ככל שהשנים עוברות הצרכים של המשפחה משתנים, בין אם כתוצאה מהרחבת המשפחה, קפיצת גיל של אחד הילדים או אפילו כאשר אחד או יותר מהילדים פורסים כנפיים ועוברים למקום משלהם. חברת עוז בניה ושיפוצים מתמחה בכל עבודות השיפוצים כאשר הפעם בחרנו לעסוק ב- תוספת בנייה קלה.

תוספת חדר בבנייה קלה
תוספת בנייה קלה

תוספת בנייה קלה – תהליך יחסית פשוט, מהיר ונקי

בשונה מהבנייה הקלאסית, הבנייה הקלה מאפשרת לנו ליצור שינויים במבנה מבלי להתחיל לצקת יציקות בטון או להסתבך עם תכניות הנדסיות מורכבות. למעשה, באמצעות בנייה קלה ניתן להגדיל, להרחיב או לשנות חלקים מסוימים בבית או בדירה מבלי לקרוע את הכיס.

ברוב המקרים נבצע את התהליך בעזרת פאנלים מוכנים העשויים מכל מיני חומרים כמו ברזל, אלומיניום ואפילו עץ. למעשה, באמצעות תוספת בנייה קלה ניתן להקים, לסגור או לפתוח כל סוג של מבנה. פנימי או חיצוני. אם למשל אתם רוצים להוסיף חדר נוסף, תוכלו לעשות את זה בתוך הבית או אפילו להוסיף חדר על הגג, לסגור חדר שמש למרפסת שמש, להוסיף פרגולה עשויה אלומיניום או אפילו לשדרג את הבית עם מחסן לאחסון חפצים.

הוספת חדר

הוספת חדר היא אחת הבקשות הפופולאריות בהן אנו נתקלים בהיבט של תוספת בנייה קלה. את החדר ניתן להוסיף בבית קרקע קיים או על הגג באמצעות לוחות מאלומיניום המותאמים באופן מושלם למידות החדר שהוזמן.

מרפסת

הוספת מרפסת יכולה לשדרג את איכות החיים בבית שלנו בצורה ניכרת. פתאום ביום בהיר אחד, נוכל לצאת החוצה לאוויר הפתוח שלא לדבר על כך שמדובר בעוד מקום ישיבה מפנק וכייפי בביתנו. ניתן לעצב ולתכנן מרפסת שמש או מרפסת קלה. יש מצבים בהם נדרשים אישורים מיוחדים וכל מקרה נבחן לגופו.

בניה קלה מתייחסת קודם כל לחומרים בהם אנו עושים שימוש אך מבלי לוותר על רמת עמידות גבוהה, בטיחות וחוזק. כאמור, הבניה הקלה מבוססת על חומרים כמו עץ, אלומיניום או גבס. היתרונות הבולטים של שיטת בנייה זו הם עמידות גבוהה מפני רעידות אדמה ורוחות, גמישות מירבית בתהליך העיצוב של החלל, מחיר בעלות יחסית נמוכה ובידוד מצוין המסייע לשמור על הטמפרטורה האופטימאלית בתוך החלל.

תוספת חדר בבנייה קלה
תוספת חדר בבנייה קלה

רוצים לשמוע עוד מידע על תוספת בנייה קלה? צרו איתנו קשר ונשמח לענות לכם על כל השאלות