מחפשים חברה המתמחה ב- עבודות שיפוצים באשקלון? רוצים לשפץ את הבית, הדירה או המשרד? חברת עוז בנייה ושיפוצים מתמחה בתכנון הבית מחדש ומציעה לכם שלל שירותים לרבות עבודות אינסטלציה, עבודות חשמל, ריצוף, פיתוח וגינון, עבודות נגרות, עבודות גבס יצירתיות, עבודות זכוכית, פרגולות, דקים ועוד שלל פתרונות בתחום השיפוצים.

אין ספק כי שיפוץ זה לא משהו שאנחנו עושים אותו כל יום או יומיים. מדובר בתהליך מורכב, מאתגר שהחלטנו לקחת על עצמנו במטרה לשפר את איכות חיינו ולהשביח את הנכס בו אנו מתגוררים. שיפוץ זה משהו שאנחנו משקיעים בו את מיטב כספנו, נרתמים לטובתו, מגייסים את כל האנרגיות שלנו ולכן האנשים שיפעלו למען זה חייבים להיות הטובים ביותר. אחת הסוגיות שעולות פעם אחר פעם, בכל התחלת שיפוץ היא נושא סביבה הצעת המחיר. האם זה זול מדי? האם זה יקר מדי? האם כדאי לי ללכת עם הקבלן הזה משום שהצעת המחיר שלו זולה משמעותית מזה? הנה מה שאנחנו חושבים על זה…

עבודות שיפוצים באשקלון- מה הבעיה עם הצעות מחיר זולות במיוחד?

אחת הבעיות היום עם קבלנים אשר מגישים הצעת מחיר נמוכה בהרבה ממה אמור לעלות, היא שאותו קבלן מראש רואה את השיפוץ ויודע שזו לא באמת העלות של השיפוץ. ”על הדרך“ מוסיף הקבלן במהלך השיפוץ כל מיני דברים שכביכול לא היו ידועים מראש וזה בסופו של דבר משפיע על המחיר ובמקום הצעת מחיר סבירה אתם יוצאים עם חור בכיס שבכלל לא תכננת אותו.

עבודות שיפוצים באשקלון
עבודות שיפוצים באשקלון

כמה טיפים שאתם חייבים להכיר לפני שאתם משפצים

  1. בדקו כמה הצעות מחיר, עשו סקר שוק אבל לאו דווקא קחו את ההצעה הנמוכה או היקרה ביותר.
  2. הכינו מפרט טכני מדויק עם הקבלן או בעצמכם ותבינו מה הדרישות שלכם כדי להימנע מכל מיני הפתעות בדרך. סדר ודיוק הם המפתח לשיפוץ מוצלח.
  3. שימו לב לחומרי העבודה – אחד הדברים שיקבעו את רמת הגימור ואת איכות השיפוץ זה החומרים שאתם בוחרים בין אם בעצמכם ובין אם ביחד עם הקבלן. יש דברים שכדאי להשקיע בהם קצת יותר כדי שהם יחזיקו לנו מעמד יותר שנים בין אם זה מערכת אינסטלציה, בין אם עבודות עץ ברמה גבוהה ובין אם חיפויים איכותיים.
  4. לוח זמנים. אחד הדברים הכי חשובים בשיפוץ זה לוח הזמנים. את העבודה אנחנו ממליצים לחלק למקטעים כאשר כל חלק ידוע מתי הוא מתחיל ומתי הוא נגמר. קבעו עם הקבלן התחלה ויעד לתהליך הריצוף, הצביעה, המטבח וכל חלק אחר שכולל את השיפוץ שלכם.
  5. עם מי אפשר לדבר? חשוב שיהיה מישהו שאתם יודעים שהוא האחראי. הוא מנהל העבודה. הוא זה שפותח וסוגר כל יום במהלך השיפוץ, מפקח על כל האנשים שלוקחים חלק בפרויקט והם בעצם האיש קשר שלכם בכל בעיה או שאלה.

למה דווקא אנחנו עבור עבודות שיפוצים באשקלון?

כבר למעלה מ-35 שנה שאנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל עבודות השיפוצים תחת קורת גג אחת. בשיטה ייחודית זו אנו מאפשרים ללקוח לעבוד מול גורם מקצועי ואחראי אחד מה שחוסך זמן יקר, כסף ומקל בתהליכי תיאום בין בעלי מקצוע. מניסיון שלנו, זו השיטה הטובה ביותר המובילה בסופו של דבר לתוצאות מרהיבות.

גלרית עבודות שיפוצים באשקלון: