יש לכם הרבה ספרים בבית או דברי נוי? זקוקים לספרייה שתכיל את כל אלה ותציג לראווה? אנו מזמינים אתכם להתרשם: מ- ספריות גבס מתוצרת בנייה מקומית, מקורית וייחודית לביתכם מחברת עוז בנייה ושיפוצים.

חברת עוז בנייה ושיפוצים מייצרת ספריות גבס מזה שנים רבות, ומהראשונות העובדות בארץ בתחום פלטות הגבס ויש לנו ניסיון רב בתחום.

חברתנו מעמידה לרשותכם יתרונות רבים בבניית ספריות גבס:

  • שימוש בחומרי גלם איכותיים.
  • התאמה אישית של מוצרים לצורכי הלקוח.
  • עמידה קפדנית בלוחות הזמנים.
  • שיטות עבודה מתקדמות ומדויקות, המבטיחות מוצר איכותי.
  • אנשי מקצוע מיומנים.
  • עבודה ברמת גימור גבוהה במיוחד.
  • אפשרות לשילוב עם חומרים אחרים
ספריות גבס
ספריות גבס

למה ספריות גבס?

ספריות גבס נבנות בצמוד לקיר, נצבעות באותם צבעים ונראות כחלק אינטגראלי מהקיר עצמו או כקונטראסט המבליט ומיחד את ספריית הגבס. מראות אלו יוצרות הרמוניה מושלמת בין הספרייה לבין יתר חלקי הבית כאשר הם נעשות בייעוץ מומחים ובתכנון. הספריות הללו נכנסו לאופנה לפני כמה שנים, ומאז צברו פופולאריות רבה. אנשים רבים שואלים כיצד הגבס מצליח לשאת את המשקל הכבד של הספרים, והתשובה לכך פשוטה למדי – המדפים עוברים חיזוק ייעודי, ולכן אין לכם סיבה לחשוש מקריסת מדפים עם הזמן. הקונסטרוקציות הללו הינן עמידות לאורך זמן, נוחות לשימוש ויפות למראה, אנו נוהגים לשלב עץ או זכוכית בעבודותינו בכדי להשלים את העיצוב.

ספריות גבס שמתאימות לכם

חברתנו מייצרת מוצרים בהתאמה אישית ללקוח. אנו נוהגים להגיע לבית הלקוח, להציע לו את המוצר המתאים ביותר מבחינת ממדי החדר, המראה שלו והצרכים שהלקוח מגדיר לנו. במידה וההצעה מוצאת חן בעיני הלקוח, אנו יוצרים סקיצה ממוחשבת, שמאפשרת לו להבין טוב יותר כיצד ייראה המוצר המוגמר וכיצד הוא ישתלב בחלל.

ספריות גבס שמלוות אתכם זמן רב

המוצרים הללו מעוצבים ומיוצרים כך שיוכלו לשמש את בעליהם במשך שנים רבות לאחסון מוצרי נוי או ספרים ואף לארונות אחסון דקורטיביים. החומרים הינם איכותיים ועמידים כאשר סוג הגבס בו אנו נוהגים לעבוד בכל עבודתנו מוגדר כחומר עמיד למים (פלטה ירוקה), השימוש הינו קל, והמראה ניטראלי וניתן לשינוי בכל זמן על ידי צביעה או על ידי הוספה של חלקי זכוכית או עץ. אנו מייצרים מוצרים שהם נוחים לשימוש, לוקחים בחשבון את הצרכים של הלקוח ומתאימים לעיצוב ולאווירה הכללית בחדר.

לעוד בירורים כיצד ספריית גבס תועיל לרמת האחסון, העיצוב והנוחות שלכם. השאירו הודעה באתר או התקשרו ונענה במהרה.

גלרית ספריות גבס: