שיפוץ בית

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שיפוץ בית הוא לא סתם שיפוץ של חפץ או נכס חסר משמעות. בית בשבילנו זה מקום מפלט, מקום מנוחה מהיום שעבר עלינו, מקום בו אנו מגדלים / נגדל את ילדינו. אנו כולנו עובדים מאוד קשה להגיע לדבר הזה שנקרא בית.

אולם האם בכל בית נרגיש את תחושת הביטחון והנוחות?

התשובה היא לא. כאשר הבית בצורת חדריו וקירותיו אינו משרת את מטרותינו, כאשר צבעיו אינם נוחים לנו או כאשר יש בעיות רטיבות,נזילות מים, חשמל ואף בעיות התיישנות בבית.

איננו עוד יכולים להרגיש את תחושת הביתיות. במצב הנוכחי נוכל לבצע עבודות שיפוצים ברמות השקעה שונות החל מעבודת שיפוץ כללי ועד התמקדות בנושאים ספציפית, או להחליט כי המצב הנתון אינו מאפשר שינוי שיספק את צרכינו למשל במקרי התרחבות המשפחה.

שיפוץ בית הפתרון האולטימטיבי בשבילכם

כאשר מחשבים יחסי עלויות בין השתדרגות בבית טוב יותר מהקיים, לבין שיפוץ ושיפור בית קיים. לרוב שיפוץ ככל מקיף שיהיה מבחינת עלות יצא זול יותר מהחלפת בית.

וכל עוד השיקול הוא כספי וניתן בשיפוץ משכיל לשפר את המצב הקיים ניתן לעשות פלאים בבית הקיים.

שיפוץ בית
שיפוץ בית

כדאי לבצע זאת. אל נא נשכח כי אף ברכישת בית יד שניה אפילו במצב טוב, יהיו השקעות של צביעה ואף יותר. גם ברוב הדירות החדשות מקבלן יהיו השקעות כספיות החל ממטבח חדש ועד מערכת מיזוג או אפילו שינויי חלוקה בבית. וכל זאת בנוסף לעלות דירה שכנראה יותר יקרה מהדירה הקיימת.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

פעולות שניתן לבצע בבית:

  • שבירת והחלפת מיקום קירות- במקרים בהם החלוקה לא טובה או שמתאפשר ניצול שטח טוב יותר לצורככם. שבירת קירות הוא פיתרון מתבקש ומתחייב. בקירות החדשים שצריך להשלים או לבנות במיקום חדש ניתן לחסוך בעלויות כאשר נוותר על בניית קירות בבלוקים ובמקום נבנה קיר גבס מבודד.
  • שיפוץ חדרי המקלחת והשירותים- שיפוץ זה יכלול החלפה כוללת של כל אביזרי החלל בין עם המקלחון, האמבטיה, ארונות, אסלות, קרמיקות ועוד. נוכל לעדכן ואף לשנות את צורת העמדה של המתקנים ובכך לשנות לגמרי את מראה חדרי הרחצה. להפוך אותם למודרניים יותר, עיצובים יותר ונוחים יותר. בשלב זה גם נחליף את כל מערכת האינסטלציה הישנה בבית לחדשה וכזו שתחזיק שנים רבות.
  • הדבקת ריצוף: ריצוף הבית התישן ולא נראה טוב הדבקת ריצוף חדש מעל הינה הפיתרון הזול ביותר והמהיר ביותר. ניתן כיום בכלים חדשניים לחתוך את הריצפה הישנה ללא אבק בכדי להעביר צנרת מים וחשמל. כלים אלו הם המאפשרים בשלבים מאוחרים יותר הדבקה איכותית יותר ומונעים קריסת כל משטח הריצוף. בנוסף אין צורך להשתגע ולגמור את כל התקציב בקרמיקות יקרות ישנם גם קרמיקות זולות יותר בעל מראה מדהים ועדין מספיק איכותיות, ובכסף הנחסך ניתן לבצע עוד משהו שאולי לא נכנס בתקציב המקורי.
  • הוספת נקודות חשמל: חוסר בנקודת חשמל במיקום מסוים עלול להקשות עלינו בתפקוד בחלל ולכן זה הזמן לשקול היכן חסר. מה גם שלאחר שגרתם כבר בבית או יש לכם ניסיון מבתים אחרים, יש לכם מושג האם בחללים חסרים נקודות חשמל או טלביזיה. ותמיד אפשר להתייעץ עם קבלן השיפוצים מה הוא ממליץ מעבר לתקן בבנייה חדשה של שלוש נקודות חשמל, נקודת טלוויזיה, נקודת טלפון ומפסקי הדלקת אור ראשי לכל חדר לפחות.
  • צביעת הבית: צבע חדש תמיד מרענן, נקי ונותן מראה חדש לבית, מבין סוגי השיפוצים לרוב עלותו פחותה ביחס לעבודות אחרות.
  • החלפת דלתות ומשקופים: בעלות יחסית לא בשמיים דלתות חדשות משפרות כל חלל ובלעדיהם אין מראה מושלם, אולם אם התקציב מונע מכם, צביעת הדלת והמשקוף והחלפת הידיות משפרות גם הם את יופי החלל.
  • החלפת האלומיניום: תחום זה מהווה עלות גדולה מסך התקציב ולפעמים מראש הוא נשאר בחוץ. אולם בעלויות הרבה יותר קטנות ניתן לשפר מצב. מניקיון של האלומיניום בחומרים מיועדים ומקצועיים, החלפת השלבים בתריסים, החלפת נעילות וגלגלים והוספת רשת נגד יתושים.

 

מניסיון לא בכל עבודה נדרשים כל הסעיפים הרשומים מעל, ובכל עבודה אנו מייעצים מהוא השיפוץ הנכון המתאים והמשתלם לכם. כאשר ישנם עוד תחומים בהם ניתן לשפר כמו מיזוג או החלפת מטבח. בכדי להבין מה השיפוץ המתאים לכם, השיפוץ שיהפוך בית לבית שלכם או ישדרג בית ישן. פנו אלינו באתר או בטלפון ונשמח להגיע לפגישת יעוץ ראשונה חינם.

מתבלטים? צריכים ייעוץ מקצועי?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!