חיפוי קירות חוץ

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

אם מסתכלים על מבנה מבחוץ נוכל לראות שאחד האלמנטים העיצוביים הבולטים בעיצוב החיצוני של הבית הוא החיפוי קירות חוץ.

כיום ניתן לראות בתים רבים ומגוונים אשר השתמשו בסוגים שונים של חיפויים כאשר אם עד שנות השמונים היינו רגילים לראות בארץ חיפוי קירות חוץ בסגנון שפריץ בלבד, היום ניתן לראות חיפויים שונים ומגוונים בעיצובים רבים.

בין היתר ניתן למצוא קירות חוץ עם חיפוי דמוי עץ, חיפוי אבן או דמוי אבן, חיפוי גרניט פורצלן יוקרתי, חיפוי אלומיניום שונות בעיצוב מודרני יותר.

חיפוי בריקים שנותן לנו אווירה כפרית, שליכט צבעוני המחפה על סדקים ועמיד יותר מצבע יותר ועוד מגוון רב של חיפויים.

חברת עוז בנייה ושיפוצים היא בין חברות השיפוצים המובילות בישראל. אנו מתמחים בביצוע חיפוי קירות חוץ מכל הסוגים והמינים. בנוסף, אנו מספקים לקהל לקוחותינו שירותי ייעוץ בהם אנו ממליצים על סוג החיפוי ,

תוך התחשבות במגוון רחב של קריטריונים כמו המיקום הגיאוגרפי של הבית, הסגנון העיצובי, מטרות החיפוי והתקציב שעומד ברשותכם. במדריך הבא נציג בפניכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על חיפוי קירות חוץ.

 

התפקידים של חיפוי קירות חוץ

מעבר לעובדה שהחיפוי החיצוני של הקיר משמש בתור אלמנט עיצובי יש לו גם חלק חשוב מאוד במעטפת החיצונית של הבית בשני היבטים חשובים. ההיבט הראשון הוא איטום, שכן חלק מתפקידיו הם למנוע נזילות של מים אל תוך הקירות או המבנה ולשמור על הבית למעשה מפני פגעי מזג אויר שונים כמו גשם או ברד. ההיבט השני הוא הבידוד שכן במסגרתו החיפוי החיצוני אמור לשמור על טמפרטורה נעימה בבית לאורך זמן על מנת שנוכל למזער את השימוש במיזוג אויר או חימום. כמובן שעל מנת לקבל בידוד מיטבי עלינו לעשות עוד צעדים משמעותיים בשלב הבניה אך החיפוי החיצוני של הקיר בהחלט תורם גם הוא לא מעט לבידוד.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

חומר רך או קשה לחיפוי קירות חוץ

אז כפי שציינו ישנם מגוון רב של חומרים שאיתם ניתן לבצע את עבודת החיפוי קירות חוץ של המבנה שלכם כאשר בגדול ניתן לחלק את החומרים איתם ניתן לבצע את העבודה לשתי קבוצות.

  1. חומרים רכים לחיפוי קירות חוץ – הקבוצה הראשונה הינה החומרים הרכים וניתן למצוא תחת קבוצה זו חומרים כמו שליכט, שליכט צבעוני, צבעים ייעודיים לצביעת קירות חיצוניים ועוד מגוון חומרים.
  2. חומרים קשים לחיפוי קירות חוץ – הקבוצה השנייה של החומרים הקשים לחיפוי קירות חוץ כוללת מגוון רחב מאוד של חומרים כמו חיפוי דמוי עץ, חיפוי אלומיניום חיפוי אבן על כל סוגיה השונים, קרמיקה, שיש ועוד מגוון רב של חומרים. לכל סוג של חומר יש את היתרונות והחסרונות שלו ולכן חשוב מאוד להתייעץ עם אדריכל ועם קבלן הביצוע של המבנה שלכם איזה חומר עדיף לעניות דעתם כאשר הקבלן יסביר לכם יותר בהיבט של עמידות החומר והבלתי הטבעי בעוד שהאדריכל מצידו ינסה להתאים את החומר עימו נשתמש לחיפוי החיצוני כמה שיותר לסגנון העיצוב של הבית שלנו אך גם היות וזהו החלק החיצוני, ישנם אדריכלים רבים שמנסים להתאים אותו גם לבתים האחרים שנבנים באותו רחוב.

 

בחירה נכונה וחיפוי קירות חוץ מחדש

אז כפי שכבר ציינו את תהליך בחירת החיפוי קירות חוץ יש לבצע בשלב התכנון עם האדריכל ועם הקבלן יחד כאשר מגוון רב של פרמטרים עומדים לנגד עינינו כאשר אנחנו מבצעים את הבחירה.

אחד הפרמטרים החשובים שיש לקחת בחשבון הוא האקלים ששורר באזור המבנה שלנו שכן לא כל מזג אויר מתאים לכל חיפוי ולכן למשל באזורים קרובים לים בהם הלחות והמליחות גבוהים יותר נעדיף להימנע מסוגים מסוימים של חיפויים. יש לציין כי בחירה לא נכונה של חיפוי לקירות חוץ עלול לגרום עם הזמן לליקויים חמורים במבנה הכולל התפוררות של המעטפת ונפילת אריחים, שהוא ללא צל של ספק נזק רציני למבנה אך סוג כזה של ליקוי יכול גם לגרום לפגיעות ברכוש או אפילו בנפש ולכן יש לשקול את סוג החיפוי בצורה מקצועית ביותר. אותם ליקוי בניה שבגינם תהיה התפרקות של אריחים או התפרקות של המעטפת החיצונית לא רק עלולים לגרום לנזק במעטפת החיצונית של המבנה אלא גם יגרמו לכך שהמעטפת לא תבצע את התפקידים שלה שחלק מהם הוא איטום של המבנה וכתוצאה מכך אנו נסבול מנזילות ורטיבויות בקירות בעיקר בחודשי החורף כאמור ובעונה הגשומה היות ולגשם יהיה קל יותר לחדור לקירות המבנה לאור היחלשות המעטפת.

ישנם בניינים ישנים בהם מבוצע טיפול במעטפת החיצונית וכחלק מאותו טיפול מבצעים את חיפוי קירות החוץ מחדש ולמעשה אוטמים חלקים מסוימים באמצעות חומרי איטום ומבצעים בחלק מהמקומות חיפוי מחדש על גבי החיפוי הקיים. גם כאן יד לוודא שבוחרים סוג של חיפוי שמתאים לסוג הזה של העבודה על מנת שלא יצוצו להם ליקוי בניה לאחר גמר העבודה.

אנחנו בעוז בנייה ושיפוצים ביצענו מאות רבות של פרויקטים כאשר חלק רב מאותם פרויקטים היה קשור בחיפוי קירות חוץ של מבנה ועם השנים צברנו ניסיון רב בסוג זה של עבודות ולכן נשמח לעמוד לרשותם בכל נושא הקשור בחיפוי קירות חוץ.

אנו נשמח לשלוח אליכם לפגישת ייעוץ את אחד ממומחי הבניה שלנו שמתמחה בנושא ויעזור לכם לבחור את חיפוי הקירות המתאים ביותר עבור המבנה שלכם. בין אם מדובר במבנה חדש ובין אם מדובר בשיפוץ מבנה קיים אנו נשמח לסייע לכם בכל מלאכה הכל מייעוץ ועד ביצוע העבודה עבורכם.

 

חיפוי קירות חוץ עלויות

העלויות של חיפוי קירות חוץ משתנות בהתאם למגוון רב של פרמטרים כאשר קודם כל כאמור סוג החומר איתו בחרנו לחפות את קירות החוץ. גם לאחר שבחרנו חומר תיתכן משרעת של מחירים כאשר כאן נכנס לידי ביטוי כמובן רמת הגימור של החומר איתו בחרנו לבצע את העבודה. בנוסף גם הקושי של עבודת החיפוי נכנס לתמונה בתור עלות עבודה כאשר אם למשל מדבור במבנה שקשה יותר לחפות אותו ייתכן והעלות הכולל תהיה גבוהה יותר מחיפוי מבנה צמוד קרקע או מבנה דו קומתי למשל. מחיר של חיפוי קירות על ידי צבע ייעודי לקירות חיצוניים יעלה לנו בין 55 ש״ח ל-75 ש״ח למ״ר כאשר חיפוי שליכט יעלה לנו בין 70 ש״ח ל-150 ש״ח למ״ר.

אלו הם טווחי המחירים של החומרים הרכים לחיפוי קירות וניתן להשיג אותם במגוון רב של צבעים מה שמקנה לנו גמישות עיצובית רבה בעיצוב החיצוני של קירות הבית. במידה ונרצה לחפות את הבית באחד מה חיפויים הקשים שציינו קודם לכן, טווחי המחירים יהיו גבוהים יותר לאור העובדה שעלות החומרים גבוהה יותר אך גם עלות העבודה תהיה גבוהה יותר כיוון שמדובר על יותר שעות עבודה במלאכת החיפוי.

חלק מהחיפויים השונים אותם ניתן ליישם על קירות הבית החיצוניים הם קירות אבן על כל גווניה וסוגיה השונים כמו למשל אבן ירושלמית, אבן כורכר, אבן רמאללה, אבן חברונית, דמוי אבן ועוד מגוון רב של סוגים. העלות של חיפוי אבן נע בין 250 ש״ח ועד 800 ש״ח למ״ר כאשר ההבדל בין המחירים תלוי בסוג האבן והעבודה כפי שציינו קודם לכן.

המחיר של חיפוי קרמיקה או גרניט פורצלן ינועו בין טווחי מחירים של 120 ש״ח עד 250 ש״ח בעוד חיפוי קירות הבית מחומר דמוי עץ יעלה לנו בין 100 ש״ח ל-200 ש״ח. יש לציין כי המחירים שאתם מקבלים בהצעות המחיר חשוב שיהיו עלות של החומרים והעבודה יחד על מנת שתוכלו לקבל אומדן על עלות העבודה כולה.

 

אנחנו בעוז בנייה ושיפוצים נשמח לתת הצעת מחיר משתלמת לחיפוי קירות החוץ של המבנה שלכם וללוות אתכם בתהליך שלב אחר שלב משלב אפיון הקיר ובחירת החומרים ועד שלב הביצוע הסופי. אתם מוזמנים ליצור קשר דרך האתר או בחיוג לטלפון ונשמח להגיע לייעץ והכל ללא התחייבות שלכם או עלות כספית.

מתבלטים? צריכים ייעוץ מקצועי?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!