חברת עוז בנייה ושיפוצים מבצעת: ניקוי ושטיפה בלחץ מים גבוה, עבור לקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים, תוך שימוש בציוד מתקדם ורב עוצמה. בזכות הציוד המשוכלל והמומחיות הרבה של עובדינו אנו מסוגלים לבצע ניקיון איכותי ולספק פתרון יעיל גם נגד לכלוך עיקש ונזקי זמן שהצטברו במשך שנים.

ניקוי ושטיפה בלחץ מים גבוה
ניקוי ושטיפה בלחץ מים גבוה

מתי כדאי לבצע: ניקוי ושטיפה בלחץ מים גבוה

הניקוי בלחץ גבוה נעשה פופולרי בשנים האחרונות. זאת בשל יעילותו ועלותו הנוחה. כאשר ניקוי זה מתבצע על ידי אנשים מיומנים, הוא מסוגל לתת מענה כמעט לכל לכלוך ובכל מצב. כך, למשל, אנו מספקים שירותים אלה במקרים כגון:

  • ניקוי של משטחי בטון במוסכים ובעסקים, כחלק מטיפול תקופתי או עקב לכלוך קשה.
  • ניקוי קירות ורצפות אבן, שיש וקרמיקה, חיצוניים, מלכלוכים כגון פסולת בנייה, פיח, שמנים, פסולת יונים ונזקי צמחים.
  • ניקוי רעפים שהושחרו עם הזמן, או סובלים מפטריות, ולהחזירם למצב נקי ואסתטי. טיפולים כאלה מאריכים את חייהם של הרעפים וחוסכים את העלויות הכרוכות בהחלפת הגג.
  • ניקוי של בריכות ביוב משורשים, ופתיחת סתימות בקווים ביתיים וחיצונים עד לבריכת הביוב הראשית.
  • ניקוי גרנוליט – להרחקה של לכלוך המצטבר בין חלקיקי החיפוי, תוך שמירה על מראהו ועל רמת האיטום.
ניקוי רצפות בטון
ניקוי רצפות בטון

הטכנולוגיה המובילה לשירותכם

על מנת ליישם את התוצאות הטובות ביותר, אנו בחברת עוז בניה ושיפוצים מבצעת עבודות ניקוי ושטיפה בעזרת מכונת לחץ מים מתקדמת המגיעה ללחץ של 250 בר, וזאת ללא צורך בחשמל באזור הניקוי. ציוד זה מאפשר ביצוע עבודות בכל מקום, לרבות עבודות גובה, לניקוי של קירות וחיפויים חיצוניים, גגות וכיו"ב. כמו כן, אנו עושים שימוש בשורה ארוכה של חומרי ניקוי מן השורה הראשונה, לטיפול ולניקוי של כל סוגי המשטחים וסוגי הלכלוך.

לבירור מה נוכל לעזור לכם נשמח אם תתקשרו או השאירו פרטים באתר ונגיע לבחון ולייעץ מה שיטת הניקוי המומלצת לכם מבין מגוון החומרים והמכונות שברשותינו.