נכנסים לדירה  ורוצים לשפץ אותה במחיר הזול ביותר? מעוניינים לשפר את איכות החיים ולהוסיף התקנת פרקטים בחדרי השינה? או בכל הבית?

חברת עוז בנייה ושיפוצים מתמחה בשלל עבודות המתאימות עבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי. נציגי החברה יתאמו פגישת יעוץ מול לקוח והצעת מחיר העונה באופן מדויק לצרכים שלו. תוך הצגת פתרונות, חומרים ודגמים מחברות מובילות בהתאם לתקציבכם. אנחנו בחברה מאמינים כי רק באמצעות תכנון תקציב נכון, רמת גימור מושלמת, אמינות וכמובן שימוש בחומרים איכותיים ניתן להשיג את מטרות הבנייה והשיפוצים.

נציגינו מתמחים בפתרונות ריצוף עבור חלל פנים או חוץ. אצלנו הדרישות של הלקוח עומדות בראש סדר העדיפויות, אך היעילות לא באה על חשבון מחירים נוחים ומשתלמים ללקוח.

פרקטים בחדר
פרקטים בחדר

פרקטים לכל מטרה

פרקט למנציה- מחירו נע בין רמות שונות ואיכויות שונות. כאשר דגמים סבירים ומעלה בעלי אורך חיים מספק בעוד דגמים זולים מחזיקים בהתאם.פרקטים אלו מגעים במגוון גדול של דגמים וסוגי חיבורים.

פרקט עץ תלת שכבתי- פיתרון מדהים בעל אורך חיים ארוך בטיפול נכון, סוג ריצוף זה דורש תחזוקת ליטוש וצביעת לכה אחת לכמה שנים. מומלץ לבחור דגם אשר לא נשרט בקלות ויותר עמיד.

פרקט P.V.C- מותאם במיוחד למקומות בעלי רטיבות . בעל אורך חיים ארוך ומתאים למקומות בעלי שחיקה  גבוהה

פרקט עץ טבעי- סוג זה לא כל כך נפוץ בארץ ויקר מאוד. כאשר התוצאה הסופית מדהימה ביופיה. סוג זה דורש ליטוש אחת לכמה שנים ומריחת לכה להגנה.

אריחי קרמיקה בדמות פרקט- מרבית הגמים מנסים לחקות עץ טבעי בהצלחה. מושלם למרפסות, חדרי מקלחת, ובמעברי גינה ובכלל בבית. מגיע במחירים סבירים ועד יקרים תלוי גודל, איכות ועיצוב. יש לשים לב כי מחיר עבודת ההדבקה של ריצוף פרקט עובר במעט את עלות הדבקת ריצוף מרובע.

נשמח לייעץ לכם כבר בשלבים הראשונים של השיפוץ כיצד לשלב פתרונות ריצוף מתקדמים בדירה או במשרד: אנו מחליפים, מחדשים ו- התקנת פרקטים מכל הסוגים, בוחרים את סוג העץ לאחר התייעצות עם הלקוח ומקצים שורה ארוכה של אנשי מקצוע מובילים לזירוז תהליך הבנייה והשיפוץ.

היתרונות של התקנת פרקטים בדירה משופצת

  • החלפה, חידוש, הרכבה או התקנה של פרקטים הם חלק בלתי נפרד מעבודות שיפוץ מודרניות. כיום ידוע כי ריצוף מן הסוג הזה מציע יתרונות ייחודיים:
  • מראה אסתטי מרשים.
  • שילוב מושלם עם פתרונות דקורציה.
  • בידוד תרמי ואקוסטי ברמה גבוהה.
  • העלאת ערך הנכס.
  • תחזוקה פשוטה ואפשרויות ניקוי מגוונות.
  • עלות משתלמת בטווח הקצר והארוך.

טיפ מנצח: מומלץ להוריד פנלים של הריצוף ולטייח לפני התקנת פנלים של הפרקט, הסיבה היא הקטנת עובי הפנל הסופי ומניעת משאח להצטברות אבק ולכלוך. במידה ומעונינים להוריד עלויות תיקונים ניתן לרכוש פנל פרקט גבוה יותר ולכסות פגמים בקיר.

התקנת פרקטים

כל העבודות שלנו מתבצעות על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הבנייה והשיפוצים. לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי בעבודות בהיקפים שונים, לרבות פרויקטים מורכבים ורגישים. אנו מוכרים בכל רחבי הארץ ויש לנו יכולת להשיג מחירים אטרקטיביים בתחום הפרקטים. אנו מקפידים על הפרטים הקטנים והגדולים ועושים הכל על מנת שבסופו של דבר תהיו מרוצים.

גלרית  פרקטים: