חברת עוז בנייה ושיפוצים גאה להשתמש בניסיון של מעל 35 שנה עבור התקנת מערכות גילוי ואבטחה. אנו מבצעים בין היתר התקנת מערכות אינטרקום למבנים ומזמינים אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים.

מערכות אינטרקום – כל היתרונות

אינטרקום הוא אחד האמצעים היעילים ביותר בקטגוריה של מערכות גילוי ואבטחה. הוא מתאים לבתים פרטיים, מבנים משותפים, משרדים, מקומות ציבוריים ועוד. באמצעות מערכות גילוי ואבטחה מן הסוג הזה ניתן לפקח על העוברים והשבים ולאפשר כניסה למורשים בלבד. ההפעלה של המערכת אינה מסובכת וההתקנה שלה מעלה את ערך הנכס. מעבר לכך, אין צורך בשבירת קירות או בשיפוץ כללי על מנת להתקין מערכות גילוי ואבטחה.

קו תקשורת חוטי קיים בכל בית ומקל על התקנה של מערכות גילוי ואבטחה. משמש לתקשורת בין חדרים וחלקים שונים של הבניין, הוא אמין מאוד ואפשר לשלב אותו עם וידאו או קודן. מערכות גילוי ואבטחה משפרות את תחושת הביטחון האישי והן מתאימות גם לבתי משפחות. מעבר לכך, את הנחיצות של המערכת ניתן לזהות ביחס למוסדות מאובטחים, בתי אבות ודיור מוגן, בתי מלון ועוד.

אינטרקום – חשיבות הניסיון בביצוע התקנה

על אף שמדובר במערכת בסיסית המייצרת רמה גבוהה של גילוי ואבטחה, יש צורך בניסיון על מנת להתקין מערכות אינטרקום. ניסיון הוא פקטור משמעותי לקביעת שביעות הרצון של הלקוח ויש לו יתרונות רבים:

  • התמודדות עם בעיות בלתי צפויות.
  • מציאת פתרונות מקוריים.
  • צבירת מיומנות.
  • עמידה בתווי תקן.
  • שירות אישי.
  • מוניטין חיובי.

רק חברה עם עשרות שנות ניסיון יכולה לקחת על עצמה בביטחון מלא את הפרויקט של התקנה מערכות גילוי ואבטחה. לקוחות שרוצים להימנע מעוגמת נפש מוזמנים להשתמש בניסיון בתור אמצעי לסינון בין חברות העוסקות בתחום הבנייה ולנצל את האמצעים העומדים לרשותם.