כאשר החלטנו לבצע שיפוץ דירה , בבית או במשרד נפתחת בפנינו האפשרות לשדרג באופן ניכר ויסודי את תשתית החשמל מה שיוביל לשיפור איכות החיים, חסכון באנרגיה, נוחות ויעילות בחיי היום יום. כאשר מבצעים עבודות חשמל בין אם כחלק בלתי נפרד משיפוץ כללי בבית כולו ובין אם באופן נקודתי, קיימת חשיבות גבוהה לבחירת בעל המקצוע. מומלץ לבחור בקבלן חשמל מנוסה, בעל ניסיון, העומד בתקן הנדרש ומסוגל לבצע את כל התהליך באופן מקצועי, מדויק ואיכותי. לחברת עוז בניה ושיפוצים ניסיון רב שנים בתחום השיפוצים בכלל ובביצוע עבודות חשמל בפרט.

עבודות חשמל
עבודות חשמל

בין עבודות החשמל אותן אנו מבצעים כמעט בכל שיפוץ:

  • החלפת לוח חשמל או חלקים בתוכו.
  • טיפול בבעיות עומס.
  • הוספה והזזה של קווי חשמל ותקשורת.
  • תליית גופי תאורה.
  • החלפת שקעים ומפסקים.
  • הכנסת קווים שעוברים על הקיר לקיר עצמו בזמן השיפוץ.

מאילו סיבות מומלץ לבצע עבודות חשמל כחלק משיפוץ?

  1. בטיחות – עם השנים נוצר מצב של חוטים פגומים, ברגים רופפים שיכולים להוביל לתנאי חום וחיכוך מה שיכול להוביל לשריפה ולפגיעה ברכוש ובחיי אדם. לכן החלפה של מערכת החשמל מובילה לשינוי בתשתית, לכבלים וחוטים חדשים מה שמעלה את רמת הבטיחות בנכס.
  2. חיסכון באנרגיה – בשנים האחרונות צריכת החשמל עלתה באופן ניכר. חשבונות החשמל גבוהים בהרבה ולכן שינוי בתשתית החשמל לצד פתרונות בידוד מתקדמים יכולים לסייע בחיסכון בחשמל ולהוזיל את העלויות.
  3. שדרוג איכות החיים- בכל בית כמעט צריכת החשמל עלתה והשתנתה כתוצאה משינויים טכנולוגיים. יש לא מעט אנשים אשר זקוקים ליותר שקעים ולכן שינוי במערכת החשמל יכולים להקל ולסייע.

למה חשוב לשים לב בעבודות חשמל?

כאשר מבצעים עבודות חשמל יש להתייחס לכמה דברים עיקריים ביניהם מיקום השקעים והכמות שלהם, מצבם של חוטי החשמל, בדיקה של הפאזות ותכנון מחדש במטרה למנוע עומסים, שדרוג ושינוי של ארון החשמל, התאמת המערכת החשמלית לצרכים בבית, חידוש גופי התאורה לפי הצרכים בבית כולל התייחסות לפן העיצובי ועוד.

מעוניינים במידע נוסף לגבי עבודות חשמל בזמן שיפוץ? צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה לכל השאלות ואף להגיע לביתכם או למשרדכם לפגישה מקצועית בה נוכל להתייחס למערכת החשמל הביתית, לספק לכם ייעוץ והצעת מחיר ללא כל התחייבות מצדכם.