יש לכם הרבה ספרים בבית? זקוקים לספרייה שתכיל את כל הספרים ותציג אותם לראווה?

אנו מזמינים אתכם להתרשם: ספריות גבס מתוצרת חברת עוז בנייה ושיפוצים.

חברת עוז בנייה ושיפוצים מייצרת ספריות גבס מזה שנים רבות, ויש לה ניסיון רב בתחום.

חברתנו מעמידה לרשותכם יתרונות רבים:

  1. שימוש בחומרי גלם איכותיים.
  2. התאמה אישית של מוצרים לצורכי הלקוח.
  3. עמידה קפדנית בלוחות הזמנים.
  4.  שיטות עבודה מתקדמות, המבטיחות מוצר איכותי.
  5. אנשי מקצוע מיומנים.
  6. עבודה ברמת גימור גבוהה במיוחד.

למה ספריות גבס?

ספריות גבס נבנות בצמוד לקיר, נצבעות באותם צבעים ונראות כחלק אינטגרלי מהקיר עצמו. מראה זה יוצר הרמוניה מושלמת בין הספרייה לבין יתר חלקי הבית. הספריות הללו נכנסו לאופנה לפני כמה שנים, ומאז צברו פופולריות רבה. אנשים רבים שואלים כיצד הגבס מצליח לשאת את המשקל הכבד של הספרים, והתשובה לכך פשוטה למדי – המדפים עוברים חיזוק ייעודי, ולכן אין לכם סיבה לחשוש מקריסת מדפים עם הזמן. הקונסטרוקציות הללו הינן עמידות לאורך זמן, נוחות לשימוש ויפות למראה.

ספריות גבס שמתאימות לכם

חברתנו מייצרת מוצרים בהתאמה אישית ללקוח. אנו נוהגים להגיע לבית הלקוח, להציע לו את המוצר המתאים ביותר מבחינת ממדי החדר, המראה שלו והצרכים שהלקוח מגדיר לנו. במידה וההצעה מוצאת חן בעיני הלקוח, אנו יוצרים סקיצה ממוחשבת, שמאפשרת לו להבין טוב יותר כיצד ייראה המוצר המוגמר.

ספריות גבס שמלוות אתכם זמן רב

המוצרים הללו מעוצבים ומיוצרים כך שיוכלו לשמש את בעליהם במשך שנים רבות. החומרים הינם איכותיים ועמידים, השימוש הינו קל, והמראה ניטרלי וניתן לשינוי על ידי צביעה או על ידי הוספה של חלקי זכוכית או עץ. אנו מייצרים מוצרים שהם נוחים לשימוש, לוקחים בחשבון את הצרכים של הלקוח ומתאימים לעיצוב ולאווירה הכללית בחדר.