מתגוררים במרכז? רוצים לשדרג את פני הבית?

חברת עוז בנייה ושיפוצים מזמינה אתכם ליהנות מעבודות שיפוץ ברמה הגבוהה ביותר.

חברת עוז בנייה שיפוצים מעמידה לרשותכם יתרונות רבים:

  • כל סוגי השירותים הדרושים לשיפוץ תחת קורת גג אחת.
  • ניסיון של למעלה מ- 35 שנה בעיצוב ובשיפוץ של דירות.
  • עמידה קפדנית בלוחות הזמנים.
  • עבודה בשיטות המתקדמות ביותר.
  • תוצאות ברמת גימור מושלמת.

שיפוצים במרכז שמשתלמים לכם

לאור העלייה הדרמטית במחירי הדיור והעלויות הגבוהות שבהן כרוכה רכישה של דירה חדשה, יותר ויותר אנשים בוחרים לשפץ את ביתם במקום לקנות בית חדש. שיפוצים במרכז שתוכננו מראש ויושמו נכון, מאפשרים אפילו להוסיף חדרים בבית, להגדיל את מרחב המחיה ואף ליצור מראה של חדרים גדולים יותר. מעבר לזאת, אנשים מבוגרים, שילדיהם כבר עזבו את הבית, מחליטים לעיתים ליצור יחידת דיור להשכרה בדירה שלהם. משימה כזו מחייבת אישור מטעם הרשויות, ואנו, כחברת שיפוצים ותיקה, יודעים לתכנן ולבצע את השינוי הנדרש בצורה כזו שהן בעלי הדירה והן הדיירים החדשים ירגישו בביתם בנוח.

שיפוצים במרכז שהופכים את הישן לחדש

אנשים רבים שרוצים לגור במרכז נאלצים לרכוש דירות ישנות כי אין להם מספיק כסף לקנות דירה חדשה. שיפוצים במרכז מאפשרים להם הלכה למעשה לחדש את הדירה שלהם, ולהעניק לה מראה מודרני, רענן וצעיר. אנו עובדים בשיטות המתקדמות והחדישות ביותר, ודואגים להתעדכן באופנות המשתנות בתחום עיצוב הבית. אם גם אתם רוצים ליהנות מדירה ישנה למרות שרכשתם דירה ישנה – אנו נעזור לכם להשיג את המטרה.

חברת עוז שיפוצים ובנייה מוכרת היטב בכל אזור המרכז, והיא מספקת את שירותיה האיכותיים בראשון לציון, חולון, בת ים, באור יהודה וברמת גן. השירות ניתן בזמינות גבוהה ובנגישות מלאה ללקוח.