עוז בנייה ושיפוצים היא חברה הרשומה בהתאחדות הקבלנים בישראל. החברה פועלת למעלה מ-35 שנה בתחום. בתחילת שנות ה-2000 הבנו את הקשר הישיר בין עבודות השיפוצים לבין עולם העיצוב והאדריכלות, לכן החלטנו להרחיב את הפעילות לתחום זה. החברה עוסקת בתהליך השיפוץ על כל שלביו החל מתכנון בניה בכל חלקי הבית, דרך עבודות הריסה ופינוי לצד שיפוץ החללים השונים בבית ועד הפינישים המדויקים ביותר במטרה להגיע בכל פרויקט לרמת גימור סופר גבוהה. אנו רואים בכל שיפוץ או עבודה שמגיעה אלינו הזדמנות להגשים חלום ללקוחותינו.

אודותינו עוז בנייה ושיפוצים:

קבלני משנה OUT, כל השירותים תחת קורת גג אחת IN

בשנים הראשונות שלנו הבנו את הבעיה המרכזית בעולם הזה שנקרא שיפוצים. בהתחלה היינו נעזרים בבעלי מקצוע וקבלני משנה עד שראינו לכמה צרות זה גורם. לכן, ככל שהזמן עבר ועם הניסיון, החלטנו לאגד את כל השירותים שאנו מעניקים לקהל לקוחותינו תחת קורת גג אחת ללא שכירת שירותים של קבלני משנה. כל תחום והמומחה שלו. אנחנו ממש לא מאמינים בצורך להזמין כמה בעלי מקצוע ולכן אנחנו מספקים את כל הפתרונות עבור הלקוחות שלנו תחת מטריה אחת. במטרה להביא כל פרויקט לרמת גימור גבוהה תוך עמידה בלוחות זמנים שנחשבת אצלנו לכלל ברזל!.

 

החברה מבצעת את כל סוגי השיפוצים למבנים קיימים לרבות עבודות איטום, צביעה, התקנת פרקט, החלפת ריצוף עבודות חשמל, מיזוג ואינסטלציה. והכל תחת הסכם ומפרט עד לרמה הקטנה ביותר. מה שמבטיח לכם שקט נפשי וידיעה ברורה מה סוכם וכמה ללא שטיקים של חאפרים המייקרים עבודה שסוכמה לאחר תחילת העבודה.

 

ידע זה כוח, ניסיון זה המון כוח

כל עובדי החברה למדו את התחום לעומק באקדמיה. גדעון עוז מחזיק בתעודת חשמלאי, תעודת מתקין מזגנים והחברה משווקת מורשה מטעם טורנדו. אנו עובדים בתחום משנת 1977 כך שאנחנו מכירים את העולם הזה על כל פרטיו. היינו מראשונים שהתחילו לעבודות בעבודות גבס בישראל. אנו מקפידים על תכנון מדויק בכל עבודה שאנו מבצעים במטרה להגיע לתוצאות הטובות ביותר. שיפוץ זה לא משהו שעושים בכל יום. והרבה משאבים מושקעים בדבר הזה ולכן תמיד נשים את עצמנו במקומות של הלקוח במטרה להקל עד כמה שאפשר, לבצע את העבודה בצורה נקיה, יסודית, מהירה ומקצועית.

 

מכשור, כלי עבודה, תקנים

אנו מקפידים לעבוד עם חומרי העבודה הטובים ביותר בשוק. תמיד נציג בפני הלקוח כמה אופציות ונמליץ על האיכותית ביותר. למשל, בתחום האינסטלציה אנו עובדים עם האביזרים המתקדמים ביותר במטרה למנוע נזילות עתידיות. אנו עושים שימוש באביזרי חשמל, דבקים מיוחדים, דבקי קרמיקה ועוד מגוון של פתרונות המייעלים את תהליך העבודה ומבטיחים עבודה איכותית לאורך שנים, חוסכים זמן ומאפשרים לנו להשיג תוצאות טובות יותר בפחות מאמץ.

 

לא מעמיסים, מתחילים, מסיימים ועוברים הלאה

כשאנחנו לוקחים על עצמנו שיפוץ לא משנה מה גודלו, לא נעבוד עם לקוחות נוספים במקביל. נתחיל, נסיים ורק אחר כך נעבור הלאה לפרויקט הבא. ואתם מרווחים את מירב צומת הלב, עבודה רצופה וזמינות לאורך כל משך השיפוץ.

תעודת חבר התאחדות קבלני השיפוצים
תעודת חבר התאחדות קבלני השיפוצים
תואר ראשון באדריכלות פנים
תואר ראשון באדריכלות פנים

לקוחות קבועים, כשמרוצים אז חוזרים!!!

אנו מזמינים אתכם להצטרף למעגל הלקוחות שלנו אשר חוזרים אלינו בכל בעיה או תקלה שצצה בביתם. ורואים בנו חברה אמינה, מקצועית הנותנת תמורה לכספם ומענה תמידי ומהיר לבקשותיהם לאורך שנים רבות של עבודה משותפת.

אחריות

אנו מעניקים אחריות מלאה על כל העבודות שאנו מבצעים ותמיד אם יש בעיה, אז גם יש למי לפנות. אנו נותנים מענה מהיר וברצון אמיתי שתצאו מרוצים ותחזרו שוב לעבוד איתנו.

הכל תחת קורת גג אחת
הכל תחת קורת גג אחת
יכולת תכנון ועיצוב
יכולת תכנון ועיצוב
מקצועיות ואמינות
מקצועיות ואמינות
מחיר ותמורה משתלמות
מחיר ותמורה משתלמות

 

 

 

 

 

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר דרך האתר ונשמח או בטלפון ונחזור אליכם עם מענה מלא לכל השאלות.