עבודות גבס מהוות פתרון ייחודי המשלב יתרונות עיצוביים ופונקציונאליים גם יחד. אם עד לפני מספר שנים היה נהוג לעשות שימוש בבטון, בלוקים וקונסטרוקציות מורכבות, והיכולת להעביר תשתיות חשמל ותקשורת היו כרוכות בעבודות שבירה וטיוח, כיום הגבס הפך את החיים שלנו להרבה יותר קלים ופשוטים. בכדי שתוכלו לממש את התועלת המירבית מסוגי הבניה הרבים הניתן לבצע בגבס אתם זקוקים ל- קבלן בנייה ושיפוצים מנוסה.

לפני שנסביר קצת על תהליך התכנון של עבודות הגבס ונעמיק ביתרונות שלהן, חשוב לדעת מה אפשר לעשות עם פלטות גבס…

  1. הנמכה של התקרה או עיצוב של התקרה – פתרון מעולה כאשר קיימת תקרה גבוהה או תקרה עם ליקויי בנייה.
  2. בנית חללים לפני תקני עמידות באש.
  3. דקורציה מגבס – הוספת מקומות אחסון, מדפים ושאר פתרונות דקורטיביים כמו ספריות מגבס.
עבודות גבס מתקדמות
עבודות גבס מתקדמות

מהם היתרונות של עבודות גבס?

  • מקצר משמעותית את זמן העבודה – בשונה מעבודה עם בלוקים או בטון, עבודות גבס נחשבות למהירות יותר ומאפשרות לבצע שינוי בחלל תוך זמן קצר.
  • עלויות – יתרון משמעותי נוסף בא לידי ביטוי בעלות השיפוץ הכללית שנחשבת לזולה בהשוואה לשינויים אחרים שעושים בחלל.
  • שינוי מהיר – התינוקות גדלים, הילדים עוזבים את הבית, הרצון לשנות את החללים משתנה בהתאם לצרכים של בני הבית וזה היתרון הבולט ביותר בעבודות הגבס שמאפשרות לנו לבצע פירוק ושינוי מהיר בכל עת.
  • בידוד – הגבס מסייע לנו לבודד רעשים ואפילו חום, זאת באמצעות שילוב חומרים מבודדים בתוך לוחות הגבס.
  • גמישות – את הגבס ניתן לעצב באיזו צורה וגודל שנרצה. בנוסף, ניתן ליצור אינסוף דוגמאות יצירתיות ולהפוך את החלל למעוצב בהתאם לאווירה שאנחנו רוצים ליצור.

 

איך מתכננים את עבודת הגבס?

הדבר החשוב ביותר בתהליך, זאת לאחר שבחרנו את המוצרים בהם אנו מעוניינים בשיפוץ או חידוש הבית הוא לוודא שיש להם את המקום המתאים הן בהיבט הפרקטי והן מבחינת הגדלים. אחד היתרונות הבולטים שבמוצרים אלה הוא שאפשר לתכנן ולהתאים אותם באופן מושלם לצרכים שלנו ולמידות החלל. יש להתייחס לקריטריונים כמו משקלים שהגבס צפוי לשאת, האם מדובר רק בפתרון פתוח או שיש צורך בארון, האם נרצה לשלב אלמנטים עיצוביים נוספים כמו מראות או גופי תאורה פנימיים, באיזה צבעים נבחר וכדומה.

 

מעוניינים לשמוע עוד מידע על עבודות גבס? לא בטוחים איך לשלב את הגבס בביתכם? בשביל זה אנחנו כאן עם ניסיון של שנים רבות בעיצוב, תכנון ושדרוג הבית. לפרטים נוספים השאירו את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם ולתת מענה על כל השאלות בצורה מדויקת ומקצועית. בנוסף, תמיד ניתן לקבוע פגישת ייעוץ מקצועית ללא התחייבות אצלכם בבית, בדירה או בבית העסק.

גלרית עבודות גבס: