מחירון שיפוצים – חינם לשנת 2023

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שיפוץ בית עלויות מה העלות המומלצת לכם מחירון שיפוצים

מחירון שיפוצים כללי זה מובא על ידי חברת עוז בנייה ושיפוצים, לטובת קהל המתעניינים ולקוחותינו בעבר והעתידיים. מחירון שיפוצים זה מתעדכן באופן תדיר, ויוספו לו סעיפים ככל שנוכל על מנת לספק לכם מידע אמין על המתרחש בשוק השיפוצים הישראלי. חשוב לציין בפניכם שמחירים אלו מושווים להצעות מחיר שסופקו על ידינו והשוואה מחירונים אחרים ברשת לצורך בדיקת אמינותם. כל הצעת מחיר בשטח היא זו שתקבע מחיר עבודה ומערכות אמתית. המידע שמועבר הוא מוערך בלבד, ט.ל.ח.

ברצוננו לספק לכם אזהרה קטנה, המחירים מתייחסים לחברה אמינה וותיקה, ובטווח הסביר תואמת לחברות שכמותה בשוק. שוק השיפוצים הינו עדין תחום פרוץ מלא בחאפרים אשר מסוגלים לתת כל מחיר מבלי היכולת לבצע או לעמוד בו. אנא בחרו בחוכמה את בעלי המקצוע אשר אתם עובדים איתם.

תוכן עניינים

מחירון שיפוצים כללי זה מציג סיכומים מוערכים של שיפוצים שונים

לשפץ דירה, בית, משרד או בית עסק הינו תהליך התחדשות, העלאת ערך הנכס, מתקן בעיות ופגמים, מונע נזקים עתידיים אבל בעיקר מתנה לעצמנו. נכון שהתהליך קוטע את שגרת חייכם לרוב לתקופה של שבוע עד חודש. אבל שיפוץ טוב מחזיק שנים רבות, נותן אווירה חיובית יותר, נוחות שימוש לכם ,לעובדיכם ולאורחיכם. מחיר שיפוץ הוא דבר דינמי, המשתנה לפי מצב הנכס, כמות ההשקעה המתבקשת, רצונות הלקוחות וגודל הנכס. לכן בהכרח שאפילו נכס זהה מבחינת גודל לנכס אחר יהיה קשה להשוות מחירים. ולא קיים מחשבון או מחירון שיפוצים אשר ייתן הערכה מדויקת למחירי השיפוץ המתבקש.

מחירון שיפוץ דירה

דוגמאות למחירי שיפוץ דירות

  1. מחיר שיפוץ דירת שיכון במצב ירוד 30,000 ₪ ומעלה
  2. מחיר שיפוץ דירת 3 חדרים במצב סביר 15,000 ₪ ומעלה
  3. מחיר שיפוץ דירת 4 חדרים במצב סביר 18,000 ₪ ומעלה
  4. מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים במצב סביר 20,000 ₪ ומעלה
  5. מחיר שיפוץ דירת גן גדולה כולל טיפול בגינה 40,000 ₪ ומעלה
  6. מחיר שיפוץ דירת דופלקס או פנטהאוז 22,000 ₪ ומעלה
  7. מחיר חלוקת דירה לשכירות 20,000 ₪ ומעלה
מחירון שיפוצים שיפוץ דירות בראשון לציון

מחירון שיפוץ בית פרטי

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

לכל  סוג שיפוץ, בכל סוג נכס, מקטן ועד גדול אתם מוזמנים לפנות ולהתייעץ אייתנו ללא עלות וללא התחייבות אצלכם בבית או בעסק זה לא משנה. חברת עוז בנייה ושיפוצים עם ניסיון של מעל 40 שנה, צוות עובדים קבוע ומקצועי ועם תודעת שירות גבוהה ביותר תעניק לכם שיפוץ ברמה אחרת ממה שחוויתם בעבר. יעידו על כך רבים מבלי הנכסים ששירתנו במהלך השנים. כל מה שצריך כדי להניע את התהליך הוא לחייג או להשאיר הודעה ונשמח לחזור אליכם. ולתת את השירות הטוב ביותר.

עוז בנייה ושיפוצים: הבית שלך בידיים טובות

Picture of ערן עוז אדריכל פנים
ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז בוגר תואר ראשון כאדריכל פנים מאז שנת 2010 עובד בחברת עוז בנייה ושיפוצים מאז 2006. בנוסף אחראי על תחום הקידום והשיווק האינטרנטי בחברה. ואחד מעובדיה העיקריים החל משלבי התכנון ועד מסירת המפתח. החל משנת 2021 ערן מרחיב את לימודיו כהנדסאי בנייה במגמת קונסטרוקטור/ מתכנן שלד.

שאלות ותשובות נפוצות בנושא: שיפוצים

אנו מבצעים איסוף נתונים והשוואות בין מחירים נפוצים באינטרנט, כמו גם ממוצע הצעות המחיר שאנו מעניקים ללקוחות. לקבלת הצעת מחיר לכל שיפוץ פנו אלינו.

המחירון עודכן לאחרונה בינואר שנת 2022, אנו משתדלים לעדכנו באופן שוטף לרווחת קהל המתעניינים.

כאשר אנו מדברים על שיפוץ נקודתי המחירים יכולים להיות ממש נמוכים, שיפוץ מקיף ויסודי יותר כמובן שיעלה את המחיר. כחברה תחרותית בשוק אנו משתדלים לשמור על איזון בין עלות ללקוח לבין רווח הדרוש לנו. כמובן ששום דבר לא בא על חשבון האיכות בחברתנו.

שיפוצים יכולים להיות החלטה גדולה, כזו שדורשת מחשבה ותכנון מדוקדקים. מחירון יעזור לכם להחליט מה חשוב לכם ומה אתם יכולים להסתדר בלעדיו. זה גם ייתן לך מושג לגבי התקציב הנדרש לפרויקט שלך. כנסו והתרשמו מהמחירים.

עלות פרויקטים שיפוץ הבית יכולה להשתנות מאוד בהתאם להיקף הפרויקט. קבל אומדן חינם עבור פרויקט שיפוץ הבית שלך עם המחירון שלנו.

מחירי עוז בנייה ושיפוצים, נקבעים בשטח מולכם, מחירי האתר הינם אינדיקציה כללית ולא מחייבת לצורך הבנה כללית של מחירי השוק, ונובעים גם ממחירון "דקל" לענף השיפוצים הקובע עלויות שיפוצים לפי היקפים. בשטח המחיר יקבע בסיכום מולכם ויותאם להיקף השיפוץ  ורצונותיכם וכמובן ככל שנוכל ללכת לקראתכם נלך בשמחה.

שתף ב:

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

[trustindex no-registration=google]

מתבלטים? צריכים הצעת מחיר מקצועית?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!