אחד הדברים החשובים ביותר עבור העסק שלכם הוא הגנה עליו. כיום יש סכנות רבות מפני גנבים ופורצים ועל מנת למגן את העסק שלכם בצורה נכונה חשוב מאוד לברר על מערכות אזעקה לעסקים כמו גם על מערכת מצלמות לעסק, כאשר השילוב בין השניים הוא קריטי וחשוב מאוד על מנת שתוכלו להשלים מעגל הגנה על העסק כולו. השילוב של אזעקה ומצלמות ככל הנראה ימנע מכם הרבה עוגמת נפש של פריצות לתוך העסק היות ושני אלו משמשים להרתעה בפני פורצים וגנבים שנמנעים מפריצה לעסקים אשר הם רואים שממוגנים היטב, כאשר נדבר גם על זה בהמשך. גם אם תתקיים בעסק שלכם פריצה ייתכן ותוך כדי הפריצה הגנבים יתחרטו לאחר שישמעו את האזעקה ויברחו מהמקום לאחר שיראו כי אין ביכולתם לנטרל את האזעקה ולכן לא ניתן להמעיט בערכן של מערכות אזעקה לעסקים.

 

דגשים בהתקנת מערכות אזעקה לעסקים

אז כפי שכבר ציינו האזעקה היא נדבך חשוב מאוד בהגנה על העסק שלכם וחשוב מאוד שתדאגו להגנה שכזו עבור העסק שלכם. ישנם מספר סוגים של אזעקות כאשר השניים שנדבר עליהם היום היא אזעקה בעלת צופר פנימי ואזעקה בעלת צופר חיצוני. אחד היתרונות הבולטים שיש לאזעקה בעלת צופר חיצוני הוא העובדה שאנו יכולים למקם אותה מחוץ לעסק כאשר היא מופנית לרחוב. אז קודם כל צופר חיצוני מתאים בהחלט לעמידה בכל תנאי מזג האוויר השוררים בחוץ כגון אבק, חול וכמובן גשמים וברד. העובדה שהצופר ממוקם מחוץ לעסק ומופנה כלפי כביש ראשי או רחוב הומה אדם כאשר במידה והאזעקה מופעלת, הרבה אנשים יוכלו לשמוע אותה ולהזעיק את המשטרה או לחילופין הפורצים יבינו את הסכנה ומיד יברחו. בנוסף כאשר הצופר הוא חיצוני יהיה יותר קשה לפורצים לאתר אותו וכתוצאה מכך יהיה להם קשה מאוד לנטרל את הצופר.

 

דגשים בהתקנת מצלמות לעסקים

אחד הדברים היותר חשובים כאשר אנו ממגנים את העסק שלנו במצלמות הוא לחשוב איך ניתן לקבל תמונה טובה של כל החלקים בעסק שלנו, וכיצד נוכל למקם את המצלמות ברחבי העסק שלנו בצורה המיטבית ביותר. תחשבו על כל פינה וכל מחסן על מנת שגם אם אתם יושבים במשרד או בבית תוכלו לקבל תמונת מצב טובה של מה קורה בעסק שלכם מבחינת העובדים, מבחינת הלקוחות וכמובן במידה ויש פריצה לעסק שלכם, תוכלו לעלות על זה באופן מיידי.

 

דבר חשוב נוסף בוא למגן אזורים רגישים בעסק שלכם כמו את איזור הקופה למשל שכדאי שתהיה עליה מצלמה על מנת למנוע גניבות של עובדים וגם על מנת להגן על העובדים שלכם מפני ניסיונות של לקוחות לרמות אותם במקרים של עודף או דברים הקשורים בכסף. בנוסף, במקרה של פריצה יהיה קל מאוד לזהות את הפורצים ולתת את ההקלטות למשטרה על מנת שתוכל לחפש את הפורצים ולתפוס אותם. בנושא הזה חשוב מאוד להשקיע ב-DVR איכותי שידאג שנוכל לראות את ההקלטה של המצלמות שלנו באיכות גבוהה. לעיתים אנו רואים איכות צילום גבוהה אבל לאחר מכן שמסתכלים על הקלטה של קטע מה-DVR האיכות נפגעת מאוד, וזה כתוצאה מ-DVR שאינו מקליט באיכות מספיק גבוהה.

 

לפרטים נוספים אודות מערכות אזעקה לעסק, צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם ולענות לכם על כל שאלה.