המומחים בעבודות נגרות של ארונות שידות ומזנונים.

בחברת עוז בנייה ושיפוצים עוסקים כבר מעל 35 שנה בתחום הבנייה. אנו מאמינים כי רק דרך שירות מלא, יחס אישי ושימוש בחומרי גלם משובחים ניתן לבצע עבודות נגרות מגוונות. אנו נותנים מענה על צרכי הלקוחות ומציבים את האינטרסים שלהם בראש סדר העדיפויות. כיום אנו עוסקים בין היתר בעיצוב חלל פנים ובביצוע פרויקטים מורכבים של בנייה, חידוש, שיפוץ ונגרות.

הטרנד החדש: משנים את חלל הפנים עם ארונות שידות ומזנונים

באמצעות ארונות ומזנונים ניתן לחסוך הוצאות על שיפוץ כללי, אך עדיין לשנות לחלוטין את האופי של חלל הפנים. רהיטים מן הסוג הזה נותנים מענה על שורה ארוכה של צרכים:

  1. אחסון – כל בית זקוק לפתרונות אחסון. בדירות קטנות אחראיים פתרונות האחסון על שיפור איכות החיים, יצירת מקום פנוי ונוחות גם בסביבת המטבח וגם בחדרי השינה.
  2. דקורציה – אי אפשר לדבר על ארונות מבלי להזכיר את המשמעות הדקורטיבית והאסתטית. רהיטים אלו מתאימים לכל סוגי הריצוף והם משתלבים גם עם טפטים לקירות, חיפוי קרמיקה וכדומה.
  3. עמידות – חפצים אישיים הנשמרים בתוך ארונות או מזנונים שומרים על עמידות לאורך זמן. העמידות יעילה בעיקר בבתים פרטיים, אך שווה להשתמש בה במשרדים, אולמות תצוגה, מפעלים ומחסנים.

עבודות נגרות למבנים, בתים ועסקים.

התאמה אישית של עבודות נגרות מאפשרת לרכז את כל היתרונות של ארונות ומזנונים תחת קורת גג אחת. העבודה מתחילה בתיאום ציפיות מול הלקוח, ממשיך בהגדרת מסגרת תקציב ומסתיימת עם בחירת חומרי גלם. האפיון המוקדם של עבודות נגרות מבטיח שביעות רצון מלאה וחוסך הוצאות גבוהות. בתחום עיצוב הפנים והבית מכירים היום בחשיבות של עבודות נגרות ומקצים עבורן אנשי מקצוע ברמה גבוהה.