מחפשים קבלן גמר? הגעתם בדיוק למקום הנכון! חברת עוז בנייה ושיפוצים בעל ניסיון רב שנים בתחום. אנו מבצעים את כל עבודות השיפוצים ומעניקים לקהל לקוחותנו מטריית שירותים מגוונת ורחבה כדי שלא תצטרכו להתפזר ותוכלו להנות מכל התהליך במקום אחד מבלי לפזר את השירותים השונים בין קבלני המשנה.

עבודות גמר – מה זה בכלל אומר?

קיימים כל מיני שלבים חשובים בתהליך הבניה החל מתכנון המבנה ברמה ההנדסית, עיצובו, בניית השלד או תוספות הבניה כאשר בין השלבים האחרונים והחשובים בתהליך הן עבודות הגמר. עבודות הגמר הן אלו שיקבעו את רמת האיכות של החללים השונים בפרויקט לצד הסגנון העיצובי והאווירה המדויקת אליהם ייחלנו לאורך התהליך כולו. עבודות גמר שמתבצעות ברמה גבוהה תוך שימוש בחומרי העבודה הטובים ביותר מאפשרות להעניק לפרויקט מראה סופי ייחודי וברמת איכות וגימור גבוהות.

קבלן גמר
קבלן גמר

עבודות גמר, מה זה כולל?

יש כל מיני סוגים של עבודות גמר כמו למשל החלקת קירות, צביעה דקורטיבית או צביעה רגלה, סוגים שונים של עבודות בגבס, מיזוג, התקנת דלתות, עבודות פרקט, קרמיקה, עבודות נגרות, עבודות אלומיניום, ריצוף פנימי וחיצוני, התקנת תאורה ואביזרי חשמל ועוד. ניתן לחלק את עבודות הגמר לכמה קטגוריות עיקריות:

  1. עבודות חשמל – חיווט והתקנת נקודות חשמל, החלפת שקעים ותקעים, התקנת גופי תאורה, החלפת ארון חשמל…
  2. עבודות אינסטלציה – החלפת קרמיקה בחדרי אמבטיה ושירותים, מציאת פתרונות ניקוז, חיבור המבנה לרשת המים והביוב, איטום הסדקים, התקנה של כלים סניטריים.
  3. ריצוף, פרקט וחיפויים.
  4. דלתות וחלונות – בין השלבים האחרונים בכל שיפוץ. שלב זה הינו קריטי משום שהוא משפיע על רמת האיטום והבידוד בתוך הבית או הדירה.

לסיכום, אמנם עבודות הגמר אינן מהותיות לרמת היציבות של המבנה אך הן כן מייצרות את הרושם מבחינה אסתטית ומשלימות את תהליך השיפוץ כולו. אנחנו רואים בעבודות הגמר כסוג של יצירת אמנות ולכן מתאימים עבור כל לקוח שלנו את עבודות הגמר בהתאם לצרכים המדויקים של הפרויקט. עבודות הגמר הן אלו שסוגרות את הפינות האחרונות בשיפוץ וככל שרמת הגימור תהיה גבוהה יותר ותחת תקנים מחמירים, כך התוצאה תהיה טובה, איכותית ומרשימה יותר.

גלרית קבלן גמר: