אנחנו בחברת עוז בנייה ושיפוצים בע"מ מרכזים את כל דרישות הלקוח תחת קורת גג אחת. אצלנו תקבלו ליווי מלא מהרגע הראשון ועד שהמצלמה האחרונה תכנס לפעילות.

צילום וגיבוי למבנים

מערכות גילוי ואבטחה משרתות כיום לקוחות פרטיים בכל רחבי הארץ. באמצעות מערכות מן הסוג הזה ניתן לשפר את תחושת הביטחון האישי, לייצר הרתעה מפני פורצים וגנבים וגם לתעד פעילות לא חוקית בתוך המבנה או סביב הבית. הדבר החשוב הוא להתקין צילום וגיבוי למבנים – מערכות גילוי ואזעקה בצורה אסתטית, נוחה ונגישה.

יש מספר סוגים של צילום וגיבוי למבנים – מערכות גילוי ואזעקה אותם חשוב להכיר:

  1. אינטרקום – מערכות אלו מבוססות על תקשורת ישירה בין הכניסה לבית לבין הדיירים. באמצעות אינטרקום ניתן לספק הרשאה עבור כניסה לבניין משותף או לבתים פרטיים.
  2. גילוי ואזעקה – אלו מערכות המדגישות את ההיבט ההרתעתי. המערכות דרוכות באופן אוטומטי והן מייצרות אזעקה בעוצמה גבוהה.
  3. צילום וגיבוי – הדור הבא של מערכות אבטחה אינו מסתפק בצילום בלבד. באמצעות גיבוי ניתן לשחזר את המתרחש ואף להשתמש בנתונים על מנת למצות את הדין עם חורשי רעה.

כיצד מנצלים את היתרונות של צילום וגיבוי למבנים – מערכות גילוי ואזעקה?

כפי שניתן לראות, יש הרבה סוגים של מערכות גילוי ואבטחה ולכן הסוד הוא התקנה מקצועית. התקנה היא הבסיס של ניצול יכולות המערכות. ההתקנה צריכה להיות מצד אחד סטרילית, רחוקה והיקפית, אך מצד שני היא מבוססת במידה רבה על סוג המבנה ועל התנאים בשטח. את הפער הזה ניתן לפתור באמצעות יצירת קשר עם חברות מקצועיות המתמחות בנושא של מערכות גילוי ואבטחה.