שיפוץ בית הוא לא סתם שיפוץ של חפץ או נכס חסר משמעות. בית בשבילנו זה מקום מפלט, מקום מנוחה מהיום שעבר עלינו, מקום בו אנו מגדלים ונגדל את ילדינו. אנו כולנו עובדים מאוד קשה להגיע לדבר הזה שנקרא בית. לכן בעת הגעה ל- שיפוץ בית חשוב שנבחר ב- חברת שיפוצים טובה ואמינה.

האם בכל בית נרגיש את תחושת הביטחון והנוחות?

התשובה היא לא. כאשר הבית בצורת חדריו וקירותיו אינו משרת את מטרותינו, כאשר צבעיו אינם נוחים לנו או כאשר יש בעיות רטיבות,נזילות מים, חשמל ואף בעיות התיישנות בבית. איננו עוד יכולים להרגיש את תחושת הביתיות. במצב הנוכחי נוכל לבצע שיפוצים ברמות השקעה שונות, או להחליט כי המצב הנתון אינו מאפשר שינוי שיספק את צרכינו למשל במקרי התרחבות המשפחה.

שיפוץ בית
שיפוץ בית

שיפוץ בית הפיתרון האולטימטיבי

כאשר מחשבים יחסי עלויות בין השתדרגות בבית טוב יותר מהקיים, לבין שיפוץ בית קיים. לרוב שיפוץ ככל מקיף שיהיה מבחינת עלות יצא זול יותר מהחלפת בית. וכל עוד השיקול הוא כספי וניתן בשיפוץ משכיל לשפר את המצב הקיים ניתן לעשות פלאים בבית הקיים.

פעולות שניתן לבצע בעת שיפוץ בית:

  • שבירת והחלפת מיקום קירות- במקרים בהם החלוקה לא טובה או שמתאפשר ניצול שטח טוב יותר לצורככם. שבירת קירות הוא פיתרון מתבקש ומתחייב. בקירות החדשים שצריך להשלים או לבנות במיקום חדש ניתן לחסוך בעלויות כאשר נוותר על בניית קירות בבלוקים ובמקום נבנה קיר גבס מבודד.

 

  • שיפוץ חדרי המקלחת והשירותים- שיפוץ זה יכלול החלפה כוללת של כל אביזרי החלל בין עם המקלחון, האמבטיה, ארונות, אסלות, קרמיקות ועוד. נוכל לעדכן ואף לשנות את מראה חדרי הרחצה. להפוך אותם למודרניים יותר, עיצובים יותר ונוחים יותר. בשלב זה גם נחליף את כל מערכת האינסטלציה הישנה בבית.

 

  • הדבקת ריצוף: ריצוף הבית התישן ולא נראה טוב הדבקת ריצוף חדש מעל הינה הפיתרון הזול ביותר והמהיר ביותר. ניתן כיום בכלים חדשניים לחתוך את הריצפה הישנה ללא אבק בכדי להעביר צנרת מים וחשמל. כלים אלו הם המאפשרים בשלבים מאוחרים יותר הדבקה איכותית יותר ומונעים קריסת כל משטח הריצוף. בנוסף אין צורך להשתגע ולגמור את כל התקציב בקרמיקות יקרות ישנם גם קרמיקות זולות יותר בעל מראה מדהים, ובכסף הנחסך ניתן לבצע עוד משהו.

 

  • הוספת נקודות חשמל: חוסר בנקודת חשמל במיקום מסוים עלול להקשות עלינו בתפקוד בחלל ולכן זה הזמן לשקול היכן חסר. מה גם שלאחר שגרתם כבר בבית או יש לכם ניסיון מבתים אחרים, יש לכם מושג האם בחללים חסרים נקודות חשמל או טלביזיה. ותמיד אפשר להתייעץ עם קבלן השיפוצים מה הוא ממליץ.

 

  • צביעת הבית: צבע חדש תמיד מרענן, נקי ונותן מראה חדש לבית, מבין סוגי השיפוצים לרוב עלותו פחותה.

 

  • החלפת דלתות ומשקופים: בעלות יחסית לא בשמיים דלתות חדשות משפרות כל חלל ובלעדיהם אין מראה מושלם, אולם אם התקציב מונע מכם, צביעת הדלת והמשקוף והחלפת הידיות משפרות גם הם את יופי החלל.

 

  • החלפת האלומיניום: תחום זה מהווה עלות גדולה מסך התקציב ולפעמים מראש הוא נשאר בחוץ. אולם בעלויות הרבה יותר קטנות ניתן לשפר מצב. מניקיון של האלומיניום בחומרים מיועדים ומקצועיים, החלפת השלבים בתריסים, החלפת נעילות וגלגלים והוספת רשת נגד יתושים.

 

מניסיון לא בכל עבודה נדרשים כל הסעיפים הרשומים מעל ב- שיפוץ בית, ובכל עבודה אנו מייעצים מהוא השיפוץ הנכון המתאים והמשתלם לכם. כאשר ישנם עוד תחומים בהם ניתן לשפר כמו מיזוג או החלפת מטבח. בכדי להבין מה השיפוץ המתאים לכם, השיפוץ שיהפוך בית לבית שלכם או ישדרג בית ישן. פנו אלינו באתר או בטלפון ונשמח להגיע לפגישת יעוץ ראשונה חינם.

גלרית שיפוץ בית: