ינואר 01 2020
סוגי בניה קלה

בניית קירות גבס באשדוד

מעוניינים לבצע חלוקה מחדש של הבית או לפצל חדרים? מחפשים מומחה ל- עבודות גבס באשדוד? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון! למעשה, החברה שלנו היא מהראשונות בישראל שהתחילה לעשות שימוש בפתרונות גבס יצירתיים במטרה לייעל תהליכים ולשפר את איכות החיים של קהל הלקוחות שלנו. 

בניית קירות גבס באשדוד פנה עכשיו להצעת מחיר!!!

למעשה, קיימים שני מצבים עיקריים שבהם נהוג לבנות קירות עשויים גבס. האחד הוא כאשר אנו מחליטים לעשות בבית סוג של שיפוץ כללי או נקודתי ואנו מעוניינים לחלק מחדש את החללים והשני הוא כאשר אנו רוצים לשנות משהו בתוך הבית, לפצל או להוסיף חדר. קירות גבס נחשבים לפתרון מעולה לצורך בנייה פנימית ואפשר להוסיף אותם בכל חלל בבית בין אם מדובר ברצפת קרמיקה, אבן, שיש או פרקט

מה זה בכלל גבס ואיך הוא קשור ל- בניית קירות גבס?

אנשים רבים בטוחים שקירות מגבס דומים לתהליך של הכנת צורות מגבס, ממש כמו שאנחנו עושים עם הילדים או כמו שאנחנו היינו עושים פעם ממש מזמן. אז נכון שיש דמיון, אבל מדובר בתהליך קצת יותר מורכב. למעשה, כאשר עושים שימוש בחומר הגבס לצורך בניית קירות, מדובר בסוג של פלטה מאוד גדולה עשויה מגבס שעבר תהליך יציקה אותו עוטפים בנייר ייחודי. קיימים כל מיני סוגים של גבס המיועדים ליצירת קירות גבס. לכל סוג יש את היתרונות שלו ולכן כדאי לעשות איתם היכרות קצרה.

סוגי הגבס השונים

  1. גבס סטנדרטי קיר גבס לבן הנחשב לפופולארי ביותר. הוא מתאים לבניית קירות, הנמכת תקרות  וגם לפתרונות אחרים בגבס כמו למשל פתרונות אחסון, נישות, ספריות וכדומה. הגבס הלבן מגיע בעובי של 12.5 מ"מ כאשר הוא מיועד לבניית קירות. אנו לא משתמשים בסוג פלטה זו כיוון שהיא חלשה ועמידה פחות  ונוטה לשבירה יותר מפלטת הגבס הירוקה.
  2. פלטת גבס ירוקה או כחולה מצוינת לבניית קירות בחללים לחים או רטובים כמו למשל חדרי שירותים וחדרי אמבטיה. יש מקרים בהם הצנרת נמצאת ממש בתוך הקירות ואז כדאי לעשות גם אותם מגבס כזה. העובי של הגבס הירוק ממש כמו בגבס הלבן – 12.5 ממ.
  3. פלטת גבס אדומה או ורודה היתרון שלה הוא בהיותה עמידה לאש. בשימוש במצבים שנדרש תקן עיכוב בעירה ומתאימה לשימוש סביב ארונות חשמל או אזורים בהם יש צורך הגנה מפני אש. פחות אופייני לשימוש בבתים אלא יותר במבנים ציבוריים, משרדים או מפעלים

מדוע כדאי לבנות קיר מגבס?

בטח אתם שואלים את עצמכם, רגע, הבית שלי עשוי מבטון, אז למה בכלל שאני אבנה בו קירות שעשויים מגבס? אז לבניית קירות מגבס יש כמה יתרונות מרכזיים. הראשון הוא בכך שנוח וקל מאוד לבנות את הקירות הללו. אין צורך לחצוב בקירות, אין צורך ליצוק בטון ולכן זה תהליך שחוסך המון זמן.

יתרון נוסף ומשמעותי לא פחות הוא נושא הגמישות. ממש כמו שקל להרכיב קיר גבס, גם קל לפרק אותו. אם מצטרף ילד חדש למשפחה או שאתם רוצים להגדיל את החדר הקיים, אין בעיה לעשות זאת. כמובן, שמבחינת עלויות המחיר של בניית קיר גבס נחשב לזול בהרבה בהשוואה לקיר בטון.

בנוסף מדובר בפתרון עיצובי גמיש וייחודי, כלומר בעזרת בניית קירות גבס ניתן להפוך כל חלל באנלי ומשעמם לחדר מהמם

רוצים לשמוע עוד מידע על בניית קירות גבס? צרו איתנו קשר ונשמח לענות לכם על כל השאלות

שיפוץ חדר אמבטיה בנס ציונה
תיקון פיצוץ בצנרת מים