אם אתם נמצאים בתהליך של לפני שיפוץ כללי, ודאי סיפרו לכם, שכמעט בכל שיפוץ, קטן או גדול, מעורבת גם עבודה של אינסטלטור. נושא האינסטלציה כולל בתוכו את כל מה שקשור למערכת הביוב, המים ולעבודה בחללים רטובים לרבות מטבח, חדר אמבטיה ושירותים לצד התייחסות לצנרת שממוקמת מאחורי הקירות ומתחת לרצפות.

אינסטלטור
אינסטלטור

מה ההבדל בין שירות של אינסטלטור באופן ספציפי לעומת אינסטלטור כחלק משיפוץ ?

ובכן, יש הבדל מאוד גדול בין בחירת אינסטלטור לתיקון נקודתי כמו למשל נזילה באמבטיה או במטבח לעומת אינסטלטור שהוא חלק משיפוץ כללי או אפילו שיפוץ של חדר שירותים. זה נכון שיש לא מעט שיפוצים שמלכתחילה מתהווים לאחר שהיה פיצוץ בצנרת המים או תקלה גדולה אחרת הקשורה למערכת המים או הביוב ואז על הדרך בוחרים לעשות עוד כל מיני שינויים ושדרוגים, אבל בגדול, אם כבר עושים שיפוץ, כדאי לבחור קבלן שמבין בכל מה שקשור לאינסטלציה כחלק בלתי נפרד ממערך של שיפוץ ולא בקבלן שלוקח קבלן משנה.

יש לכך שתי סיבות:

  1. סינכרון בין בעלי מקצוע – הרבה פעמים, מה שקורה בפועל הוא שקבלן אחד עובד עם עוד כל מיני קבלני משנה שהוא לא תמיד באמת מכיר אותם. הדבר הזה יוצר המון בעיות בפועל שאחר כך מאוד קשה לתקן אותן, אם בכלל אפשר. לעומת זאת, ברגע שיודעים מי עובד מתי, איך ולמה, הדברים האלה לא קורים מלכתחילה, יש עמידה מלאה בלוח הזמנים של השיפוץ ואין ליקויים.
  2. כלים סניטריים – אינסטלטורים עצמאיים שעובדים לבד או חלק משירות של קבלן חיצוני עובדים בשיטה שהיא קצת בעייתית. הם קודם כל מזהים את התקלה או התיקון ורק אז רצים לקנות אותו. מה שקורה הוא שבגלל שאין להם מלאי זמין, הם הרבה פעמים מאלתרים ואז זה סוג של פלסטר שלא מחזיק זמן הרבה מעמד. לחברת עוז בניה ושיפוצים ניסיון רב בתחום השיפוצים ולכן אנו מקפידים לתחזק את מלאי האביזרים שלנו אשר תואם סוגי שונים של צנרת לרבות פקסגול, מולטיגול, SP ועוד.

חברת עוז שיפוצים מתמחה בכל סוגי עבודות השיפוצים לרבות שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים, שיפוץ וחידוש מטבחים, עבודות ריצוף, עבודות גבס, עבודות אינסטלציה, התקנת מערכות קירור, עבודות צבע, ייעוץ לעיצוב הבית ועוד. נשמח לענות לכם על כל השאלות ולהגיע ישירות לביתכם או לבית העסק לפגישת ייעוץ ללא כל התחייבות מצדכם. לפרטים נוספים צרו קשר דרך האתר או בטלפון 050-5253695.