עבודת חשמל – רק אצל חברות מאושרת לעבודה

לקביעת פגישה והצעת מחיר ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

ברגע ההחלטה לבצע שיפוץ דירה ישנה, בבית או במשרד נפתחת בפנינו האפשרות לשדרג באופן ניכר ויסודי את תשתית החשמל מה שיוביל לשיפור איכות החיים, חסכון באנרגיה, נוחות, בטיחות ויעילות בחיי היום יום.

כאשר מבצעים עבודת חשמל בין אם כחלק בלתי נפרד מעבודת שיפוץ כללי בבית כולו ובין אם באופן נקודתי, קיימת חשיבות גבוהה לבחירת בעל המקצוע.

מומלץ לבחור בקבלן חשמל מנוסה, בעל ניסיון, העומד בתקן הנדרש ומסוגל לבצע את כל התהליך באופן מקצועי, מדויק ואיכותי.

לחברת עוז בנייה ושיפוצים ניסיון רב שנים בתחום השיפוצים בכלל ובביצוע עבודות חשמל בפרטי

עבודת חשמל בדיקת תקינות לוחות חשמל
עבודת חשמל בתקרה אקוסטית

בין עבודות החשמל אותן אנו מבצעים כמעט בכל שיפוץ:

 • החלפת לוח חשמל או חלקים בתוכו.
 • טיפול בבעיות עומס על קווים.
 • הוספה והזזה של קווי חשמל ותקשורת.
 • תליית גופי תאורה.
 • החלפת שקעים ומפסקים.
 • הכנסת קווים שעוברים על הקיר לקיר עצמו בזמן השיפוץ

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ כולל שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

למה חשוב לשים לב בעבודת חשמל?

כאשר מבצעים עבודת חשמל יש להתייחס לכמה דברים עיקריים ביניהם מיקום השקעים והכמות שלהם, מצבם של חוטי החשמל, בדיקה של הפאזות ותכנון מחדש במטרה למנוע עומסים, שדרוג ושינוי של ארון החשמל, התאמת המערכת החשמלית לצרכים בבית, חידוש גופי התאורה לפי הצרכים בבית כולל התייחסות לפן העיצובי ועוד.

מאילו סיבות מומלץ לבצע עבודת חשמל כחלק משיפוץ?

 1. בטיחות – עם השנים נוצר מצב של חוטים פגומים, ברגים רופפים שיכולים להוביל לתנאי חום וחיכוך מה שיכול להוביל לשריפה ולפגיעה ברכוש ובחיי אדם. לכן החלפה של מערכת החשמל מובילה לשינוי בתשתית, לכבלים וחוטים חדשים מה שמעלה את רמת הבטיחות בנכס.
 2. חיסכון באנרגיה – בשנים האחרונות צריכת החשמל עלתה באופן ניכר. חשבונות החשמל גבוהים בהרבה ולכן שינוי בתשתית החשמל לצד פתרונות בידוד מתקדמים יכולים לסייע בחיסכון בחשמל ולהוזיל את העלויות.
 3. שדרוג איכות החיים- בכל בית כמעט צריכת החשמל עלתה והשתנתה כתוצאה משינויים טכנולוגיים. יש לא מעט אנשים אשר זקוקים ליותר שקעים ולכן שינוי במערכת החשמל יכולים להקל ולסייע.
 4. התקנת מזגנים גדולים הצורכים כמות חשמל גדולה- מזגנים מיני מרכזיים ומזגני מולטי בוקס דורשים בחלקם קו חד פאזי המכביד על חלוקת החשמל בין הפאזות ועלול לגרום לצריכת יתר על המערכת, לבין דגמים תלת פאזיים שבבתים ישנים אולי תצטרכו לבצע סידור לוח מחדש שיעמוד טוב יותר בצריכה השוטפת.

 

מחירי עבודת חשמל נפוצים:

הצעת מחיר חינם !
 • איתור תקלת חשמל בבית או בעסק 350 ₪ ומעלה תלוי בעיה.
 • החלפת לוח חשמל קטן חד פאזי כ- 1500 ₪
 • התקנת לוח חשמל תלת פאזי כ- 2500 ₪
 • החלפת מפסק זרם ראשי חד פאזי כ- 350 ₪
 • החלפת מפסק זרם ראשי חד פאזי כ- 500 ₪
 • החלפת ממסר פחת חד פאזי כ- 350 ₪
 • החלפת ממסר פחת תלת פאזי כ- 550 ₪
 • החלפת מאמ"ת (פקק) כ- 250 ₪
 • חיזוק מגעים ובדיקת לוח כ- 250 - 350 ₪
 • התקנת נקודת חשמל - ללא חציבה כ- 300 - 400 ₪
 • התקנת נקודת חשמל - כולל חציבה כ- 500 – 700 ₪
 • התקנת נקודת כוח כ- 500 – 700 ₪
פופולרי

עבודת חשמל כחלק משיפוץ מקיף עם עוז בנייה ושיפוצים.

מעוניינים במידע נוסף לגבי עבודת חשמל בזמן שיפוץ? צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה לכל השאלות ואף להגיע לביתכם או למשרדכם לפגישה מקצועית בה נוכל להתייחס למערכת החשמל הביתית, לספק לכם ייעוץ והצעת מחיר חינם ללא כל התחייבות מצדכם.

Picture of ערן עוז אדריכל פנים
ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז בוגר תואר ראשון כאדריכל פנים מאז שנת 2010 עובד בחברת עוז בנייה ושיפוצים מאז 2006. בנוסף אחראי על תחום הקידום והשיווק האינטרנטי בחברה. ואחד מעובדיה העיקריים החל משלבי התכנון ועד מסירת המפתח. החל משנת 2021 ערן מרחיב את לימודיו כהנדסאי בנייה במגמת קונסטרוקטור/ מתכנן שלד.

עוז בנייה ושיפוצים: הבית שלך בידיים טובות

שאלות ותשובות נפוצות בנושאי עבודת חשמל

תשובה קצרה ומהירה, הרעש שאתם שומעים הינו מגע לא מחוזק או תקין. קראו מיד לבעל מקצוע מוסמך ולא לגעת בעצמכם. המידה ויש ריח של שריפה עדיף להוריד את הנתיך בלוח חשמל של האזור. וכמובן להזמין מיד חשמלאי גם אנחנו זמינים עבורכם.

מידית להפסיק את השימוש באזור זה או בכלל הבית עד להגעת בעל מקצוע מוסמך לבדוק את הבעיה. תוכלו להיכנס לאתר ולהזמין גם אותנו לפתור את הבעיה.

אכן יש לנו אישור, הנובע מהכשרות לבצע עבודות חשמל בביתכם. ולהשאיר אתכם שקטים בכך שתדעו שקיבלתם עבודה איכותית ובטוחה. כנסו לאתר ונשמח שתפנו אלינו.

ביקורת חשמל נצטרך להשיג בשלושה מקרים: הראשון בית חדש, בניה חדשה. המקרה השני הוא כאשר נעשה שינויים גדולים למשל להפוך בית בעל חשמל חד פאזי לתלת פאזי, המקרה השלישי כאשר בוצע ניתוק חשמל כתוצאה מחובות או נזק כתוצאה משרפה. צריכים שיפוץ הכולל העברת ביקורת חשמל נשמח שתפנו אלינו.

זוהי שיטת העברת חשמל וחלוקת חשמל נכונה יותר לבית ולעסק שלכם. שיטת התלת פאזי מאפשרת הפעלת יותר מכשירים צרכנים בבת אחת או חלוקה המקלה על העומס למשל בצרכן גדול כדוגמא מזגן מיני מרכזי. לפרטים נוספים כנסו לאתר.

מישהו שעבר הסמכות ולימודים ובעל תעודה בתקוף המאפשרת לו לעסוק בחשמל. רוצים עבודת חשמל פנו אלינו.

[trustindex no-registration=google]

מתבלטים? צריכים הצעת מחיר מקצועית?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!