עיצוב גינה פרטית: עיצוב גינות פרטיות הוא עבודה למקצוענים

צוות אנשי המקצוע של עוז בנייה ושיפוצים עוסק בין היתר בתכנון גינות וישמח לעצב עבורכם את גינת החלומות, שכוללת את כל מה שצריך בגינה מושלמת:

  1. עצים, צמחים ושתילים מלבלבים – על פי בחירתכם.
  2. מערכת השקיה איכותית – שתדאג שהם ימשיכו ללבלב.
  3. מערכת תאורה – שתאפשר לכם ליהנות מהגינה גם כשהחושך יורד.
  4. אלמנטים דקורטיביים – מסלעות, בריכות נוי, משטחי טוף ועוד, שמוסיפים הרבה לאווירה.

עיצוב גינות פרטיות מתחיל בתכנון מקיף

כל עבודה של עיצוב גינה פרטית מצריך תכנון מוקדם מדויק. איש צוות מטעמנו, המתמחה לעיצוב גינות פרטיות, יגיע אליכם, יתרשם מגודל הגינה ומצורתה, ויחד אתכם יחשוב איך כדאי לעצב אותה בצורה האופטימלית, שתתאים לצרכים ולהעדפות שלכם, וכמובן גם לתקציב שעומד לרשותכם.

לאחר שנחליט ביחד אלו צמחים מתאימים לגינה שלכם, איזו מערכת השקיה תסייע להם לפרוח וללבלב בצורה הכי טובה, איזו מערכת תאורה תשתלב עם הצרכים ועם ההעדפות שלכם ואלו אלמנטים דקורטיביים כדאי לשלב בה (אם בכלל) – נוכל לתת לכם הצעת מחיר מדויקת ומשתלמת במיוחד.

כאשר מדובר על עיצוב גינה פרטית, עיצוב גינות פרטיות הוא לא דבר של מה בכך. מדובר בעבודה שדורשת הרבה מאוד דיוק והרבה מאוד סבלנות, ואת אלה יש לצוות הגננים שלנו בשפע. מאחורי צוות העובדים שלנו עומדות שנים רבות של ניסיון, המאפשרות לנו לספק לכם פתרונות לכל צורך והעדפה, ולעצב עבורכם את הגינה הכי מושקעת ויפה.

אנו עובדים עם החומרים והציוד האיכותיים ביותר שקיימים היום בשוק, ומקפידים לבצע כל עבודה על פי כל נוהלי האיכות והבטיחות.

במהלך שנות עבודתנו עיצבנו גינות פרטיות רבות, ונשמח לספק לכם המלצות של לקוחות.

בנוסף למתן שירותי עיצוב ותכנון גינות פרטיות, אנו מספקים שירותי תחזוקה שוטפת לגינות פרטיות, כך שגם כשצריך לשדרג את מראה הגינה, יש לכם תמיד אל מי לפנות.