בעבר נהנו רק חברות, עסקים, מפעלים, ארגונים ומשרדים מהיתרונות של מערכות גילוי ואזעקה. עם הזמן החלו גם לקוחות פרטיים ובעלי מבנים לגלות התעניינות והעלו את הצורך במערכות ייעודיות. כתוצאה מכך, יש היום שורה ארוכה של אמצעי גילוי ואזעקה ברמה גבוהה. המאפיין המשותף לכל המערכות הללו הוא התקנה מקצועית שאינה פוגעת באסתטיקה החיצונית של המבנה או הדירה.

מהם השיקולים העיקריים שיכולים לעזור בבחירת מערכות אבטחה עבור הבית?

  • גודל החלל.
  • מספר החדרים.
  • אפשרויות הגישה לבית.
  • כמות הגלאים לכיסוי מרבי.

כיצד מבצעים את התקנת המערכת?

השלב הראשון בהתקנה מחייב איסוף מידות ובדיקה של אופי המבנה או הבית. במידה ומדובר על מבנה עם קירות גבס, ניתן להתקין את הגלאים בחיבור בין התקרה לקירות. במבנה עם קירות בטון ההתקנה מחייבת שימוש בציוד מתקדם ומשוכלל. בשלב השני יש לערוך ביקורת ולחבר את אמצעי הגילוי אל מערכת החשמל. שמירה על הבטיחות צריכה לעמוד בראש סדר העדיפויות ואת ההתקנה רצוי לבצע עם ציוד מגן.

חברת עוז בנייה ושיפוצים מבצעת בין היתר התקנת מערכות גילוי ואזעקה למבנים מכל סוג. לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי בשירות מן הסוג הזה. כיום אנו מבצעים אותו במהירות, ביעילות ומבלי לפגוע בשגרת הלקוח. השירות שלנו מבוסס על רקע מקצועי וידע תיאורטי. אנו מחזיקים בכל הכלים הדרושים להטמעת מערכות אבטחה איכותיות ומתקדמות. בנוסף, אנו מעסיקים מעצבי פנים שיכולים לעמוד לרשות הלקוח בכל התלבטות.