מחפשים שיפוץ וילות הגעת למקום הנכון, שיפוץ ווילות הינו שיפוץ המורכב מהרבה תחומים שונים, ורצוי להסתמך על בעל מקצוע אמין, שנותן מחיר סביר, בעל צוות מנוסה, ולא ככזה הנסמך על הרבה קבלני משנה אשר יבצעו במקומו את העבודות. חברת עוז בנייה ושיפוצים הינה חברה  בעלת נסיון רב שנים, אנו עובדיפ עם המון לקחות חוזרים במשך השנים.

ל- שיפוץ וילות יש מספר מאפיינים בולטים:

  1. סטנדרטים גבוהים – שיפוץ וילות דורשת עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר שניתן להשיג. הסטנדרטים באים לידי ביטוי בבחירת חומרי בניין איכותיים, איטום טוב של היסודות, המרתפים והיקף הבית. ההקפדה על הערכת מחיר מדויקת ועמידה בלוח זמנים. במהלך השיפוץ מעסיקה חברת שיפוצים אנשי מקצוע מיומנים עם רקע וניסיון משמעותי.
  2. התאמה אישית – וילה היא נכס נדל"ן יקר שערכו עשוי לעלות לאחר שיפוץ. הדבר החשוב הוא לבצע את השיפוץ תוך התאמה אישית לצרכי הלקוח. רצוי לתאם את מטרות השיפוץ מראש, להימנע מעיכוב מיותר ולשקול שילוב של אלמנטים דקורטיביים, אסתטיים ופונקציונאליים.
  3. עלות – מבחינה כלכלית נהוג לתמחר בצורה שונה את התהליך המורכב של שיפוץ וילות. ראשית, יש להביא בחשבון את מצב הנכס הקיים ואת שכונת המגורים. שנית, העלות המשוערת אינה כוללת שכר מעצב פנים, מהנדס וקבלת אישורים. שטח הוילה מחייב הוצאות נוספות מבחינת בעל הנכס ולכן כדאי לקבל הצעת מחיר מסודרת.
שיפוץ ווילות
שיפוץ וילות

טיפים עבור שיפוץ וילות

מי שרוצה לבצע שיפוץ יסודי ולרענן את מראה הוילה צריך להתחיל עם חדרי הבית. מומלץ למזג בין חלל החוץ והפנים בשטח הכניסה לבית והמבואה. אפשר לבנות קיר גבס קטן ולתחום בין המטבח לבין המבואה, או להמשיך את מראה פינת האוכל והסלון בעזרת משחקי אור וצל. מבחינת המטבח, רצוי להשקיע בפינת אוכל המשמשת גם מקום מפגש עבור בני המשפחה. רצוי להבחין בין וילה המיועדת להשקעה, להשכרה או מכירה, לבין וילה למגורים.

כאשר מדובר על שיפוץ וילות, מבחינת הסלון, חדרי הרחצה וחדרי הילדים, חשוב להשתמש בדגשים הניתנים על ידי אדריכל. הגודל של הווילה עלול לבלבל את מי שאינו מחזיק ברקע המקצועי הנדרש. הטיפ הוא להתאזר בסבלנות ולנסות להבין כיצד ניתן לנצל את השטח הקיים מבלי להיכנס להוצאות מיותרות. בשירותים, מקלחות או חדרי ילדים המשופצים מחדש חשוב להחליף את מערכת האינסטלציה והחשמל. יש לשדרג את כל תשתיות הבית כדי שיתאימו לתנאים החדשים. עם זאת, בחדרי שינה של ההורים או במקומות הנמצאים במצב תחזוקה סביר ניתן להסתפק בעבודות צבע והחלפת ריצוף בלבד.

חידושים בתחום של שיפוץ וילות

תחום הבנייה והשיפוצים אינו קופא על השמרים ויש כיום הרבה חידושים שנחשבו בעבר בלתי אפשריים. הדגש העיקרי בתהליכי שיפוץ הוא על חיסכון בהוצאות חשמל ואנרגיה, תוך יצירת תנאים אופטימליים של בידוד תרמי ואקוסטי. שיפוץ וילות יסודי מאפשר הקמת מחיצות בטון, בניית קירות ותקרות, החלפת גדרות ושערים ועיצוב ותכנון גינה. כל אלו יחד משפרים את המראה החיצוני של הוילה ומשדרגים משמעותית את ערך הנכס. חברתנו אינה קופאת על השמרים אנו דואגים להתעדכן כל הזמן ולהציע ללקוחותינו את מירב היכולות והידע שלנו שנצבר. רוצים עוד מידע פנו אלינו דרך האתר או בטלפון ונענה במהרה.

גלריית שיפוץ וילות: