לחומר הגבס יתרונות רבים כאשר אנו רואים איך הוא נכנס לתחום הבנייה ועיצוב הבית. אם משווים את הגבס לחומרים אחרים כמו בטון או עץ למשל מגלים כי מדובר בחומר גלם זול יחסית. ההכנה שלו איננה מצריכה תהליכי ערבול או מכשור יקר וכך או חוסכים זמן יקר ועובדים בשיטה נקייה להפליא.

דקורציה בגבס היא תחום בפני עצמו ויש המון דברים שאפשר לעשות באמצעותה כמו למשל הנמכת תקרות לאקוסטיקה ויצירה תאורה נסתרת, פתרונות אחסון, נישות לטלביזיה, ספריות, קרניזים, ספסלים, ארונות מטבח ואפילו ארונות לחדר האמבטיה. בנוסף, דקורציה בגבס מאפשר לנו להפוך קירות בחלל הסלון לסוג של קיר מדיה המשלב מסך, נישות לרמקולים ומקומות אחסון ייעודיים.

למרות שמדובר בחומר גמיש וקל, עדיין יש צורך בחברה מקצועית המתמחה בביצוע עבודות דקורציה בגבס, שכן נדרש דיוק ברמה מאוד גבוה ויכולת לייצר את הצורות בהתאמה מושלמת למידות ולצרכים שלנו.

הנמכת תיקרה בגבס

הרעיון בתהליך זה הוא להשיג בידוד בין הבטון לגבס ולשלב כל מני סוגים של פיתוחי גבס וצורות כמו עיגולים, ריבועים, מלבנים ועוד. את הצורות מעבדים באמצעות תבניות מיוחדות וניתן גם לבחור כל מיני צבעים. בנוסף, ניתן ליצור מרקם צבעוני בתקרה באמצעות מרקמים צבעוניים המבוססים על בדי PVC או פוליאסטר אותם מדביקים לתקרה. מאוד חשוב לעשות שימוש בחומרי הדבקה ייעודיים.

עיצובים ודקורציה בגבס – איך זה עובד?

  1. שרטוט העיצוב ברצוי
  2. בחירת לוחות גבס ופרופילים מתאימים מפח
  3. חיתוך והצמדה לקיר או התקרה

הגבס נחשב לחומר סופר ידידותי המאפשר לבצע פיסולים ידניים ואלמנטים דקורטיביים. הוא משמש גם לחיפויים על בסיס קונסטרוקציות מורכבות, יצירת תבליטים, תגליפי גבס, רוזטות, אפקטים על קירות ועוד.

רוצים לשמוע מידע נוסף ולהתרשם ממגוון העבודות שלנו בגבס? צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם פרטים מדויקים, לספר לכם על שלבי העבודה ואף להגיע ישירות אל ביתכם להסתכלות ראשונית ללא התחייבות מצדכם.