כאן גרים בכיף

הסבתות תמיד אמרו לנו, שאם אנחנו רוצים שיהיה לנו מצב רוח טוב ושדברים יקרו כמו שאנחנו רוצים, כדאי שניכנס הביתה ברגל ימין. אמנם, הן התכוונו לפן הפיזי של העניין, אולם אין ספק שאם ניכנס אל תוך הבית עם חיוך על הפנים ובלב כאחד, זה מאוד יעזור לנו לקבל את הדברים שעוד יקרו בצורה הרבה יותר מפויסת וטובה. אז אפשר להחליט שמפזמים שיר בכניסה הביתה, ואפשר להחליט שמחייכים גם אם זה לא בא מהלב, אבל לנו ב"עוז בנייה ושיפוצים" יש רעיון נוסף שיכול לעזור: עיצוב גינה בכניסה לבית , כי פרחים וירוק תמיד עושים טוב על הלב.

ולא רק בשבילכם…

אם תהיה לכם גינה בכניסה לבית, לא רק אתם תיכנסו אליו במצב רוח טוב, אלא גם כל מי שיגיע אליכם. והרי, אין כמו אורחים שנכנסים אליכם עם חיוך על השפתיים, כדי להתחיל אירוח נעים ומלבב, והכל בזכות ה"מיני-גן" המלבלב.

מה כולל עיצוב גינה בכניסה לבית?

למעשה – את כל מה שתרצו. אם אתם מתגוררים בבית פרטי, תוכלו לבחור לעצב שביל כניסה מרשים עם אבנים שתוחמות אותו; תוכלו לבחור להציב אדניות עם פרחים שאתם תבחרו – אמיתיים או מלאכותיים לבחירתכם; אם המקום מאפשר זאת תוכלו לשלב מזרקה יפה עם מים מפכים שישרו רוגע על כל הנכנסים; תוכלו לשלב תאורת גן מתאימה ורכה, שתשרה אווירה נעימה על כל מי שמגיע אליכם בשעות החשיכה, ובעיקר – ירוק, ירוק, ועוד ירוק, שהוא ערובה לאווירה של רוגע ושל טוב.

השירות שלנו כולל פגישת ייעוץ מקדימה וליווי צמוד של הצוות המקצועי של החברה החל ממעמד הפגישה ועד הרבה אחרי שלב ההקמה. השירות שלנו ניתן באחריות מלאה, ואנחנו מתחייבים להיות זמינים עבורכם בכל פנייה.

אנחנו בעוז בנייה ושיפוצים מתמחים בתכנון, בעיצוב ובהקמה של גינות מכל הסוגים, כולל גינות מרהיבות בכניסות לבתים. אם אתם רוצים להעשיר את תחם הכניסה לביתכם ולהבטיח שאתם והאורחים שלכם תיכנסו הביתה תמיד ברגל ימין – נשמח לפגוש אתכם, לשמוע על הצרכים ועל ההעדפות שלכם, ולעצב לכם גינה בכניסה לבית שתשתלב בצורה האופטימלית עם המקום שעומד לרשותכם.

עוז בנייה ושיפוצים – מעצבים לכם גינה בכניסה לבית שתעשה לכם נעים.