נמאס לכם לדרוך על הרצפה החשופה? עיצוב המשרד דורש שדרוג?
מצאנו לכם את הפתרון המושלם: הדבקת שטיחים מקיר לקיר!

עוז בנייה ושיפוצים היא חברה המתמחה במתן שירותים מגוונים בתחום הבנייה, השיפוץ והעיצוב לבתים פרטיים, דירות ובתי עסק.

בואו ליהנות מכל היתרונות שיש לחברת עוז בנייה ושיפוצים להציע לכם:

  • עבודות תכנון, בנייה ושיפוץ לבית ולמשרד.
  • עיצוב גינות.
  • עיצוב פנים לבתים ודירות.
  • צוות מקצועי עם למעלה מ-35 שנות ניסיון.
הדבקת שטיחים
הדבקת שטיחים

הדבקת שטיחים

לאחר שהתלבטתם רבות מה לעשות עם החלל הריק במשרד או איך למנוע מהילדים להחליק על הרצפה בבית, החלטתם ללכת על פתרון הדבקת השטיחים. עכשיו רק נותר לבחור בסוג השטיח המתאים ולהזמין את אנשי המקצוע. לשם כך, יש להתחשב במספר פרמטרים טרם אתם ניגשים לבחור.

סוגי ה- שטיחים להדבקה:

ראשית, כדאי לכם להתעדכן בסוגי השטיחים השונים המוצעים בשוק: שטיח לולאות, שטיח צמר, שטיח לבד, שטיח עם שיער גבוה וכן שטיחים מהרכבי סיב שונים: ניילון, צמר (מ-20% ועד 100%) וסינתטי. מומלץ כמובן לברר לגבי המלאי הזמין טרם אתם מחליטים.
שטיח בעל שיער גבוה מתאים לבית, שכן הוא רך ונעים למגע, שטיח מצמר הוא איכותי יותר ומחזיק ללא בלאי לאורך שנים אבל יקר מאוד, ולבסוף, שטיח מסיב ניילון סינתטי דוחה כתמים, וכך תוכלו לתחזק אותו בקלות ולשמור עליו נקי.

מידות החדר

חשוב להגדיר את הגודל של כל חדר אותו אתם רוצים לצפות בשטיח, ולפיכך למדוד את כל הפאות בחדר. אם אתם מתלבטים וחוששים שלא ייצא לכם מדויק, דברו עם המומחים שלנו והם ישמחו לסייע בפעולת המדידה.

גודל השטיח

לאחר שמדדתם את מידות החדר, רצוי להזמין שטיח בגודל מעט גדול יותר מהחדר שאתם מעצבים (כ-20 ס"מ יותר באורך וברוחב), על מנת שיהיה אפשר להדביק את השטיח בדיוק בצמוד לפאנל התחתון של הקיר, מבלי ליצור רווחים. את שאריות הבד, אנחנו כבר נדאג לחתוך באמצעות סכין יפנית, ולבסוף נקבע את השטיח עם פס מתכת שיוצמד לקצוות בעזרת דבק מיוחד.

הדבקת שטיחים
הדבקת שטיחים

בחירת העיצוב

אחרי שבחרתם בחומר הרצוי, זה הזמן להחליט על העיצוב. הכול תלוי בצורך שלכם. למשרד פרסום למשל, אפשר להעז עם שטיח אדום בשילוב עם ריהוט לבן ליצירת מראה מודרני ועדכני.

לעומת זאת במשרד עורכי דין, שנתפס כיותר שמרני, מומלץ לבחור בשטיח מעודן בצבע חום או שחור, המשדר עוצמה ויוקרה. אם המטרה שלכם היא עיצוב הבית, לפעמים הכול הולך: גם מודרני וקר וגם קלאסי וחמים. בסופו של דבר מה שיוביל אתכם לבחירה, זה מי שאתם ומה שאתם רוצים לשדר.