כ-חברת שיפוצים המאמינה שהכל ניתן לספק ללקוחותינו אנו מאמינים כי עבודות נגרות איכותיות תקבלו אצלנו. תחת תכנון עיצוב, אספקה והרכבה עד ללקוח בזמן הנכון לשיפוץ ובתיאום מושלם עם כל התחומים הקשורים לאספקה, גדלים גבהים ומיקום ההתקנה.

אנחנו בחברת עוז בנייה ושיפוצים גאים ללוות לקוחות המעוניינים לבצע עבודות נגרות במהלך השיפוץ. הניסיון שלנו מבטיח עמידה בקריטריונים גבוהים במיוחד, כמו גם מציאת פתרונות לכל כיס. היתרון הייחודי של החברה הוא טיפול וריכוז של כל הבקשות תחת קורת גג אחד ובאחריות ממקום אחד מאיתנו, לא עוד עבודה וחלוקת אחריות בין מגוון רב של ספקים וקבלנים.

חידוש מטבח ישן
חידוש מטבח ישן

מה כוללות עבודות נגרות במהלך השיפוץ?

באמצעות שמירה על עקרונות נכונים ניתן להביא לידי ביטוי את כל היתרונות של נגרות מקצועית. העבודה עם עץ או פלטות שונות ממוצרי העץ ,מורכבת מכפי שנהוג לחשוב והיא כוללת לא מעט קשיים. ראשית, תפקידם של אנשי המקצוע הוא לבחור את החומר המתאים ביותר עבור הלקוח. יש להביא בחשבון את אופי החלל, את הגודל הפנוי, את החשיפה לשמש ואת רמת הגימור. שנית, עבודות נגרות מחייבות הקפדה על תכנון תקציב. התאמה של אופי השיפוץ והעבודה לתקציב הלקוח חוסכת זמן והפתעות לא נעימות.

עבודות נגרות מתייחסות לחלל הפנים והחוץ והן כוללות פרויקטים כגון:

פיתוח וגינון-  ריהוט חוץ משלים את התמונה של עיצוב הגינה.

בניית ארונות ומזנונים- כחלק מתהליך השיפוץ מוצרים אלו מצריכים ידיעה מקדימה על מיקומי החשמל והתקשורת. בנוסף להתאים את התקציב הנכון ללקוח ואת היכולת שלנו לספק מוצר בזמן קצר משמעותית מזמני אספקת חנויות ללקוחות.

שדרוג מטבח- מטבחים ישנים בעלי חזיתות פגועות מיושנות, אבל עדין חזקים ניתן להחליף צירים ומסילות, להחליף חזיתות וצבעים ולהחליף כיורים ושיש.

שיפוץ חדרי שינה וסלון- כאמור זמני אספקה, גדלים ואחריות לקוח במקום אחד עושים את ההבדל.

עבודות פרקטים- עצם עבודת הפרקטים נוגעת לתחום הנגרות בקטנה, אבל הריהוט שיבוא עליו מהווה את הצורך במחשבה מקדימה ותכנון. עקב התרחבות והתכווצות פרקט אינו אוהב שמשקלים כבדים מונחים עליו, לכן מחשבה מקדימה פותרת בעיות עתידיות.

עיצוב פנים- אין עיצוב מושלם ללא ריהוט, וריהוט צריך להתאים או להוביל את צבעי, טקסטורות הבית.

בנייה מעץ- כעסק המסוגל לבצע עבודות מורכבות אפילו בשטח, אנו מסוגלים לבצע את כלל עבודות הפרגולות, מבנים מעץ ועוד….

החלפת והוספת דלתות ומשקופים- התקנת דלתות ומשקופים השתנת בשנים האחרונות ושתדרגה משמעותית לעומת שנות ה90, שדרוגים אלו הקלו על ייצור והרכבה וקיצרו משמעותית זמני עבודה אולם רוב החברות המתעסקות רק עם התקנת דלתות, יוצרות לעיתים בעיות רבות. החל מתיאום, נזק לצבע הבית, נזק למשקופים והדבקה לא חזקה.

התאמת ריהוט קיים לעיצוב חדש- לעיטים יש לבצע בשטח שינויים הקשורים לריהוט קיים שאמור להיכנס לנכס

חידוש מטבח קיים
חידוש מטבח קיים

איך מבצעים את העבודות בתקציב סביר?

לא חייבים לפרוץ את מסגרת התקציב כדי לבצע עבודות נגרות בבית ובמבנה. באמצעות התייעצות עם אנשי מקצוע מנוסים ניתן לחסוך בהוצאות, לעמוד בהתחייבויות המוקדמות ואפילו להשביח את ערך הנכס. עבודות מן הסוג הזה הן השקעה משתלמת בטווח הקצר והארוך ולכן כדאי לנצל אותן.

מעבר לאמור לעיל, ביצוע עבודות בתקציב סביר תלוי במידה רבה בריכוז כל הבקשות מול חברה אחת. במקום לספוג את פערי התיווך או לשלם לגורמים שונים, אפשר פשוט לפנות אל חברה העוסקת בתחום הבנייה ולקבל הצעת מחיר מסודרת ומאורגנת.

להצעת מחיר כחלק משיפוץ דירה או בית, אתם מוזמנים לפנות אלינו ותקבלו ריכוז כלל העבודות במקום אחד. ליצירת קשר השאירו פרטים באתר או התקשרו ותקבלו מענה מהיר ומשתלם.

גלרית עבודות נגרות: