מרץ 28 2020
שיפוץ משרדים ברחובות

שיפוץ משרדים ברחובות

מעוניינים בשיפוץ המשרד? חברת עוז בנייה ושיפוצים מתמחה בשיפוץ משרדים ברחובות, ראשון לציון, נס ציונה והסביבה. אנו מבינים עד כמה חשובה הנראות של מקום העבודה עבור העובדים המגיעים למשרד בכל בוקר מחדש ונמצאים בו שעות על גבי שעות.

נשמח לסייע לכם מא‘ ועד ת‘ בעבודת השיפוץ במשרדיכם על כל שלביה לרבות תכנון החלל מחדש מבחינה עיצובית ופרקטית, שבירת קירות, פירוק פרקטים ושטיחים, פינוי פסולת, יישור ריצפה והכנה לפרקט או ריצוף חדש, עבודות צבע, חשמל ואינסטלציה לפי תכניות אדריכל, ניסור בטון, פתיחת מעברי גישה לחללים נוספים. בנוסף, ניתן ליצור חלל פתוח המכונה Open Space, חדר ישיבות בקירות זכוכית, דלפק ועוד.

שיפוץ משרד –  מאיפה בכלל כדאי להתחיל?

שיפוץ משרד הינו פרויקט לכל דבר הדורש משאבים, תכנון ומחשבה לעתיד. בשלב הראשון של השיפוץ, חשוב קודם כל להגדיר את מטרות השיפוץ. זה גם השלב שבו עלינו להתמקד בצרכים של העובדים במשרד שיבואו לידי מימוש תוך כדי השיפוץ. האם מדובר בחלל פתוח, או שאנחנו רוצים לחלק את החלל מחדש בעזרת כל מיני פתרונות או שילוב של השניים?

בנוסף עלינו להתייחס למה אנחנו בעצם רוצים להחליף, מה היינו רוצים לשנות, אילו עבודות שיפוץ דחופות יותר ודחופות פחות, האם אנחנו רוצים להחליף אלמנטים בתוך המבנה, האם נדרש גם תכנון מחדש של מערכת החשמל ותהליכים נוספים הדרושים לכם. לאחר שהבנו מה אנחנו רוצים לעשות בשיפוץ עלינו להגדיר תקציב..

הרעיון במשרד ממש כמו בדירה או בית הוא לשלב בין הפונקציונליות של החלל לבין הנראות האסתטית שלו. לאחר שהגדרנו תקציב אנחנו עוברים ליישום התהליך ובונים תכנית שיפוץ מדויקת תוך התחשבות בלוח זמנים. בעת בחירת החומרים עלינו לחשוב על האווירה שאנחנו רוצים ליצור במשרד ועל הסגנון העיצובי שלו.

האם מדובר בחלל יוקרתי ומרשים או שמא אנחנו מחפשים את המראה הקליל, הצעיר עם קוים נקיים ואלגנטיים או שבכלל היינו רוצים ליצור אווירה חמימה ומשפחתית עבור העובדים והלקוחות שלנו? את כל הדברים הללו חייבים לקחת בחשבון בתהליך התכנון של השיפוץ.

טיפים בשיפוץ משרדים

  1. שימו דגש על תכניות לטווח הארוך – לא מספיק להתמקד בכאן ועכשיו. בשיפוץ משרד כדאי להתמקד גם במטרות ובתהליכים שהחברה תעבור בעתיד, שכן אנחנו רוצים לעשות שיפוץ פעם אחת ולא כל כמה שנים. לכן, כדאי לחשוב קצת יותר קדימה.
  2. שתפו את העובדים – בסופו של דבר אנחנו רוצים שיהיה לעובדים שלנו נעים בחלל החדש. לכן, כדאי לשאול את העובדים מה דעתם על השיפוץ, אלו אלמנטים הם היו רוצים שיבואו לידי ביטוי, אילו אזורים הם חושבים שזקוקים למתיחת פנים וככה גם לנסות להתחשב בדעה שלהם ולגרום להם להרגיש שהם חלק בלתי נפרד מהתהליך כולו.
  3. יעדים ברורים – הבינו היטב מה יכלול השיפוץ ובמה אתם רוצים להתמקד כמו למשל חשוב לכם להשקיע במערכת תאורה מתאימה, לרכוש רהיטים חדשים, לדאוג לפתרונות אחסון וכדומה.

רוצים לשמוע עוד מידע על שיפוץ משרדים ברחובות? אנו מזמיני אתכם ליצור איתנו קשר דרך האתר או לצלצל למספר 050-5253695 ונשמח להגיע למשרד שלכם ולסייע לכם בתהליך שלב אחר שלב בהתאם לצרכים ולתקציב העומד ברשותכם.

צביעת חנות באשדוד
החלפת צנרת מים בבית