לאחר מחשבה רבה, אסיפת תקציב, החלטתם לשנות את מראה הבית, ל- שיפוץ מקלחות ושירותים, לשדרג את המרפסת בריצוף פרקט, לשנות את חלוקת החדרים הפנימית, להחליף את מערכת האינסטלציה, לצקת משטח בטון, לבצע עבודות איטום ועוד…אתם זקוקים ל- קבלן בנייה ושיפוצים, קבלן איכותי, אמין ובעל המלצות ישדרג את חזונכם ויבצעו בצורה הטובה ביותר.

חברת עוז בנייה ושיפוצים היא חברה וותיקה אשר רקורד העבודות מאחוריה גדול ומתפרס על 35 שנות ניסיון בענף. את חברה זו מוביל עוז גדעון קבלן בנייה ושיפוצים אשר הקימה בשנות ה- 80, אנו מבצעים את כלל עבודות הבנייה והגמר במבנים חיצוניים או בפנים המבנה, כל זאת ועוד מבוצע על ידי בעלי מקצוע אמינים אשר עובדים זה עם זה לאורך שנים רבות.

קבלן בנייה ושיפוצים
קבלן בנייה ושיפוצים

בין עבודותינו כקבלני בנייה ושיפוצים:

יציקות בטון- בין אם קטנות ועד גדולות.

בנייה קלה- תוספות בניה, סגירת מרפסות, בנית מחסנים, קירוי גגות.

שיפוץ חדרי מקלחת ושירותים- עדכון מראה לפי טעמכם ושיפור רמת הנוחות.

עבודות איטום- בכלל אזורי הבית ולמען פיתרון שלל בעיות.

מסגרות- החל ממסגרות לצורך בנייה ועד בניית שערים וגדרות לבתים פרטיים.

בידוד ואקוסטיקה- אנו נותנים מענה למקומות ציבוריים ואף פתרונות להדהוד רעש בחדרי מדרגות בבתים פרטיים וויסות רעש מחדרים אשר מנגנים בהם.

בנייה מעץ- לכל בעל בית פרטי יש חלום על פרגולה מיוחדת, מחסן מעץ כפרי או אפילו בית מעץ לילדים.

בניית גגות מכל הסוגים- במיוחד תוספת גג בתוספת בנייה, תיקון או החלפת גג פגוע.

הריסה ופינוי- הכל לפי החוק, עם תעודת פינוי לאתר מורשה.

ועוד…

מהי החשיבות בבחירת קבלן בנייה ושיפוצים?

קבלן בנייה ושיפוצים לא איכותי יביא לכך שרמת הבנייה הירודה תפגע ביכולת ביצוע עבודת גמר איכותית, יתרה מזו כל טעות במקום יציקות וקירות, או בקיר עקום או בחוסר איטום בקירות החיצוניים ובמקלחות יוביל להוצאות רבות בתיקון הבעיה ולרוב היא מתגלה רק לאחר שנים ספורות ואחרי אין ספור תיקונים קוסמטיים, ולפעמים רמת הבנייה הירודה אינה מאפשרת תיקון עקב בעיית חוסר מקום או נגישות ובכך ערך בנכס יורד. עוד דבר שחייבים להבין הוא שלרוב שמתגלה הבעיה רמת הנזק שנגרמה גדולה כל כך, וכך גם עלות התיקון הכולל החלפת או תיקון כל עבודת הגמר הקורה לאזור הפגוע או לכלל הבית שלא נדבר גם על נזק העלול לקרות לשכנים. מכל זה ניתן להסיק שרמת קבלן בנייה ושיפוצים היינה משמעותית ומהווה את הבסיס לכל השאר ובמיוחד לאורך חיי השיפוץ ונוחות השימוש בבית.

למה לבחור בנו כ- קבלן הבנייה ושיפוצים שלכם?

35 שנות ניסיון בתחום.

שלל עבודות ברקורד.

מגוון תחומי הפעילות המקיפים.

המלצות רבות וחמות שאנו מציגים.

אמינות ורמת שירות גבוהה.

וותק בעלי המקצוע ורמתם הגבוהה בתחום.

תמיכה ומתן פתרונות לאורך שנים.

יכולת עיצוב ותכנון מאדריכל פנים מוסמך.

חברת עוז בנייה ושיפוצים מזמינה אותכם לבחור בנו כ- קבלן הבנייה ושיפוצים שלכם, אנו נשמח להיפגש ולתת לכם הצעת מחיר מקיפה ומפורטת בדרך לשיפוץ הנדרש לכם. לפרטים נוספים השאירו הודעה באתר או התקשרו.

גלריית קבלן בנייה ושיפוצים: