עומדים לפני שיפוץ? לא בטוחים איך לתכנן, מה לבחור, איך הכל הולך להתנהל? חוששים מבחירת חברת שיפוצים בגדרה? אל דאגה! הגעתם בדיוק למקום הנכון.

חברת שיפוצים בגדרה- רק עוז בנייה ושיפוצים קבלן השיפוצים שלכם!

לחברת עוז בניה ושיפוצים ניסיון של למעלה מ-35 שנה בתחום ובמהלך השנים ליווינו אינספור לקוחות בכל סוגי עבודות השיפוצים החל מתיקונים קטנים ונקודתיים, דרך שיפוץ חלל ספציפי כמו חדר האמבטיה או המטבח ועד שיפוץ מסיבי של כל הבית.

איך בוחרים קבלן שיפוצים או חברת שיפוצים?

אחד הקריטריונים שגורמים לרוב הישראלים לבחור קבלן שיפוצים נעוץ במחיר. צר לנו לומר שלא פעם כבר יצא לנו להגיע לבתים ודירות ברחבי הארץ שעברו שיפוץ ונגרם אצלם נזק של ממש. מה שנקרא בתחום השיפוצים ”מחיר אטרקטיבי“ חייב להדליק אצלכם נורה אדומה.

לא סתם נהוג לומר את המשפט ”מה שעולה בזול, בסוף עולה ביוקר“. כמובן שלא מדובר בנתון גורף, אבל בדרך כלל, זה המצב. לכן, מה שאתם צריכים לעשות לפני שאתם מחליטים על קבלן שיפוצים כזה או אחר הוא לבדוק כמה הצעות מחיר. אנחנו ממליצים על לפחות 3 הצעות מחיר אבל גם לא מעבר ל-4 משום שאז אתם צפויים ללכת לאיבוד. עדיף תמיד לעשות קצת שיעורי בית. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע מקיף על כל סוגי השיפוצים, על התהליכים השונים, חומרי העבודה וכך להגיע מוכנים יותר לפגישות שלכם.

ובחזרה לענייננו. אם יש הצעת מחיר אחת שהיא בין 30%-40% פחות מכל שאר ההצעות, זה אומר שמשהו כאן לא תקין. למה? משום שהקבלן הזה כנראה הולך לחסוך על הגב שלכם. במה? בחומרי הבניה, באיכות בעלי מקצוע ועוד דברים נוספים. לצערנו יש כל כך הרבה חאפרים בתחום הזה וכאן בעצם נכנס התפקיד שלכם, לשאול את השאלות הנכונות, לרחרח קצת בשטח, לבקש לראות פרויקטים קודמים של אותו קבלן. חשוב להבין שעדיין אין פיקוח בכל הנושא הזה של שיפוצים אבל העתיד הוא כן להוביל לכך שניתן יהיה לפקח על כל קבלן. אנחנו חברים בהתאחדות קבלני השיפוצים, דבר המהווה סוג של תעודת ביטוח עבורכם.

חברת שיפוצים בגדרה
חברת שיפוצים בגדרה

הצעת מחיר וכתב כמויות

נושא מאוד חשוב בתהליך בחירת קבלן שיפוצים. קבלן שיפוצים שנותן לכם הצעת מחיר בטלפון או אומר בערך ככה וככה, הוא לא אמין בעליל. אין אפשר לתת הצעת מחיר בטלפון לעבודה שלא ראינו אותה בעיניים. הצעת מחיר חייבת להיות מפורטת ואחרי שאתם כביכול סוגים עם הקבלן היא גם חייבת לכלול כתב כמויות מפורט.

דבר נוסף שחשוב להקפיד עליו הוא הפיקוח. בסופו של יום זה הבית שלכם, הנכס הכי יקר וחשוב בחיים שלכם ולכן עליכם לבוא, להסתכל, לפקח, להיות חלק בלתי נפרד מהתהליך.

רוצים לשמוע עוד מידע על חברת שיפוצים בגדרה? השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם במהרה עם מענה על כל השאלות.

גלרית חברת שיפוצים בגדרה: