מחפשים חברת שיפוצים בנס ציונה? אנחנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון! חברת עוז בנייה ושיפוצים מבצעת כבר למעלה מ- 35 שנה את כל עבודות השיפוצים לרבות עבודות ריצוף, שיפוץ מקלחות ושירותים, עבודות גבס ומגוון של פתרונות אחסון יצירתיים, עבודות נגרות, שיפוץ מטבע, תכנון גינות, עבודות אינסטלציה, עבודות חשמל, אוורור ומיזוג אויר, עבודות נגרות מכל הסוגים ועוד.

חברת שיפוצים בנס ציונה: למה דווקא אנחנו?

היתרון של בהשוואה לחברות שיפוצים אחרות הוא פשוט. כל השירותים שלנו מאוגדים תחת קורת גג אחת ולכן כאשר אתם בוחרים בנו, אתם חוסכים לעצמכם המון כאבי ראש, בלאגן והתלבטויות. אם החלטתם ללכת על שיפוץ גדול או קטן זה ממש לא משנה, אנו נספק לכם את כל בעלי המקצוע הנדרשים לשיפוץ שעובדים איתנו כבר שנים רבות.

ההון האנושי שלנו למעשה מרכיב את כל מה שאתם מחפשים מקבלן שיפוצים מקצועי, הגון ויעיל כאשר כל אחד מומחה בתחומו ומקפיד לעשות את עבודתו על הצד הטוב ביותר ככה שההשקעה שלכם משתלמת במיוחד והתוצאה מדהימה. שיפוץ ברמת גימור יוצאת דופן, שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, הקפדה על לוח זמנים ועבודה בשקיפות מלאה מולכם.

חברת שיפוצים בנס ציונה
חברת שיפוצים בנס ציונה

מה קורה כאשר יש כמה קבלני משנה בעבודת שיפוצים?

במקרים כאלה, לפחות ממה שאנחנו מכירים אחרי כל כך הרבה שנים בתחום השיפוצים הוא שאין סנכרון בין בעלי המקצוע. זה גורם לכמה בעיות מרכזיות במהלך השיפוץ:

  1. אי התאמה בין תהליכים – כשיש מישהו אחד שמאגד את כל בעלי המקצוע, כל אחד יודע מתי הוא נכנס ואיפה. סנכרון בין בעלי מקצוע זה בעצם המפתח לשיפוץ מוצלח ולתוצאה הרצויה לאחר השיפוץ. לעומת זאת, כאשר אין סנכרון ויש כמה קבלני משנה שעובדים על אותו שיפוץ, הרבה פעמים שלבי השיפוץ לא נעשים בסדר הנכון. זה גורם לטעויות שאחר כך צריך לתקן אותן והרבה פעמים זה גם פוגע ברמת הגימור ובאיכות השיפוץ.
  2. איחור בלוח הזמנים – לצערנו אנשים רבים חושבים ששיפוץ זה משהו שגם כאשר קובעים יעד לסיום, זה אף פעם לא באמת מה שהם קבעו עם הקבלן מראש. זה הרושם שנוצר עם הזמן בישראל כתוצאה מהרבה עיקובים של בעלי מקצוע מכל מיני סיבות כאלה ואחרות. מראש מי שנכנס לשיפוץ יודע לקחת בחשבון עוד חודש או חודשיים איחור. אצלנו זה לא קורה. העובדה שיש סנכרון מלא בין בעלי מקצוע ואנו מתכננים את תהליך השיפוץ לשלבים ולפרטים, מאפשרת לנו עמידה מלאה בלוח הזמנים.

כמה טיפים לשיפוץ מוצלח

  • הכינו רשימה של הדברים שהכי חשוב לכם לעשות בשיפוץ.
  • הגדירו תקציב או לפחות טווח, זה מאוד מקל במיקוד ומאפשר לנו לשלוט בתקציב לאורך כל השיפוץ.
  • קחו רעיונות והשראה מסרטונים, מחברים ומרשת האינטרנט.
  • הישארו עם ראש פתוח לקבל דעות של אנשים מנוסים מכם.
  • היו יצירתיים.
  • תהיו מוכנים לבלאגן, פיזית אבל בעיקר נפשית.

רוצים לשמוע עוד על חברת שיפוצים בנס ציונה? אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון 050-5253695 ונשמח להגיע לנכס שלכם ללא כל התחייבות מצדכם ולייעץ לכם לגבי השיפוץ המתוכנן שלב אחר שלב.

גלריית חברת שיפוצים בנס ציונה: