אחת ההתמחויות שלנו ב- עוז בנייה ושיפוצים היא צביעה מחדש של בתים, חידוש הצבע וגם צביעת חנויות. עם הניסיון הרב שצברנו במהלך עשרות שנים של פעילות אנו יודעים בדיוק מה אתם צריכים כאשר אתם מתכוננים לצבוע את החנות שלכם ואיך בדיוק נוכל לעזור לכם ולייעץ לכם על מנת שהתהליך הכל כך חיוני הזה יצא לא פחות ממושלם. כולנו מבינים בתור בעלי עסקים שאנו רוצים שהחנות שלנו תראה במיטבה כל הזמן ולכן מדי פעם יש לרענן את הצבע שלה או לצבוע אותה מחדש בצבעים חדשים.

הנה ארבעה טיפים על איך לעשות את תהליך צביעת חנות בצורה הנכונה ביותר:

תכנון תקציב ועיצוב

בראש ובראשונה אנו נשלח לכם את אחד מנציגי החברה על מנת להבין מה בדיוק אתם רוצים להשיג מכל התהליך הזה. הבנת צורכי הלקוח הינה תחילתו של כל תהליך ולכן חשובה מאוד פגישת תיאום ציפיות. ישנם לקוחות שירצו שנעזור להם בהתאמת צבעים לחנות שלהם למשל בעוד אחרים ירצו לשמוע על אורך התהליך וצפי הסיום היות והם רק רוצים לחדש את הצבע הקיים.

לאחר הפגישה הראשונית אנו ניתן לכם מסגרת זמנים ועלות של כל התהליך תוך התחייבות לתהליך מקצועי ויעיל.

צביעת חנותרמת העבודה והגימור

אנחנו בעוז בנייה ושיפוצים מתחייבים לרמת גימור גבוהה מאוד של צביעת חנות שלכם. למעשה, רמת הגימור היא זו שתשפיע על אורך החיים של הצביעה כולה. אחרי שנים רבות של עבודה בתחום עם בעלי מקצוע רבים, אנו יכולים לומר שכיום כל לקוח שמסיים איתנו תהליך שיפוץ וצביעה מרוצה מאוד מן התוצאות.

אנו מקפידים על עבודה עם בעלי מקצוע מקצועיים אך גם אנושיים, כאלה שיהיו גמישים וקשובים אליכם ולצרכים שלהם תוך כדי התהליך ויבצעו כל התאמה שתרצו לעשות.

עמידה בזמנים

בתור בעלי עסק אנו מבינים שהדבר הכי חשוב לכם במסגרת כל התהליך הוא עמידה בלוח הזמנים של השיפוץ. לעיתים רבות בעלי העסק אף סוגרים את החנות במהלך השיפוץ למספר ימים על מנת לא לגרום אי נוחות ללקוחות בזמן הצביעה, כאשר ישנם עסקים כמו מסעדות שחייבות לסגור את שעריהן שכן לא ניתן להגיש מזון בזמן שיפוץ משיקולי סטריליות כאמור. לכן אנו מתחייבים לעמוד בלוח הזמנים שהוגדר מראש במהלך תכנון השיפוץ על מנת שלא לגרום לכם אי נוחות ופגיעה כלכלית בכיסכם עקב ימים מרובים בהם העסק יהיה סגור.

חומרים איכותיים

על מנת לקבל תוצאה טובה ב- צביעת חנות שלכם אנו בעוז בנייה ושיפוצים יודעים כי הדבר הכי חשוב הוא שימוש בחומרים איכותיים. צבעים אשר אינם מתאימים את תהליך הצביעה לצרכים שלכם תוך התפשרות על חומרים זולים לעבודה עלולים לגרום לתוצאות לא טובות, עיכוב במסירת העבודה, פגיעה כספית בכם ולכך שיתכן ותצטרכו לחזור על העבודה שוב זמן קצר לאחר השיפוץ. אנחנו מקפידים להשתמש בחומרי עבודה וצבעים איכותיים אשר מתאימים למה שאתם רוצים לצבוע בין אם מדובר על קירות, על מתכת או עץ, אנו נתאים כל צבע למטרה שלו על מנת שתקבלו תוצאה מושלמת לשיפוץ שלכם.

תוך עמידה בזמנים שסוכמו והתחשבות בצרכיכם אם תקפידו על ארבעת הכללים הללו אנו סמוכים ובטוחים כי גם עבודת צביעת חנות שלכם תצא נהדרת ותהיו מרוצים מהתוצאה.

לפרטים נוספים אודות צביעת חנות , צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה מהיר.