מחירון הריסה ופינוי פסולת חינם – לשנת 2023

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

מחירון הריסה ופינוי פסולת

מחירון הריסה ופינוי פסולת זה מובא על ידי חברת עוז בנייה ושיפוצים, לטובת קהל המתעניינים ולקוחותינו בעבר והעתידיים. מחירון הריסה ופינוי פסולת זה מתעדכן באופן תדיר, ויוספו לו סעיפים ככל שנוכל על מנת לספק לכם מידע אמין על המתרחש בשוק השיפוצים הישראלי. חשוב לציין בפניכם שמחירים אלו מושווים להצעות מחיר שסופקו על ידינו והשוואה מחירונים אחרים ברשת לצורך בדיקת אמינותם. כל הצעת מחיר בשטח היא זו שתקבע מחיר עבודה ומערכות אמתית. המידע שמועבר הוא מוערך בלבד, ט.ל.ח.

ברצוננו לספק לכם אזהרה קטנה, המחירים מתייחסים לחברה אמינה וותיקה, ובטווח הסביר תואמת לחברות שכמותה בשוק. שוק השיפוצים הינו עדין תחום פרוץ מלא בחאפרים אשר מסוגלים לתת כל מחיר מבלי היכולת לבצע או לעמוד בו. אנא בחרו בחוכמה את בעלי המקצוע אשר אתם עובדים איתם.

תוכן עניינים

הריסה ופינוי פסולת בעת שיפוץ

הריסה ופינוי של דירה או נכס אחר נשמע פעולה פשוטה, אולם זוהי פעולה הדורשת מחשבה, תכנון וביצוע ללא נזקי משנה. בעת הריסה צריך להתחשב בגורמים כמו חשמל ואינסטלציה ולא לסכן את צוות העבודה או לגרום לנזקים אחרים שלא התכוונו אליהם, כמו כן צריך להיזהר מנפילה של חלקי בלוקים מהגובה או נזק לריצוף בעת השיפוץ.

בנוסף ברצוננו להקל ולזרז את זמן ההריסה בפרויקט לכן השקע במנוף דירות או בשרוול הופך להיות כלכלי גם ללקוח וגם לקבלן השיפוצים. מנוף הדירות או שרוול פסולת עוזר לנו להגן על הבניין ועל המעליות והורדת עומס, הלכלוך וההפרעה לדיירים אחרים בבניין.

מחירון הריסה ופינוי פסולת

מחירון הריסה ופינוי פסולת

מחירון הריסה ופינוי פסולת

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

לכל  סוג שיפוץ, בכל סוג נכס, מקטן ועד גדול אתם מוזמנים לפנות ולהתייעץ אייתנו ללא עלות וללא התחייבות אצלכם בבית או בעסק זה לא משנה. חברת עוז בנייה ושיפוצים עם ניסיון של מעל 40 שנה, צוות עובדים קבוע ומקצועי ועם תודעת שירות גבוהה ביותר תעניק לכם שיפוץ ברמה אחרת ממה שחוויתם בעבר. יעידו על כך רבים מבלי הנכסים ששירתנו במהלך השנים. כל מה שצריך כדי להניע את התהליך הוא לחייג או להשאיר הודעה ונשמח לחזור אליכם. ולתת את השירות הטוב ביותר.

עוז בנייה ושיפוצים: הבית שלך בידיים טובות

Picture of ערן עוז אדריכל פנים
ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז בוגר תואר ראשון כאדריכל פנים מאז שנת 2010 עובד בחברת עוז בנייה ושיפוצים מאז 2006. בנוסף אחראי על תחום הקידום והשיווק האינטרנטי בחברה. ואחד מעובדיה העיקריים החל משלבי התכנון ועד מסירת המפתח. החל משנת 2021 ערן מרחיב את לימודיו כהנדסאי בנייה במגמת קונסטרוקטור/ מתכנן שלד.

שאלות ותשובות נפוצות בנושא: הריסה ופינוי פסולת בבנייה.

הריסה המתבצעת ללא נזקים לא דרושים חוסכת כסף רב ללקוח. פינוי פסולת בצורה נכונה המלווה באישורי פינוי מחויבים בבנייה חדשה ומבחינה מוסרית גם בשיפוצים.

אפשר באמצעות מנופים כגון מנוף דירות או בעזרת שרוולי פסולת המגיעים יש למכולת פינוי. פתרונות אלו מקלים על העומס על המעליות ועל כעס השכנים מהשיפוץ שלכם.

עלות פינוי הפסולת מהבית היא עלות פינוי הדברים שכבר לא רצויים או נחוצים.

המחיר משתנה  כי ישנם גורמים רבים שמשפיעים על העלות כמו גובה, כמות הפסולת ומרחק מהמכולה.

מחירי הריסה ופינוי פסולת משתנים בהתאם לגודל הבית, כמות ההריסה והפסולת שיש לפנות והאם מדובר בנכס למגורים או מסחרי.

בעל הנכס אחראי על פינוי כל פסולת בניין לאחר השיפוץ. הם אחראים לוודא שהקבלן ממלא אחר הכללים שנקבעו על ידי השלטון המקומי שלהם. הקבלן נדרש בדרך כלל לפנות את כל פסולת הבנייה ולפנות אותה כראוי.

פסולת באתר בנייה היא דבר לא נחוץ המעמיס משקלים על המבנה או באזורו, תופס מקום ומנע הבאת חומרים דרושים לביצוע העבודה. מצד שני פינוי תכוף שלא מנצל את כל מקום הפסולת הניתנת לפינוי יגרור עלויות כבדות ולייקור הפרויקט. התאמה נכונה תאפשר עבודה איכותית יותר.

שתף ב:

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

[trustindex no-registration=google]

מתבלטים? צריכים הצעת מחיר מקצועית?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!