אוגוסט 06 2019
הכל על שיפוץ בית פרטי

הכל על שיפוץ בית פרטי

כל בית פרטי זקוק לשיפוץ אחת לתקופה מסוימת. מטרת השיפוץ היא בראש ובראשונה להעלות את ערך הנכס ולשפר את איכות החיים, אך קיימת גם משמעותית בטיחותית לתהליך מן הסוג הזה. שיפוץ בית פרטי היא הזדמנות מצוינת לשקם עמודים, לחדש ולצבוע את המעטפת באמצעות גמר שליכט אקרילי, גמר חלק או חיפוי אבנים וגם לבצע איטום קירות וגגות. מעבר לכך, השיפוץ כולל סל שירותים רחב ומגוון.

תוכלו לקרוא כאן הכל על שיפוץ בית פרטי!!!

  1. חיפוי אבן, גרניט פורצלן, פסיפס.
  2. שיפוץ שבילי גישה ורחבות סביב הבית עם קרמיקות, אבנים משתלבות או גרנוליט.
  3. שיפוץ החנייה ופרגולה ושער שיגנו על הרכבים החונים.
  4. חידוש גינה והקמת מערכות השקיה ודישון.

מתי מבצעים שיפוץ בית פרטי?

יש כמה שיקולים שיכולים לעזור לבעלי בתים ישנים להחליט על הצורך בשיפוץ בתים פרטיים:

  1. פגעי מזג אוויר – בית פרטי ישן החשוף לפגעי מזג האוויר עלול לצבור נזקים בלתי הפיכים. בנוסף, יש בתים פרטיים במישור החוף הנתקפים בכלורידים. מלח הנישא מכיוון הים ויוני כלור גורמים לפגיעה במעטפת הבית הפרטי. אפשר לראות בהרבה בתים ישנים נשירה של טיח וצבע כתוצאה מהתהליכים הללו.
  2. פגיעה בצנרת – בעלי בתים המתקינים מזגנים ללא ביצוע צנרת מסודרת סובלים מתופעה של רטיבות על קירות החוץ. רטיבות דורשת טיפול מיידי של אנשי מקצוע ושיפוץ יסודי ומאסיבי. קירות הסופגים אתה לחות גורמים לטיח ולצבע להתנפח ולצבור עובש.
  3. מפגעים חזותיים – כדאי לבצע שיפוץ בית פרטי ישן כאשר ישנם מפגעים חזותיים שלא ניתן לטפל בהם בצורה אחרת. יש גבול לכמות הפעמים בהן ניתן לצבוע את הבית מבחוץ. כיום כבר לא מומלץ להסתפק בטיפול בברזל, בצביעה מחדש או בקילוף טיח מתפורר. עבודות בסיסיות אלו עמידות למספר שנים בלבד ולרוב הן גוררות הוצאות בלתי רצויות.

שיפוץ בתים פרטיים – כמה זה עולה?

אפילו מבחינה כלכלית משתלם לבצע שיפוץ בית פרטי. במקום לשאת בהוצאות חשמל גבוהות הנובעות מבידוד לקוי או לסבול מירידה באיכות החיים, ניתן להקצות תקציב חד פעמי ולערוך שיפוץ יסודי. אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע מראש ולשמוע רעיונות על שיפוץ המתאים לאופי הבית והשכונה. במידה ומדובר על שיפוץ בית ישן, ניתן לערוך את השיפוץ תוך תיאום מול הרשות העירונית ובכפוף לתווי התקן.

לאחר שהסברנו הכל על שיפוץ בתים פרטיים – ברצוננו להסביר כיצד אנו מסוגלים להועיל לכם, חברת עוז בניה ושיפוצים, מתמחה בכל עבודות השיפוצים משיפוץ בתי פרטיים וחידוש בית פרטי חיצונית בצביעה, גינון, גדרות וחומות, שערים, שבילים ועוד ובחלקו הפנימי אנו מבצעים הדבקות ריצוף, אינסטלציה, חשמל, פרקטים, החלקת קירות, מטבחים ועוד… מעוניינים בחברה אשר תוביל את עיצוב הבית שלב אחד קדימה אל עבר בית חלומותיכם ומציעת הכל לשיפות בית פרטי שלכם . השאירו הודעה באתר או התקשרו ונשמח לסייע.

 

איך לשדרג דירה מקבלן
מחיר שיפוץ דירה