עבודות אלומיניום כוללות בין השאר ייצור והתקתנה של חלונות, תריסים, דלתות וויטרינות המפרידות בין החלק הפנימי לחלק החיצוני של הבית. אין ספק כי אחד התהליכים שיכולים לשדרג דירה, בית או משרד ולהפוך אותם מרגילים ליחודיים ובלתי שגרתיים הם החלפה של החלונות בבית. אם אתם מחפשים בעל מקצוע מומחה או מה שנקרא קבלן אלומיניום, הגעתם למקום הנכון.

חברת עוז בנייה ושיפוצים בעלת ניסיון רב שינוי ויודעת להתאים את המוצר המדויק על פי הצרכים המדויקים של כל לקוח שמגיע אלינו – פרטי או עסקי. אנו מקפידים על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שיש היום בשוק, כולם מחזיקים בתווי תקן מחמירים ומאושרים על ידי מכון התקנים בישראל. בנוסף, אנו מקפידים על עבודה נקיה, מדויקת ויעילה במטרה ליצור מראה דקורטיבי ייחודי.

עבודות אלומניום
עבודות אלומניום

סוגים שונים של עבודות אלומיניום

המטרה של החלונות היא ליצור סרקולציה של אוויר וכמובן להכניס אור טבעי הביתה. למעשה, תכנון נכון של המפתחים מסייע בטווח הרחוק לחסוך המון אנרגיה. היום יש מגוון של פתרונות ייחודיים וניתן להתאים את החלונות השונים לגודל החלל, לסוג הנכס ולסגנון העיצובי המועדף עליכם. מבחינת התריסים, ניתן לבחור בין תריס גלילה ידני, תריס חשמלי או פתרונות אחרים שמאפשרים לשלוט בכמות האור שנכנס לחלל. אחד הדברים הכי חשובים שיש לשים אליהם לב בהיבט ההנדסי הוא משקל התריס.

מדוע דווקא אלומיניום?

לא סתם אנו רואים איך חומר האלומיניום כובש בסערה את תחום הבניה והעיצוב. קל מאוד לחתוך אותו, לחשל ולרקע, קל להתקין אותו והוא מוגן מפני תהליך הנקרא קורוזיה הגורם להיווצרות של חלודה כתוצאה מנזקי מזג האוויר. מדובר בחומר מעולה מבחינת בידוד ואיטום, עמיד ואמין, ידידותי לסביבה ואינו מכיל כימיקלים או רעלים. קל מאוד לתחזק אותו ולשלב אותו עם חומרים אחרים כמו זכוכית למשל.

עבודות אלומיניום – איפה אנחנו נכנסים לתמונה?

חברת עוז בניה ושיפוצים עוסקת ביצירת חלונות ופתחים חדשים כולל החלפת החלונות הישנים לחדשים והכל כחלק בלתי נפרד משיפוץ נקודתי או כללי.

אנו מספקים אחריות מלאה על השירות ועל המוצר עצמו. אנו עובדים עם פרופילים של החברות המובילות בישראל בתחום האלומיניום. כחלק מעבודת ההתקנה אנו עוסקים גם בהתקנת משטחי שיש מתחת לחלונות, מה שרוב אנשי האלומניום לא עושים. בנוסף אנו מתקינים אלומיניום בבתים ישנים על גבי משקופי עץ של חלונות קודמים ובכך יוצרים פתח חדש פרקטי ויפה .

גלרית עבודות אלומניום: