בין החיפויים הדקורטיביים האופטימאליים עבור המטבח שלנו הוא הקרמיקה. קרמיקה במסגרת של שיפוץ בית או חידוש החלל יכולה לשדרג את המטבח בכמה רמות ולקלוע בול לסגנון העיצובי ולאווירה שאנו רוצים ליצור במטבח שלנו. הדברים הכי חשובים בבחירת קרמיקה למטבח הם ראשית כל להתאים את בחירת החיפוי לתקציב שלנו כדי שלא נחרוג ממנו ושנית להתאים את הבחירה לצרכים שלנו בתוך המטבח.

חיפוי קרמיקה למטבח דווקא עכשיו!!!

חיפוי קרמיקה למטבח
חיפוי קרמיקה למטבח

איך תדעו שהגיע הזמן להחליף את הקרמיקה במטבח שלכם?

הדבר הכי חכם לעשות הוא להחליף את חיפוי הקרמיקה כחלק בלתי נפרד מ- שיפוץ. כללי מדוע? משום שכך תוכלו להוזיל באופן משמעותי את עלות ההחלפה. הרי במהלך שיפוץ אנחנו גם ככה מטייחים וצובעים מחדש את הבית ולכן תהליך כמו החלפת קרמיקה במטבח הופך פתאום למשימה שולית. כמובן שאם אין לכם סבלנות ואתם רוצים לחדש את המטבח, תמיד תוכלו לשאול את השכנים אם גם הם רוצים להחליף את החיפויים ואז תוכלו להוזיל משמעותית את העלות הכוללת. יש חיפויים שדורשים עבודה של בעלי מקצוע נוספים אבל זה לכתבה אחרת.

כמה זה עולה?

בדרך כלל הגובה של חיפויי הקרמיקה הוא 60 סנטימטרים, ממש כמו גובה הארונות. התמחור נעשה ברוב המקרים לפי מטר רוחב. ניתן לחלק את המחיר לשלושה סוגים: חיפוי במטבח חדש, חיפוי במטבח קיים כחלק משיפוץ, חיפוי שלא במסגרת שיפוץ.

קריטריונים נוספים המשפיעים על המחיר:

  1. כמות החיתוכים שיש לבצע באריחים- ככל שיש יותר חיתוכים, המחיר עולה.
  2. גודל האריחים – ככל שהאריחים קטנים יותר, העבודה מורכבת יותר ולכן המחיר עולה.
  3. שקעים – במקרים בהם יש צורך להזיז את השקעים, המחיר עולה.
  4. רובה – יש שני סוגים של רובה: אקרילית ואפוקסית. האפוקסית נחשבת לטובה, עמידה וגם ליקרה יותר אם כי שימושיה הם יותר למקומות כגון בריכות שחיה או מקומות ציבוריים.לכן ברוב המקרים רובע אקרילית נבחרת למשימה.
חיפוי קרמיקה למטבח
חיפוי קרמיקה למטבח

מחפשים בעל מקצוע ל- חיפוי קרמיקה למטבח?

לחברת עוז בנייה ושיפוצים ניסיון רב שנים בתחום. אנו מבצעים את כל עבודות השיפוצים תחת מטריית שירותים אחת. אנו נשמח לסייע לכם בתהליך שלב אחר שלב. אנו עובדים עם קבלני קרמיקה מובילים בישראל, עושים שימוש בחומרים הטובים ביותר ומבצעים את העבודה ביסודיות, יעילות וברמת גימור סופר גבוהה. לפרטים נוספים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ונשמח לענות לכל שאלה.