חברת עוז בנייה ושיפוצים מרכזת את כל הדרישות תחת קורת גג אחת ועוסקת גם בהתקנה של מערכות אינטרקום, גילוי, גיבוי, צילום ואזעקה. יש לנו ניסיון של מעל 35 שנה, אנשי מקצוע בכל התחומים והתחייבות ליחס אישי ומחיר הוגן.

למה צריך מערכות גילוי ואבטחה למבנים?

אנו בעידן 2019 הדור הבא של מערכות גילוי ואבטחה למבנים כבר כאן. כעת כבר לא צריך לוותר על תחושת הביטחון האישי, על הפעלה אוטומטית של אמצעי גילוי או על גלאים מתקדמים ליצירת אבטחה אופטימאלית. כיום, במחיר משתלם ואטרקטיבי ניתן להתקין את המערכות בכל סוגי המבנים. המערכות הללו נדרשות עבור שיפור הביטחון האישי ויש להן גם משמעות פסיכולוגית וכלכלית:

  1. יצירת הרתעה – באמצעות מערכות גילוי ואבטחה ניתן ליצור הרתעה סביב המבנה או העסק. הרתעה מרחיקה פורצים וגנבים, היא עוזרת בהתמודדות עם נזקי ונדליזם והיא חוסכת הוצאות עצומות בטווח הקצר והארוך.
  2. ביטוח – הרבה חברות ביטוח דורשות התקנה של מערכות אבטחה בתוך מבנים. דרישה זו לגיטימית לאור הסיכונים הנשקפים הן עבור מבנים רגישים הן עבור בתים פרטיים.
  3. תיעוד ובקרה – מערכות גילוי המתעדות את המתרחש מגבות את המידע על גבי האינטרנט או באופן קשיח. את התיעוד ניתן לנצל לצרכי בקרה, העמדה לדין או הגשת תלונה.

שימוש ותפעול של מערכות גילוי ואבטחה

מי שרוצה לנצל את כל היתרונות של המערכות החדשות יכול לעשות זאת בקלות. ממשק המשתמש של המערכות נוח ופשוט, הן עמידות בכל תנאי מזג האוויר ויש גם אפשרות לשלב אותן עם מצלמות, גלאי עשן, מערכות כיבוי ועוד. הדבר החשוב הוא להקפיד על התקנה מקצועית של המערכת וכך ליהנות מהביצועים שלה לאורך שנים.