יולי 26 2015
שיפוצים קטנים בבית

שיפוצים קטנים בבית שעושים את כל ההבדל

אז מה זה אומר שיפוצים קטנים בבית?

אין אחד שהמילה שיפוץ אינה מלחיצה אותו. ואכן, שיפוצים מהווים בחלק גדול מהמקרים פעולות אגרסיביות למדי שטומנות בחובן לכלוך רב ואי סדר למשך תקופה מסוימת. השיפוצים מפרים את שלוותם של בני הבית ואף עשויים לאלץ אותם לפנות את דירתם עד לתום הפרויקט. ובכן, מסתבר שאפשר גם אחרת. כיום בהחלט ניתן לשדרג בצורה משמעותית את מראה הבית והפונקציונליות שבו באמצעות מספר שיפוצים קטנים שפשוט עושים את כל ההבדל, בלי הרבה אבק, בלי לכלוך מיותר ובלי לצאת מהבית אפילו לרגע. להלן מספר דוגמאות לכך:

עבודות גבס

הגבס הינו חומר גלם משמעותי ביותר בעולם השיפוצים הקטנים. הגבס מאפשר לבצע שינויים בתוך הבית מבלי להשתמש בטיח ובבטון ועדיין להיראות כמו קיר או עבודה אומנותית אחרת. לוחות הגבס יכולים לשמש לטובת יצירת אלמנטים רבים בבית כגון מזנונים, דלפקים, ויטרינות, מסגרות לטלוויזיה ולתמונות, אך גם בתור חיפוי לקירות. מתחת לחיפוי ניתן לבצע מספר רב של שינויים כגון הזזת נקודות חשמל, יצירת נקודות תאורה חדשות, הנמכת תקרה, חיפוי נזקים וסדקים אחרים וכו'. שיפוצים קטנים באמצעות גבס יכללו גם עבודות אומנותיות של שילובי לוחות גבס עם צבעים ועיצובים מרהיבים – זהו שדרוג חינני עבור כל בית, מהיר ולא יקר!

חדר הרחצה

דר הרחצה הוא אחד החדרים המפנקים ביותר של הבית ויחד עם זאת, מבין הקטנים שביניהם. על מנת למקסם את יכולותיו, ניתן לבחור לבצע שיפוצים קטנים וממוקדים בו ובתוך ימים ספורים לזכות בחדר רחצה מושלם. מבין השינויים שניתן לבצע – התקנת פרקט עמיד במים, חיפוי שיש, התקנת מקלחון חדש או אמבטיון, ג'קוזי, ארונות תלויים, ברזים מעוצבים ועוד. "על הדרך" ניתן לשנות את האינסטלציה של חדרי הרחצה ולהחליף ברזים על מנת למנוע תקלות בעתיד.

נגרות

שימוש בעץ לטובת עיצוב פנים הבית אינו חדש במחוזותינו והישראלים אוהבים במיוחד את חומר הגלם הזה. שיפוצים קטנים על טהרת העץ יכולים להתבצע בכל רחבי הבית כגון שינוי או חידוש ארונות המטבח, שינוי והחלפה של דלתות הפנים (והמשקופים), ועוד מגוון פרויקטים כגון הקמת פרגולות, פרקטים, דקים ועוד. רצוי לשלב את עבודת הנגר יחד עם תכנון אדריכלי מוקפד על מנת לדייק ככל שניתן בפרטים תוך התאמה מלאה לצרכי הלקוח.

שיפוצים קטנים יכולים לכלול גם פעולות נוספות שעושות את כל ההבדל כגון חיפוי קירות, צביעה דקורטיבית ואף ביצוע פעולות בגינה ובחצר כגון גינון והקמת מסלעות. חברת עוז בנייה ושיפוצים תשמח לעמוד לרשותכם בכל אחד מסוגי השיפוצים הנ"ל, ומעמידה לרשותכם צוות מקצועי ומיומן לביצוע מהיר ויעיל של הפרוייקט.

מחיר שיפוץ דירה
איך לשפץ חדר אמבטיה?