טיפים ומאמרים

שיפוצים קטנים בבית שעושים את כל ההבדל

אין אחד שהמילה שיפוץ אינה מלחיצה אותו. ואכן, שיפוצים מהווים בחלק גדול מהמקרים פעולות אגרסיביות למדי שטומנות בחובן לכלוך רב ואי סדר למשך תקופה מסוימת. השיפוצים מפרים את שלוותם של בני הבית ואף עשויים לאלץ אותם לפנות את דירתם עד לתום הפרויקט. ובכן, מסתבר שאפשר גם אחרת.

איך לשפץ חדר אמבטיה?

בעידן המודרני שזכה זה מכבר לכינוי "עידן המידע", זמן האיכות שיכול לחלוק האדם עם עצמו מוגבל ביותר ועומד על הדקות הספורות שבהן הוא נמצא בשירותים או במקלחת. לכן אין זה פלא שרבים כל כך בימינו נוהגים להפנות את תשומת לבם למראה של חדר האמבטיה.

איך להכין את הבית לפני שיפוץ?

שיפוץ של בית חדש יחסית או שיפוץ בית ישן לצורך שדרוג המטבח או הוספת ממ"ד, למשל, הוא תהליך שאינו קל בכלל. עם זאת, בעזרת קצת הכנה מוקדמת ניתן לעבור אותו באופן רגוע יחסית ובאווירה שלווה במידת האפשר.

טיפים לשיפוץ הבית

הגיע הזמן לערוך שיפוץ מקיף לבית שלכם? מדובר ללא ספק על הזדמנות נהדרת לשינוי משמעותי מאד בחיים שלכם. שיפוצים שנערכים בצורה נכונה לא לוקחים זמן רב, ומאפשרים לכם גם לשפר את איכות החיים שלכם, וגם להעלות באופן משמעותי את ערך הבית שלכם, וזה מייצג חשיבה נכונה מאד לטווח הארוך.

פרקט הטרנד העכשווי!

הפרקט הפך לאחד מפתרונות הריצוף הפופולריים ביותר כיום, ולא בכדי. ריצוף פרקט מהווה פתרון לרבים המעוניינים בריצוף מסוגנן ואסתטי מצד אחד, אך גם במענה פרקטי, איכותי ועמיד מאוד.

איך לבחור שטיח לחדר?

מעוניינים בשדרוג פני הבית? משפצים את הדירה? חשבתם על תוספת עיצובית מעניינת ומקורית שתתאים בדיוק לקונספט שקיים אצלכם בבית או במשרד? שטיח לחדר הוא פתרון מושלם עבורכם, אך צריך לדעת איך להתאים אותו בצורה הטובה ביותר לצרכים שלכם.

Call Now Button050-5253695