הקיץ הישראלי כבר בפתח ואיתו הצורך המוגבר לעשות שימוש בתדירות גבוהה במזגן. כולנו מכירים את התחושה המלווה אותנו כאשר אנו נכנסים הביתה אחרי יום ארוך בחוץ והמזגן כבוי וכל מה שאנחנו רוצים זה להדליק אותו לשתות משקה צונן כדי להתרענן.

עבודות מיזוג
עבודות מיזוג

עבודות מיזוג – מתי זה נדרש?

ובכן, יש כל מיני מצבים בהם אנו זקוקים לעבודות מיזוג מסוגים שונים כמו למשל כחלק בלתי נפרד מ- שיפוץ כללי. פעמים רבות, כאשר אנו מגיעים לבתים המזגנים כבר ישנים מאוד וזה עלול לפגוע הן במראה האסתטי של החללים לאחר השיפוץ והן בהיבט של צריכת האנרגיה, שכן ככל שהמזגן ישן יותר, כך צריכת האנרגיה שלו פחות טובה וזה עולה לנו יותר בטווח הארוך. בנוסף, יש מקרים שבהם המזגן פשוט לא עובד כתמול שלשלום, יש כל מיני תקלות שחוזרות על עצמן ולהחליף חלקים בודדים נחשב לעסקה לא משתלמת ולכן עדיף כבר להחליף את המזגן או המזגנים הישנים בחדשים.

עבודות מיזוג – מידע חשוב

כאשר מתכננים להחליף את המזגנים הישנים בחדשים או לחילופין להתקין מערכת מיזוג חדשה מאפס, יש כמה דגשים חשובים שכדאי לשים אליהם לב. ראשית עלינו להתאים את המזגנים לצרכים שלנו, לכמות שאנו מפעילים את המזגן לאורך היום וכמובן בהתאם לגודל החלל. חשוב להבין את היתרונות אל מול החסרונות של כל סוגי המזגנים הקיימים בשוק, להתייחס למאפיינים כמו צריכת חשמל, תקציב ולפי זה לקבוע את מערכת המיזוג שנתקין. דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו הוא המותג. יש היום כל מיני מותגים של מזגנים בשוק ושוב גם כאן יש יתרונות מול חסרונות. יש לשים לב לאחריות שאנו מקבלים כצרכנים הן בהיבט של המוצר והן בהיבט ההתקנה ולבחור אך ורק במתקין מזגנים מוסמך. מדובר בעבודת חשמל מורכבת שממש לא כל אחד יכול לבצע.

אילו עבודות מיזוג אנו מבצעים?

  • התקנת מזגנים מיני מרכזיים
  • התקנת מזגנים עיליים
  • התקנת מזגנים אינוורטר בשילוב בוקס – חיסכון אדיר באנרגיה – המילה האחרונה בתחום המזגנים

חברת עוז בנייה ושיפוצים מספקת עבודות מיזוג למגזר הפרטי והעסקי גם יחד. אנו מתחייבים לשירות אישי ומקצועי מצוות טכנאי מזגנים מוסמך. אנו עובדים עם המותגים המובילים בתחום המיזוג ומתחייבים למתן פתרונות מתקדמים לכל חלל במטרה לאפשר לכם ליהנות מטכנולוגיה ייחודית, מיזוג יעיל בהתאם לסוג החלל והצרכים של הבית תוך חיסכון מרבי של עלות צריכת החשמל. לייעוץ ופרטים נוספים אודות עבודות מיזוג, צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה ואף להגיע לביתכם למתן הצעת מחיר.