מחפשים חברת שיפוצים באשקלון ולא יודעים מאיפה להתחיל וכיצד להתקדם בתהליך? הגעתם בדיוק למקום הנכון! אחת השאלות הפופולאריות אותם ישראלים ברחבי הארץ שואלים לקראת שיפוץ היא כיצד לבחור קבלן שיפוצים או איך אכן אנו יודעים כי מדובר בבעל המקצוע המתאים מבחינת סוג העבודה אותה אנו מעוניינים לבצע.

האם המלצה זה מספיק?

הרבה פעמים אנחנו נוטים להקשיב לחבר או שכן שנתן לנו המלצה על שיפוצניק או בעל מקצוע ספציפי. ובכן, המלצה זה בהחלט משהו שיכול לתת לנו כיוון אבל זה לא מספיק.

כי בסופו של דבר בתור לקוחות, אנחנו רוצים כמה שיותר קבלות. אנחנו רוצים לדעת שהידע של אותו בעל מקצוע הוא משהו שנצבר לאורך זמן ולא משהו נקודתי. לכן, כמה המלצות על אותו שיפוצניק או על אותה חברת שיפוצים לצד התאמה ספציפית לגבי סוג העבודה זה כבר כיוון טוב.

דבר נוסף שכדאי להתייחס אליו בתהליך הבחירה של חברת שיפוצים באשקלון או בכל עיר אחרת הוא פרויקטים גמורים. ברגע שאתם מגיעים לדירה או בית בהם המשפחה כבר סיימו את השיפוץ אתם יכולים לבחון המון דברים חשובים כמו למשל:

 • חומרי העבודה – אפשר בעין להסתכל ולראות עד כמה החומרים בהם החברה עשה שימוש במהלך השיפוץ אכן איכותיים.
 • עבודה ורמת גימור – עוד משהו שכמעט כל עין יכולה לראות הוא עד כמה רמת הגימור של השיפוץ היא ברמה גבוהה. הסתכלו על הפינישים של הצבע, על הפאנלים של הפרקט, על הרובה במקלחת – כל אלה יכולים להעיד כי אכן מדובר בחברת שיפוצים מקצועית ומנוסה.
 • שאלות מקצועיות – תמיד תוכלו ליצור קשר עם הלקוחות ולשאול האם החברה עמדה בלוחות זמנים, האם היו שינויים דרסטיים בתקציב או שהם ידעו מראש לאן זה הולך, האם היו תקלות או בעיות בתיאומים במהלך השיפוץ, עד כמה מנהל העבודה היה נוכח בזמן השיפוץ ועוד שאלות שמעידות על רמת אמינות ומקצועיות של החברה.
חברת שיפוצים באשקלון
חברת שיפוצים באשקלון

חברת שיפוצים באשקלון למה אנחנו?

חברת עוז בנייה ושיפוצים רשומה בעל ניסיון רב שנים בכל מה שקשור לתחום השיפוצים. אנו מעניקים לקהל לקוחותינו מטריית שירותים רחבה הכוללת בתוכה את כל התהליכים כך שאתם יכולים לחסוך זמן יקר ולהוזיל את עלות השיפוץ בעשרות אחוזים. כל עבודות השיפוצים מתבצעות באחריות מלאה.

יש לנו את היכולת לעמוד בלוח הזמנים משום שכל בעלי המקצוע והקבלנים עובדים תחתינו ואין מצב שאנו צריכים לפנות לספק חיצוני וזה מאפשר תיאום וסנכרון מלא. אנו מגישים הצעת מחיר מפורטת על כל שלבי הפרויקט עם כתב כמויות מדויק, ככה שלאורך כל התהליך אתם יודעים מה קורה ומתי.

חברת שיפוצים באשקלון
חברת שיפוצים באשקלון

חברת עוז בנייה ושיפוצים מבצעת את כל עבודות השיפוץ:

  1. עבודות ריצוף: ריצוף לבית, הדבקת ריצוף, התקנת פרקטים מכל הסוגים, ניקוי גרנוליט, הדבקת שטיחים מקיר לקיר, התקנת פרקט ועוד.
  2. שיפוץ מקלחת ושירותים
  3. עבודות גבס: הנמכת תקרת גבס, עיצוב תקרת גבס, דקורציה בגבס, ביצוע עבודות גבס מתקדמות, ספריות גבס ומגוון של פתרונות אחסון בגבס.
  4. עבודות מסגרות, בטון, אלומיניום, הריסה ופינוי, ניקוי בלחץ גבוה
  5. חיפוי וצביעת קירות: צביעה חיצונית לבית, חיפוי בריקים, הנחת טפטים, יצוקים טבעיים וצביעת דירה.
  6. עיצוב פנים וייעוץ אדריכלי
  7. עבודות אינסטלציה: התקנת דודים, מערכות מים והחלפת צנרת.
  8. אוורור, מיזוג, עבודות חשמל ותקשורת
  9. עבודות נגרות
  10. עיצוב ותכנון גינות

לפרטים נוספים אודות חברת שיפוצים באשקלון, שיפוץ הדירה או המשרד, צרו איתנו קשר באתר ונשמח לסייע לכם.