חברת עוז בניה ושיפוצים מבצעת את כל סוגי עבודות האקוסטיקה החל מבידוד אקוסטי לקירות, תקרות, וחללי הקלטות.

גלי הקול נמדדים תחת יחידת המידה דציבל, גלי הקול מסוגלים לעבור דרך אוויר, נוזלים וחומרים מוצקים, כל חומר מעביר או בולע את גלי הקול בצורה שונה. גלי הקול מסוגלים לעקוף פינות ולעבור בפתחים קטנים לגרום להפרעות רעש בצד השני. בידוד אקוסטי אופטימלי הוא בידוד אטום לחלוטין ללא חורים ופתחים ומצריך שימוש בחומרים בולעי קול , שהינם חומרים מאווררים, חומרים המכילים הרבה חללי אוויר כדוגמא: ספוג, צמר-סלעים ועוד… בשונה מחומרים כמו מתכת, זכוכית המעבירים קול בצורה טובה ביותר.

השימושים באקוסטיקה הן לבית מגורים והן למשרדים, הם בבידוד בתוך קירות הגבס, מעל תקרות גבס ובתקרות אקוסטיות והן בתור חיפוי חשוף בהתאם לצרכיי המקום.

חברת עוז בניה ושיפוצים מציאה את שיטת הבנייה האופטימלית בקירות ותקרות גבס ביתיים כמו גם בידוד אקוסטי למשרדים, מתחיל בשלבי הבניה הראשוניים של הקיר עוד לפני הנחת המסילות והניצבים, רצוי להדביק למסילות והניצבים בצד שפונה לקיר\רצפה\תקרה חומר ספוגי דוגמא פלציב אשר יבודד את גלי הקול העוברים ברצפות ובקירות ומפריד אותם ממסגרת הפח של הקיר.
בשלב השני לאחר הנחת החלוקות (הניצבים) וסגירת דופן אחת של הקיר (השארת דופן אחת פתוחה) מניחים וממלאים את כל החללים בחומר מבודד אקוסטי כדוגמא צמר-סלעים (או שווה ערך), לאחר מכן סגירת הדופן השנייה. חשוב מאוד לבדוק את דרישות מערך הכבאות אם ויש ולהשוות למידת הבעירה של החומר המבודד.

תקרות אקוסטיות

הינם חומר מבודד במידה כזו או אחרת לפי מפרט החומר מיושם בעיקר במשרדים ובחנויות, ישנם דגמים וחומרים רבים בשום, החל מפלטות צמר סלעים, גבס ועוד… תקרה אקוסטית לרוב הינה תקרה פריקה וקלה להרמה. רמת המומחיות של המתקינים הינה חשובה כי לא פעם תקרות שקעו ואף נפלו כי לא נתמכו בצורה טובה ומספיקה.