יולי 26 2015
איך לשפץ בית בלי לשבור קירות

איך לשפץ בית בלי לשבור קירות?

רבים בקרב הציבור הרחב נוטים לדחות את שיפוץ הבית משום שכיום רווחת מאוד התפישה שלפיה לא ניתן באמת לשפץ בית בלי לשבור קירות להיגרר להוצאות כבדות. בנוסף לכך, דיירים רבים מאמינים כי תהליך שיפוצים בהכרח גורם לפגיעה בהתנהלות השוטפת של הבית ובהכרח כרוך בתועפות של אבק, חומרי בנייה, פועלים רבים ועוד. אם גם אתם מאמינים כי אכן כך הם פני הדברים, אנחנו שמחים לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון. במאמר שלפניכם נגלה לכם איך לבצע שיפוץ בית ישן בלי לשבור קירות , בלי להיכנס להוצאות כבדות ובלי לקחת סיכונים מיותרים. קריאה נעימה.

איך לשפץ בית ישן בלי לשבור קירות?

שיפוצים הם למעשה הגדרת מטרייה רחבה במיוחד שתחתיה ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של פעולות שונות שחלקן פשוטות מאוד. לא תמיד צריך לשבור קירות בתהליך שיפוצים שכן לעתים מדובר בשיפוץ אסתטי ושטחי בלבד. למעשה, גם צביעה מחדש של הדירה והדבקת מדבקות קיר מעוצבות בחדרי השינה נכללות תחת ההגדרה של שיפוצים ויכולות ליצור שינוי לא פחות גדול באווירת הבית משיכול ליצור שיפוץ הכולל שינוי של חלוקת החלל על ידי שבירת קיר.

חשוב להבחין אפוא בין שיפוצים המבוצעים לצרכים קוסמטיים או עיצוביים לבין שיפוצים המבוצעים לצרכים פרקטיים, כמו למשל הרחבת חדר השינה, פתיחת המטבח לסלון או איחוד בין חדר השירותים לחדר המקלחת. כל עוד מדובר על שיפוץ קוסמטי במהותו, שבירת קירות מיותרת לחלוטין.

דוגמאות לסוגי שיפוצים שלא מצריכים שבירה של קירות:

להלן כמה דוגמאות לשיפוצים הרלוונטיים הן עבור דירה בבניין מגורים והן עבור שיפוץ בית פרטי שלא כרוכים בשבירת קירות ועדיין מסוגלים לגרום לשינוי משמעותי מאוד בעיצוב חלל המגורים:

  • החלפת אלמנטים מרכזיים במטבח – כמו למשל ידיות של מגירות, דלתות של ארונות או ברזים – באלמנטים מעוצבים ומיוחדים, יכולה לגרום לשינוי של ממש בחוויית הבישול.
  • החלפת הריצוף או חיפוי הקיר יכולה לגרום לכל אופי הבית להשתנות מן הקצה אל הקצה תוך זמן קצר מאוד ותוך השקעה כספית לא גבוהה.
  • על ידי החלפת גופי התאורה בגופי תאורה מודרניים ובגופי תאורה מוסתרים, ניתן ליצור שינוי דרמטי במיוחד במראה החלל. את השינוי ניתן לבצע בכל חדר בבית, החל מהמטבח וכלה בחשיפוצים ללא שבירת קירותדר השינה של ההורים.
  • החלפת דלתות הפנים ומסגרות החלונות. די בהחלפת חלונות העץ בחלונות אלומיניום כדי לשנות את האווירה בבית בצורה דרסטית והדבר נכון גם בנוגע להחלפת דלתות הקבלן הפשוטות בדלתות פנים מעוצבות. באותה נשימה יש להזכיר גם את דלת הכניסה לבית, שבניגוד למה שרבים נוטים לחשוב, הינה בעלת השפעה מכרעת על האווירה בחלל המגורים.

לקבלת פרטים נוספים לגבי איך לשפץ בית בלי לשבור קירות ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום השיפוצים, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם חברת שיפוצים עוז בנייה ושיפוצים המחזיקה בוותק של יותר משלושה עשורים וחצי בתחום השיפוצים.

איך לשפץ חדר אמבטיה?
איך לשפץ דירה שכורה?