אם חיפשתם חברת שיפוצים באשדוד כנראה שהגעתם לנחלה. עוז שיפוצים הינה אחת החברות המובילות בתחומה בשוק הבנייה והשיפוצים עם מוניטין של עשרות שנים בענף הבנייה והתמחות בכלל העבודות וענפי הבנייה השונים. עם קשת רחבה של בעלי מקצוע מכל התחומים, החל מחשמל, דרך אינסטלציה, מיזוג אויר, גבס ועוד מיצבה את עצמה עוז בנייה ושיפוצים בתור חברה מהמובילות במשק בתחומה.

בעלי המקצוע שאיתם תעבדו ניחנים לא רק במקצועיות חסרת פשרות כל אחד בתחומו אלא גם בהבנת צורכי הלקוח, בין אם מדובר על גמישות תוך כדי השיפוץ ובין אם הצורך שלכם שנסיים את העבודה מוקדם ככל האפשר.

חברת שיפוצים באשדוד

חברת שיפוצים באשדוד

מדוע לבחור בעוז שיפוצים?

כאשר בוחרים חברת שיפוצים יש לא מעט דברים שעלינו לשים אליהם לב. בכל זאת מדובר באלפי שקלים, לפעמים עשרות אלפים ולפעמים גם מאות אלפים. לכן, מדובר בבחירה חשובה שאין להקל בה ראש כאשר שיקולים כמו ותק, מקצועיות, הגינות, חומרי עבודה איכותיים יהפכו את השיפוץ למרהיב ואיכותי.

אז כפי שכבר ציינו היתרון המובהק של החברה הוא הניסיון הרב של החברה שלנו בתחום הבנייה. ברגע שתחליטו לתת לנו את הפרויקט בידיים, אנו ניקח אותו מתחילתו ועד סופו. אנו נתקלים באנשים רבים ללא ניסיון כלל בתחום הבנייה, וגם בכאלה שפשוט לא רוצים להתעסק באף אחד משלבי הבנייה עצמה פרט לבחירת הרהיטים, הנגרות, האינסטלציה והחשמל.

אנו נוריד מכם כל אחריות הנדרשת בתהליך הבחירה של בעלי המקצוע וכל כאב ראש הנלווה בזה, החל בתיאום העבודות, דרך הפיקוח על הבנייה ועד שלב הביקורות. למעשה לא תצטרכו כלל וכלל להתעסק בשום דבר שקשור לבנייה אלא רק בסופה לבוא ולקבל את המפתח לביתכם החדש והמשופץ.

חברת שיפוצים באשדוד
חברת שיפוצים באשדוד

מה אנחנו עושים עבורכם במהלך השיפוץ?

אז בראש ובראשונה אנו אחראים לתאם עם כל בעלי המקצוע את זמן הגעתו לתחילת לסיום חלקו במלאכת שיפוץ הבית. אנו מספקים מטריית שירותים רחבה ומעניקים לקהל לקוחותינו את כל השירותים תחת קורת גג אחת מה שחוסך זמן רב ואף מוזיל עלויות.

הדבר אינו מורכב מידי אך עם השנים הגענו למסקנה כי יותר מידי בעלי מקצוע או סנכרון לא נכון של סדר הופעת בעלי המקצוע בבית עלול לגרום לבנייה ולאחר מכן הריסה מיותר או נזק כזה או אחר לדברים שכבר קיימים בבית. מעבר לסנכרון בבעלי המקצוע אנו נבצע פיקוח מתמיד אחרי בעלי המקצוע, דבר מאוד חיוני כאשר מדובר בשיפוצים.

פיקוח מתמיד על בעלי המקצוע ימנע בעיות עתידיות וליקויי בנייה ולכן חשוב מאוד לתפוס את הדברים האלה כאשר הם קטנים לפני שהם מתפתחים לבעיות גדולות יותר.

דבר נוסף הוא הקשר אתכם, אנו אחראים במהלך השיפוץ בראש ובראשונה לעדכן אתכם בנעשה בביתכם החדש או המשופץ. בנוסף, אנו נעמוד אתכם בקשר רציף כל פעם שנגיע לשלב בו עליכם לבחור דבר כזה או אחר עבור הבית שלכם.

אנו נדאג לעמוד בלוח הזמנים אשר נקבע מראש עבור השיפוץ כי אנו יודעים כמה הדבר קריטי עבורכם, בין אם מדובר במעבר מדירה אחת לאחרת או בין אם לוח הזמנים של השיפוץ שמותאם ללוח הזמנים האישי בחייכם כמו מעבר בית ספר של ילדיכם וכדומה.