כאשר אנו בונים את הבית שלנו או מבצעים שיפוץ חשוב לשים דגש כבר בשלב תכנון הבנייה או לכל הנושא של התקנת גופי תאורה.

 

התקנה נכונה של גופי התאורה ברחבי הבית יכולה לשנות את פני הבית לטוב ולרע. אנו נתקלים  בבתים שהתקנת גופי התאורה שינתה את פניהם מן הקצה אל הקצה כאשר בית שכן הושקעה בו מחשבה ותכנון סביב נושא התאורה ניתן לראות שהשיפוץ והאפקטים שהתאורה נותנת לשיפוץ הבית תורמים רבות לנראות שלו.

 

על מנת להגיע לתוצאות מיטביות בכל נושא הקשור בחשמל ובגופי תאורה חשוב מאוד לקבל שירותי ייעוץ בנושא מחשמלאי מוסמך עוד בשלב התכנון, טרם התחלנו את השיפוץ. הסיבה שנרצה להיוועץ עם החשמלאי טרם התחלת השיפוץ עצמו היא לאור העובדה שתכנון נקודות החשמל בבית וצנרת החשמל של הבית תלויות באילו סוגים של גופי תאורה נרצה למקם באזורים השונים בבית וכך גם הקווי חשמל שנעביר בצנרת ברחבי הבית מהלוח הראשי.

 

לא אחת נתקלנו במקרים בהם לאחר השיפוץ בעלי הדירה לא היו מרוצים מהתוצאות של התקנת גופי התאורה כאשר לעיתים הגופים לא פיזרו להם אור בצורה מיטבית ברחבי הבית ולעיתים פשוט המיקום לא התאים להם מבחינה אסתטית. במקרים כאלו אנו נצטרך לבצע התקנה מחדש של גופי התאורה וככל הנראה גם של הצנרת של החשמל, דבר שיגרור שבירה של הקיר. שבירה של הקיר ושינוי של צנרת החשמל זהו הדבר האחרון שאנחנו רוצים להגיע אליו אחרי שיפוץ מקיף של הבית שכן זה גורר עוד עבודות קוסמטיקה רבות, תיקון הקירות לאחר מכן ועוד הרבה מפגעים פוטנציאליים לשאר החלקים של הדירה.

 

היתרונות של שימוש בחשמלאי מורשה בתהליך התכנון

בראש ובראשונה היתרון המרכזי של שימוש בייעוץ של חשמלאי מורשה הוא העובדה שכפי שציינו קודם לכן אנו מבצעים את הפרויקט בצורה נכונה ועם מחשבה קדימה. למעשה, כך נדע להתאים גופי תאורה לכל חלל ולנצל את המיקום של גופי התאורה לטובתנו בכך שיתנו כמה שיותר אור למרחב גדול יותר. על ידי כך שנבצע את הפרויקט בצורה נכונה אנו מבטיחים לעצמנו שלא נצטרך לבצע שינויים והתאמות לאחר גמר הפרויקט וכך נימנע מהריסת התקרה וקירות הבית לאחר השיפוץ. יתרון נוסף של שימוש בחשמלאי מוסמך עוד בשלב התכנון של הפרויקט הוא הוזלה משמעותית בעלויות. מעבר לתכנון אקונומי וחכם יותר של נקודות החשמל וגופי התאורה נוכל לחסוך גם בעלויות גופי התאורה עצמם. במידה ונרכוש אותם בעצמנו אנו ככל הנראה נשלם מחירים מלאים על גופי התאורה שנרכוש, אך אם נעשה את זה באמצעות חשמלאי ככל הנראה נשלם פחות.

 

חברת עוז בנייה ושיפוצים מתמחה בתכנון והתקנת גופי תאורה מכל הסוגים. נשמח לסייע לכם בתהליך שלב אחר שלב וללוות אתכם החל משלב התכנון כפי שציינו קודם בו נבחר את גופי התאורה, את הסוג שלהם והמיקום, דרך הקניה ועד שלב ההתקנה. אנו מתחייבים לתוצאות מדהימות ולשינוי המראה של כלל הבית או הדירה באמצעות גופי התאורה אותם נבחר. במקביל אנו נמצאים בקשר עם כמה מהחברות, המשווקים והספקים המובילים, מה שיסייע להוזיל משמעותית את העלויות. צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה על כל שאלה.