שיפוץ מקלחות ושירותים

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

חזרתם הביתה מהעבודה ואתם חייבים חייבים להשאיר את יום העבודה מאחוריכם ולהירגע. מקלחת או אמבטיה הם התחלה לשינוי היום. ואין כמו מקלחת או חדר אמבטיה הנראים כחלק מבית מלון מפנק.

הדרך להגיע למצב זה מתחילה בעבודת שיפוץ מקלחות ושירותים בבית. והבאתם למצב מודרני, נקי, מעוצב ואם שינויים מיקומים וגדלים אשר ימצו טוב יותר את המקום הנתון. כמובן שעדיף תמיד לבחור ב: חברת שיפוצים אמינה ומומלצת, אשר מתמחה גם בתחום עבודת אינסטלציה.

עובדה מעניינת- דירות בעלות 2 חדרי מקלחת + שירותים נחשקות יותר בפני קונים פוטנציאלים בעת מכירת הדירה, כמובן כאלה שעברו שיפוץ מקלחות ושירותים ימכרו מהר יותר.

שיפוץ מקלחות ושירותים
שיפוץ מקלחות ושירותים

6 דגשים חשובים לשיפוץ מקלחות ושירותים:

השקיעו באיטום חדרי המקלחת והשירותים בעת השיפוץ זה ישתלם בהמשך.

תכננו נכון את הסידור והאחסון בחרו בעל מקצוע שידע לשפר ולייעץ בעיצוב.

במידת האפשר השקיעו באוורור מספק אם האוורור לא מספק אל תחסכו והתקינו וונטה.

היו אמיצים בבחירת אריחי הקרמיקה והארונות ישנם עוד צבעים מאשר צבעים בהירים.

דאגו לתאורה מספקת התאיר את החלל ועוד תאורה להאיר את המראה.

הגנו במקלחון או אמבטיון ומנעו השפרצת מים מאזור מקור המים.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

כמה זמן אורך שיפוץ מקלחות ושירותים

זמן ממוצע לשיפוץ חדרי מקלחת או שירותים לא יכול להיות פחות משלושה ימים. מסיבות שיש הרבה הריסות ופינויים ועד צורך לבדוק את האינסטלציה לפני שמרצפים ולאטום. אבל הזמן אינו זהה בין מקלחת למקלחת ומושפע מכמה סיבות:

1) האם גרים בבית- בעת שיפוץ מקלחות ושירותים ישנו קושי לדיירי הבית לגור בבית, הדבר כן יכול להתאפשר כאשר יש עוד חדר מקלחת ושירותים שיכול לשמש את בעלי הבית בזמן השיפוץ. כמובן שהדבר יאריך את זמן השיפוץ בכיוון שהקבלן לא יוכל לעבוד במקביל על כל החדרים בבית. והזמן עלול להכפיל את עצמו.

2) גודל וכמות ההריסה- כמובן שגודל חדרי המקלחת והשירותים משפיע על משך השיפוץ כמו גם כמות ההריסה. בעבודת שיפוץ מקלחות ושירותים הריסת קירות כמו בעת הגדלת החללים או ביטול קירות מיותרים יוצר עוד פסולת ועבודה שלא בכל מקלחת קיימים.

3) מקצועיות המשפץ- שיפוץ מקלחות ושירותים מצריך הרבה אביזרים כגון אבזרי ביוב, צנרות מים קרים ,חיבורי אינסטלציה, כלים סניטריים, קרמיקות, דבקים, טיח, רובע, ארונות וכל שאר הציוד שיותקן על גבי הקירות החדשים. תכנון עבודה נכון יוביל שכבר בעת תחילת העבודה כל מה שצריך כבר יהיה בדירה וייבדק שהוא לא הגיע פגוע. עוד דבר הבוחן את מקצועיות המשפץ הינו איכות החומרים ה"שחורים" הכוונה לחומרי הבנייה וההדבקה, והצנרת המים שנבחרת לשיפוץ שהינה צנרת טובה מוכחת ואיכותית יותר.

שיפוץ מקלחות ושירות הינו הספא הפרטי שלנו ואחד מתענוגות הקטנות של היום. השקעה נכונה ועבודה מקצועית תוביל לשנים של הנאה כמו גם העלאת מחיר הנכס במינימום סבל לכם. מעוניינים בעוד פרטים יעוץ חינם ועיצוב הספא הפרטי שלכם השאירו פרטים באתר או התקשרו ונשמח לעמוד לשירותכם.

מתבלטים? צריכים ייעוץ מקצועי?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!