קבלן אינסטלציה

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

אחד התחומים היותר מורכבים ומסובכים בתחום עבודות שיפוצים הוא תחום עבודת אינסטלציה על כל גווניו.

אינסטלציה היא לא רק פתיחת סתימות או החלפת צינור אלא היא דורשת גם משימות מורכבות הרבה יותר כמו החלפת צנרת למשל, החלפה או התקנה של כלים סניטריים, החלפה של מערכת הביוב ועוד.

לעיתים רבות אנו מחפשים פתרונות זולים שאנחנו משפצים בית או בונים בית חדש אך אם יש דבר אחד שאנו לא רוצים לחסוך בו הוא קבלן אינסטלציה.

כאשר אנו צריכים לבצע פתיחה של סתימה בכיור או החלפת ראש של ברז אין כל מניעה שנקרא לכל אינסטלאטור בעל ידיים טובות, אך כאשר נרצה להניח צנרת בבית שלנו למשל אנו חייבים עבור המשימה הזו קבלן אינסטלציה עם ניסיון מוכח.

קבלן אינסטלציה
קבלן אינסטלציה

מדוע עלינו להזמין קבלן אינסטלציה בעל ניסיון למשימות מורכבות?

אז בראש בראשונה עומדת העובדה כי משימה של הנחת צנרת או החלפה של צנרת בבית היא משימה מורכבת שאנו לא רוצים שיהיו בה פגמים.

בשלב הראשון יהיה  עלינו לבחור את סוג הצנרת המתאימה ולהתאים אותה לבית שלנו ולחבר אותה עם הצנרת בבניין.

ישנם מגוון רב של סוגי צנרות ואנו צריכים לוודא כי אנו מתקינים בבית את הצנרת המתאימה ביותר. בנוסף רמת ההתקנה ורמת הגימור חייבות להיות ללא דופי שכן אין מקום לתקלות וטעויות כאשר מתקינים צנרת בבית.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

לאחר שסוגרים את הקירות והמרצפות, כל תיקון בצנרת אומר שיש לשבור את הרצפה או הקירות על מנת לתקנה ולכן לא נרצה להגיע למצב שכזה לאחר התקנת צנרת חדשה ונרצה שאת המשימה יבצע קבלן אינסטלציה עם ניסיון רב בתחום. בנוסף המקצועיות והמיומנות של קבלן אינסטלציה בעל ניסיון יעזרו לנו לא רק לסיים את הפרויקט ביעילות ובצורה איכותית עם רמת גימור גבוהה אלא גם במהירות שכן קבלן בעל ניסיון יסיים את הפרויקט בזמן קצר יחסית ביחס לקבלן ללא ניסיון רב בתחום. גם כאשר אנו צריכים התקנה של ציוד סניטרי חשוב מאוד שנקפיד על קבלן איכותי בעל ניסיון רב שכן לעיתים קרובות יהיה זה ציוד יקר אותו אנו נתקין, בין אם מדובר באסלה תלוי, אמבטיה או מקלחון יקר, אנו נרצה שהוא יותקן בבית שלנו בצורה הטובה ביותר וברמת גימור גבוהה, דבר שלא כל אינסטלאטור יכול לעשות ורק כאלו עם ניסיון בתחום.

 

ציוד מתאים

לא לכל אינסטלאטור יש את כל הציוד הדרוש לכל משימה. למשל במידה ויש לנו רטיבות בבית או פיצוץ של צינור לעיתים לא ניתן לדעת מאיפה בדיוק מגיעים המים והיכן הפיצוץ. במקרה כזה נרצה קבלן אינסטלציה עם מכשור מתאים לאיתור נזילות ולתיקון שלהם ולא שיגיע אינסטלאטור ללא ציוד מתאים ויתחיל לשבור לנו קירות בבית על מנת לאתר נזילה שאפשר לאתר בצורה הרבה יותר נקייה ומאורגנת.

לחברת עוז בנייה ושיפוצים ניסיון רב שנים בביצוע כל עבודות האינסטלציה החל מאיתור נזילות ורטיבות, דרך ביצוע עבודות איטום הנובעות מליקויי רטיבות ועד משימות מורכבות כמו החלפת צנרת בבית פרטי או דירה. נשמח לסייע לכם בכל שאלה, להגיע עד אליכם לייעוץ ללא כל התחייבות מצדכם. אנו עובדים עם מערכות האינסטלציה, ספקים ומשווקים המוכרים את הציוד האיכותי ביותר לחללים רטובים ודרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר, אנרגיה, להימנע מתקלות עתידיות וליקויים כתוצאה משיפוץ ולחסוך עשרות אחוזים בעלות השיפוץ. צרו איתנו קשר דרך האתר או בטלפון ונשמח לענות לכם במהרה.

מתבלטים? צריכים ייעוץ מקצועי?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!