fbpx

עיצוב ושיפוץ משרד – השקעה משתלמת לתפוקה מרבית מהמשרד

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום חייגו: 050-5253695, או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לקבלת הצעה וייעוץ ללא תשלום
חייגו: 050-5253695
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

חללי עבודה מעוצבים – שיפור תפוקה מעובדים מרוצים

בחיי היום יום של עובדים ומעסקים רבים, המשרד מהווה חלק משמעותי מאוד. ואפילו רובנו נמצאים במשרד עוד יותר מאשר בבית. לכן אנו צריכים לשאול כיצד ניתן להפוך את חללי העבודה למקומות נעימים, פרודוקטיביים ולא לחללים מעייפים ומשעממים. 

עיצוב ושיפוץ משרד בחיי היום יום

סביבה נעימה ותומכת עבודה תשפר את תפוקת העובדים, תשדר אמינות ללקוחות שמגיעים כמעין כרטיס ביקור לרושם ראשוני מכם. אין זה הזוי לומר שחלק מהצלחת חברה תמונה במשרדים ואיכותם.

שיפוץ ועיצוב משרד
שיפוץ ועיצוב משרדים

תפקיד הנראות של המשרדים בחיי החברה

לנראות תפקיד חשוב מאוד מכרטיס הביקור לאורחים שכבר כתבנו עליו ועד לתחושת השייכות של העובד לחברה. לכמה העובד תופס ומעריך את מקום עבודתו ואף שומר ומשקיע בו. 

עיצוב ושיפוץ משרד כמו כל עסק אחר בימנו זה לא טרנד חולף אלא חלק ממיתוג החברה ומה אתם מנסים לשדר ללקוחותיכם, לספקים כמו לעובדים ולכם.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משיפוץ שעומד בציפיות ובתקציב שלכם!

כמה זמן לוקח תהליך עיצוב ושיפוץ משרדים ?

בעת קבלת ההחלטה לשפץ חשוב לתכנן ולתאם מול הקבלן כמה דברים:

  1. משך זמן השיפוץ- במשרדים עוד יותר מאשר בבתים משך זמן השיפוץ הוא קריטי, כל פגיעה בתפקודיות העובדים מתווספת לעלות העבודה בחוסר תפוקה של העובדים. לכן חשוב לסכם את כלל העבודות ואת שלבי העבודה כמו גם אם צריך לעשות עבודת לילה שצריכה להיות מתואמת עם הקבלן. כמובן שצריך להילקח בחשבון שכירות במקום ישן וחדש אם מחליפים משרד.
  2. אזורי  העבודה – תיאום מול העובדים מתי עובדים בכל אזור ומתי יש לפנות חדר ולהעבירו כדי שתוכל להתרחש בחלל זה שיפוץ וכמובן שאי אפשר לעבוד עליהם. וגם על אזורים שבהם הקבלן יוכל לאחסן ציוד וחומרים לשיפוץ.
  3. תקופת עיצוב ושיפוץ משרד- האם זה מתרחש בחורף שזמני ההתייבשות של חומרים איטית יותר, או כחלק מחופשת עובדים בה המשרד פעיל חלקית או סגור לחלוטין. זה בהחלט שיקול שבעלי משרדים יעדיפו לשקול. גם אם כלל העבודות לא הסתיימו בימי החופשה סביר שהאזורים הקריטיים לתפקוד המשרד יהיו מוכנים בתכנון נכון.
  4. הכנה מקדימה לפני שיפוץ המשרד- סיכום תאריך שיפוץ עתידי יאפשר לקבלן השיפוצים להכין את כל הדרוש לו ואת זמני האספקה, והכל בכדי שלא ייווצרו חוסרים שלא מאפשרים עבודה. כמו כן חשוב לוודא זמינות הקבלן כמו לקחת התחייבות של עבודה שוטפת.
  5. בחירה בקבלן שיפוצים מתאים – לא כל קבלן שיפוצים יוכל או ירצה לתת מענה לשעות עבודה לא רגילות ובכלל שיפוץ משרד שונה בתהליכים מאוד משיפוץ בית.

כמובן שכל עסק ומשרד הוא אחר, זמני לחץ שונים, תקופות לחץ שונות צורת עבודה שונה ובכל זה צריך להכניס קבלן שיפוצים ועובדים. כימה והבנה הדדית יאפשרו  עבודה מוצלחת, עיצוב ושיפוץ משרד מרהיב ונוח. אז כמה זמן העבודה תיקח, זה תלוי בכל הגורמים ובדרך הביצוע שלהם ועוד..

שיפוץ ועיצוב משרד

שלבים חשובים בתהליך עיצוב ושיפוץ משרד

  1. כוונה והתחלת תהליך – זיהוי בעיתיות בחללים הישנים כגון: הפרעות וחוסר נוחות בעבודה, חלוקת חדרים לא נוחה, עיצוב שלא מעביר את המסר שאתם רוצים, מערכות שלא מתפקדות טוב וצורך במשרד גדול יותר כל אלו חלק מהגורמים המתניעים את התהליך וחשוב לזהותם.
  2. בחירת מעצב וקבלן- שיפוץ קטן אולי לא ידרוש מעצב, ומצד שני יש חברות שמסוגלות לספק עבודה כוללת מעצב. ויש שיפוצים הדורשים מעצב ויועצים שונים בנוסף לקבלן מבצע.
  3. הכנת תוכניות ועבודה עם כתב כמויות- חשוב מאוד לבחור את בעלי המקצוע הנכונים אשר יתנו גם פירוטים על מה וכמה מבצעים.
  4. ביצוע ביצוע ביצוע – גמר העבודה שהקבלן מסוגל להביא מהווה את רוב ההצלחה. תוכניות ותכנון כבודם במקומם מונח אבל אם הביצוע לא טוב אז גם תוכניות מעולות לא יעזרו. בחרו קבלן בעל ניסיון והמלצות.
  5. ניקוי המשרד – לאחר השיפוץ הוסיפו שעות מנקה, שכרו חברת ניקוי או פנו לקבלן שיש לו גם אמצעים להחזירכם לעבודה בצורה נקייה וטובה.

 

עוד טיפ לפני הסוף: חשבו רחוק תכננו חללים שיאפשר לכם לגדול, להתפתח ולהשתנות כפי שרק אתם צריכים. הכינו מספר רב של נקודות עבודה של חשמל ותקשורת בכדי שחדר גדול של איש אחד בעתיד יכול להיות חדר לשניים או לשנות מיקום פינת העבודה. חשבו על נוחות ועל תפקוד וכן על פינות אוכל וקפה ראויים לעובדים ואורחים.

עוז בנייה ושיפוצים בעלת ניסיון של מעל 40 שנה בתחומי השיפוצים ומספקת שירותי עיצוב תכנון וביצוע ברמה גבוהה. מעוניינים שנגיע לתת הצעת מחיר חינם התקשרו עכשיו או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם ולהגיע לפגישה בזמן שנוח לכם.

ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז אדריכל פנים

ערן עוז בוגר תואר ראשון כאדריכל פנים מאז שנת 2010 עובד בחברת עוז בנייה ושיפוצים מאז 2006. אחראי על תחום הקידום והשיווק האינטרנטי בחברה. ואחד מעובדיה העיקריים החל משלבי התכנון ועד מסירת המפתח.

העמוד הזה מדהים

שאלות ותשובות נפוצות בנושאים כללים

חברת עוז בניה ושיפוצים מתמקדת בעבודתה באזורים שבין באר שבע בדרום עד לכפר סבא ונתניה בצפון ומודעין רעות במזרח. אנו ממוקמים באזור יבנה, אולם כאמור פועלים במגוון ערים וישובים בארץ: אשקלון, מזכרת בתיה, אשדוד, יבנה, גן יבנה, באר טוביה, קריית מלאכי, קריית גת, גדרה, יישובי גדרות, רמלה, לוד, מודעין, נס ציונה, רחובות, ראשון לציון, באר יעקוב, אזור, חלון, בת ים, תל אביב, אור יהודה, יהוד, קריית אונו, פתח תקווה, הרצליה, כפר סבא וכל הישובים שבניהם.

שיפוץ בדירה בבניין משותף יכולה לגרום נזקים לבניין ולדיירים האחרים. נזקים אלו מתבטאים בעיקרם במסדרונות הקומות, המעליות, הלובי ואף החנייה.

מומלץ ביותר לא להעלות את הריצוף והכליים הסניטריים דרך המעלית עם יש אופציה מומלץ להזמין מנוף דירות ובאותה ההזדמנות להוריד פסולת ולא דרך המעליות. אופציה טובה נוספת להיפטר מהפסולת היא שרוול היוצא מהדירה אל עבר מכולת פסולת.

כאשר משתמשים במעלית אנו נוהגים להדביק קרטון מגן על הרצפה ובסיום כל יום להחליפו ונקות את המעלית.

עוד דרך קלה להגן על הבניין מלכלוך היא לשים סמרטוט רטוב בכניסה לבית ובכך לצמצם סימני רגלים מאובקות במסדרון.

ובעיקר להיות זהירים ולהתחשב בשכנים.

 

 הדרך הנכונה לבחור חברת שיפוצים היא: אמון בקבלן ובעצותיו, המלצות של עבודות קודמות, בחינת הצעת המחיר ורמת הפירוט והתחייבויותיו לזמני ביצוע העבודה. וגם כימיה ברמת השיחה בין הצדדים.

ישנם יתרונות רבים לקבלן שיפוצים המבצע את כלל העבודות עם צוות שלו, החשובות שבהם: תיאום בין העבודות לחיסכון בזמן, תכנון כולל וראית תמונה כללית של שלבי העבודה והתוצאה הסופית, ביצוע מקצועי ומשולב תחומים לפתרונות יעילים יותר. אחריות כל האחריות במקום אחד בלבד!

מחירי עוז בנייה ושיפוצים, נקבעים בשטח מולכם, מחירי האתר הינם אינדיקציה כללית ולא מחייבת לצורך הבנה כללית של מחירי השוק, ונובעים גם ממחירון "דקל" לענף השיפוצים הקובע עלויות שיפוצים לפי היקפים. בשטח המחיר יקבע בסיכום מולכם ויותאם להיקף השיפוץ  ורצונותיכם וכמובן ככל שנוכל ללכת לקראתכם נלך בשמחה.

אחריות בענף השיפוצים נובעת מהבנה והסכמה כללית בשוק, של שנה אחריות לענף השיפוצים. כאשר יש יוצאי דופן בזמן האחריות לטובה. למשל בתחום המיזוג האחריות אותה אנו נותנים עבור המוצר הינה שבע שנים !

לחלק מהמוצרים אותם אנו מספקים ומתקינים ישנה אחריות מוצר לשלוש שנים ואף יותר.

אבל תמיד אנו נוהגים קודם כל להגיע אליכם ולברר ממה נהיתה הבעיה, וללכת לקראתכם ככל שנוכל.

אנו משדלים להציג בדפים רלוונטיים מחירים בכדי שתוכלו לקבל מושג כללי מה מחיר השוק לעבודה המבוקשת. אולם מחירים אלו הינם כללים וכל שיפוץ נבחן בשטח בלבד לפי דרישותיכם והצורך.

שיפוץ פנימי ניתן לבצע בכל עונות השנה, שיפוץ הקשור לחיצוני עדיף לא בגשם. אבל בהחלט אפשרי בחורף. צריך לקחת בחשבון שבחורף יכלים להיות פגעי מזג אוויר שיפגעו בשיפוץ. בקיץ החם אומנם קשה לעבוד בחוץ בחום אולם תהליך הייבוש של חומרים מהיר יותר.

בענף השיפוצים נהוג לתת מקדמה לבעל המקצוע. בעל המקצוע רוכש דברים למען השיפוץ שיגיעו החל מהיום הראשון ומקדמה עד סה"כ 20 אחוז תהווה מימון לרכישת חומרים ומוצרים בשבילכם. לעיטים אנו מסכימים לקבל את המקדמה ביום העבודה הראשון אחרי שחלק מהמוצרים הגיעו והדירה התחילה שיפוץ. הטבה זו מגיעה מאיתנו כאשר יש אמון בלקוח וכימיה טובה.

כתב כמויות הינו חלק מהחוזה מול הקבלן. את הכתב כמויות יכול להכין הקבלן, מהנדס או אדריכל\ מעצב פנים. כתב הכמויות הינו מסמך שאומר מה הכמויות של כל התקנה או שיפוץ. לדוגמא: 30 מטר מ"ר בניית קיר גבס שני צדדים כולל שפכטל וצבע. התקנת אסלה סמויה כמות 2. כתב הכמויות עושה סדר לקבלן מה הוא צריך לבצע, ולכם מה אתם צריכים לקבל ומה מחיר כל סעיף בכתב הכמויות.

הכל תלוי מה סוג הרצפה ? האם היא שיש, קרמיקה או פרקט. בקרמיקה שקל לנקותה מספי יהיה לפרוס קרטון הנרכש על ידינו ופריסתו על הרצפה. במשטחים סופגים לדוגמא פרקט וחלק מסוגי השיש קיים היום פתרון שנקרא "שטיח הפלא" המגיע במידה 1מטר על אורך 10 מטר. והוא מגן בפני מכות בנוסף, לא נקרע כמו קרטון ובעל יכולת ספיגת נוזלים וצבע מבלי להעביר לשכבת הריצוף. 

החורף הישראלי הוא כזה המאפשר לשפץ גם בחורף ואין מניעה לכך. ישנם מספר עבודות חיצוניות שלא ניתן לבצע בגשם ותמיד אפשר לעכבם לכמה ימי שמש.

עבודות גמר זה שם כוללני למגוון רחב של עבודות אשר משפיעות ישירות על היופי ואופי של השיפוץ. בעת הגעת השלב של הגמר תתחילו לראות את הסוף. רוב עבודת השיפוצים מתמקדת בעבודות גמר בשבילכם.

התאחדות קבלני השיפוצים, הינה התאחדות שמצד אחד באה להגן ולקבץ קבלני שיפוצים ומצד שני לקדם נהלים ותקנים אשר יגנו על הלקוחות ויסדירו את שוק השיפוצים הישראלי.

חברת עוז בניה ושיפוצים, מאמינה בשירות, אמינות, מקצועיות ומחיר הוגן ומשתלם ללקוחותינו.

חברתנו דואגת להציג באתר המלצות שנכתבו ביד או הודפסו על ידי לקוחותינו. בכדי לעזור לנו לשרת לקוחות נוספים.

תוכלו לראות את ההמלצות והפרויקטים השונים בקישור הבא: פרויקטים והמלצות .

עלויות שיפוץ בית הן מורכבות ומתאימות בצורה שונה לא רק לבית. אלא גם אליכם. המחיר מושפע מ: גודל השטח, גובה השטח, נגישות עבודה, מורכבות העבודה, חומרים ורמת גימור הנדרשת על ידכם. לכן כל שיפוץ אפילו אם הוא באותה צורת בית הינו שונה ומותאם וכך גם מחירו.

מתבלטים? צריכים ייעוץ מקצועי?
צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!