טרם אנחנו מתכננים את ביתנו או דירתנו מחדש עלינו לשקול האם ברצוננו לעסוק ב- עיצוב פנים הבית, מומלץ מאוד להיעזר בשירות הנקרא ייעוץ אדריכלי. מעצב פנים מקצועי ידע להסתכל על הבית שלנו ולהגדיר בצורה הכי מדויקת שאפשר איך הוא אמור להיראות גם בהיבט הפונקציונלי וגם בהיבט העיצובי.

הרעיון הוא להבין לפרטים את סגנון החיים של בני הבית, להתייחס לתקציב העומד לרשותנו ולמצוא פתרונות שיסייעו לנו לבצע בשטח ולתת מענה מלא לאותם צרכים. אין בכלל צל של ספק כי אחת התקופות המרגשות בחיינו היא תקופה של בנייה או שיפוץ בית. אנו נמצאים לקראת התחלה חדשה ואנו צפויים לקבל קשת רחבה של החלטות בתחומים שונים.

יעוץ אדריכלי
יעוץ אדריכלי

ייעוץ אדריכלי – איך זה מתבצע בשטח?

בראש ובראשונה חשוב להבין האם אנחנו רוצים ייעוץ אדריכלי על חלל אחד ספציפי, או אולי היינו רוצים לקבל את הייעוץ על כל הבית. לאחר מכן עלינו לבוא עם רשימת רצונות, מטרות וצרכים. כלומר עלינו להבין מהו סגנון החיים שלכם, מה סדר העדיפויות שלכם, אילו חללים אנחנו רוצים לשנות, איך היינו רוצים לקבל את הבית אחרי השיפוץ. ועוד. בחלק זה נלקחים בחשבון קריטריונים כמו סגנון חיים, מה היינו רוצים לשנות ומה לשמר, מה התקציב שעומד ברשותנו ונבין עם אילו יועצים נוספים אנחנו צריכים לשלב את התהליך בין אם זה יועץ תאורה, יועץ חשמל ועוד.

 

למה עוז בנייה ושיפוצים לייעוץ אדריכלי?

ובכן, בשונה מקבלנים רבים אחרים, אנו מעניקים את השילוב המושלם שבין תכנון מקיף ומפורט הכולל הדמיות ותוכניות, לצד ביצוע העבודה בפועל. כלומר, מצד אחד יש לנו את הידע האקדמי והמקצועי הנדרש בתחום וגם את הניסיון בשטח – שילוב המאפשר לנו לסייע לכל לקוח להבין את הצרכים הקיימים של כל בני הבית, להסתכל על כל חלל בנפרד ולמצוא את הפתרונות הטובים ביותר תוך שימוש בחומרי הגלם המתאימים.

 

אנו מציעים לקהל לקוחתנו את האפשרות לתמחר את תהליך הייעוץ האדריכלי כחלק בלתי נפרד מהעבודה כולה, מה שבסופו של דבר מאפשר לבצע את עבודת השיפוץ כולה מבלי לוותר על הפן המקצועי בעלות נמוכה בהשוואה לשוק. בנוסף, יש לנו קשרים של שנים עם קשת רחבה של ספקים, כך שתמיד אנו שמחים ללוות את הלקוחות שלנו בתהליך הבחירה כחלק בלתי נפרד מייעוץ אדריכלי.

 

רוצים לשמוע עוד מידע על ייעוץ אדריכלי ועל שלבי העבודה? אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר דרך האתר ותוך זמן קצר נחזור אליכם עם מענה על כל השאלות. ניתן גם לקבוע פגישת ייעוץ בנכס או בבית העסק ללא כל התחייבות.

גלריית ייעוץ אדריכלי: