רובנו אוהבים שקט. שקט עוזר לריכוז, הוא מעניק שלווה טבעית באוויר, מייעל תהליכים ומעלה את רמת הפרודוקטיביות. השקט נחוץ גם בבית וגם במקום העבודה. חברת עוז בנייה ושיפוצים פיתחה עם השנים פתרונות יצירתיים ואיכותיים בתחום האקוסטיקה עם דגש על בידוד אקוסטי לחללים. אנו מציעים לקהל לקוחותינו קשת רחבה של פתרונות בחללים, מבנים, בתים צמודי קרקע, מרתפים ודירות במיומנות, מקצועיות וברמת ביצוע ללא פשרות.

בידוד אקוסטי לחללים
בידוד אקוסטי לחללים

מתי יש צורך בפתרונות בידוד אקוסטי לחללים?

מכירים את זה שאתם יושבים להנאתכם בסלון, מנסים להקשיב לטלוויזיה או לקרוא ספר אבל הרעש מהשכנים מפריע לכם. אנחנו לא מדברים על רעש של פטיש או מקדחה, אלא על רעש בסיסי כמו דיבורים למשל. או שאולי הילד שלכם החליט שהוא הולך עד הסוף עם הכישרון המוזיקלי שלו ולכן ללמוד לנגן על תופים באופן מקצועי. אמנם בהתחלה זה היה ממש נחמד ואפילו מרגש אבל עכשיו הייתם רוצים להנות מקצת שקט בשעות אחה“צ. במקרים אלה ועוד אנו מציעים לכם פתרונות כמו למשל חללים בהם מנגנים בכלי נגינה שונים או חדרי הקלטה ביתיים. בעזרת בידוד אקוסטי לחללים מתאים ניתן לטפל במקרים בהם נוצר רעש כתוצאה ממעברים בין שכנים צמודים, הד הנוצר בחדרי מדרגות ועוד.

אילו פתרונות אקוסטיים אנו מציעים?

כמובן שאת הפתרון בוחרים לפי סוג הבעיה, מאפייני החלל, הגודל שלו והצרכים שלנו. ניתן לשלב כמעט בכל חלל:

  • קירות אקוסטיים מיוחדים אשר בולמים רעש במעברים בין שכנים או במשרדים.
  • בניית תקרות אקוסטיות.
  • תקרות סופגות רעש מאריחי מלמין.
  • תקרות צמר עץ.
  • ועוד…

בידוד אקוסטי לחללים – למה איתנו?

ראשית כל אנו מספקים את הפתרונות השונים בביצוע בלעדי ככה שכל השירותים ניתנים לכם תחת קורת גג אחת מה שמאפשר לכם לחסוך זמן יקר ולהוזיל עלויות. חברת עוז בנייה ושיפוצים איננה מוציאה פרויקטים מכל סוג שהוא לקבלני משנה וזה בעצם מוריד את פערי התיווך מבלי להתפשר על איכות הביצוע ורמת הגימור. שנית, אנו מקפידים להתחדש כל הזמן ולהביא אליכם את החידושים, הפתרונות והמוצרים המתקדמים והאיכותיים ביותר מבחינה טכנולוגית, מבלי להתפשר. יחד עם זאת, העבודה מתבצעת כחלק בלתי נפרד מתהליך ייעוץ מקצועי וייחודי שמוכיח את עצמו פעם אחר פעם. לפרטים נוספים אודות יצירת פיתרונות בידוד אקוסטי לחללים, צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה ולסייע במה שרק נוכל.